Ik wil (moet) weer gaan sporten. Dus morgen weer naar de sportschool sinds 2 jaar. Zie er best weer even tegenop, dat moment van de sportschool binnenlopen. Ik ken de sportschool die ik nu kies wel vanuit het verleden, dat scheelt. Maar voel me toch weer behoorlijk opgelaten. Mijn hele leven ben ik al met mijn gewicht bezig. Ben niet extreem dik geweest ofzo, maar wel gewoon te zwaar. Ben nu nog zo'n 10 kilo zwaarder sinds een jaar of 6 geleden. Mijn doel is om op een bmi van 26 uit te komen. BMI is natuurlijk ook niet alles(zijn de meningen over verdeeld) maar bij 26 voel ik mij wel prettig durf ik op voorhand te stellen. Schommelde sinds mijn 16e tot 31e (34 nu) rond een bmi van 28 namelijk. Nu, na 2 zwangerschappen, 2 keizersnedes ben ik er klaar mee. Mijn buik ziet er niet meer uit en zit nu op een bmi van net boven de 30, gewoon niet best dus.... Nu ik dit heb geschreven wordt de motivatie sterker. Ik schrijf dit echt even van mij af, als stok achter de deur en belofte aan mij zelf Na afvalpoging +100 morgen een nieuwe start naar een gezond lichaam!
Succs meid! Je kan eventueel meekletsen in de topic 'sporten & Afvallen motiveer elkaar' onder algemene clubs voor nog meer motivatie en een extra stokje achter de deur
Heel herkenbaar, bij mij vrijwel dezelfde situatie. Ik heb alleen nog niet de stap naar de sportschool gezet...
Tja, eigenlijk is het gewoon een kwestie van doen he, maar die knop moet gewoon even om... En dat doe ik morgen. Hopelijk komt die stap voor jou ook snel!!
Heel goed van je!! Ik heb ook bijna altijd geen zin (Fysio fitness nu nog, maar dat is gewoon onder begeleiding van Fysio gewoon cardio en apparaten), en spreek met mezelf af dat ik dan wel ga maar dan weinig cardio (ik móet spieren opbouwen). Maar als ik er dan ben valt t altijd wel weer mee. En dan ben je er toch al Wat voor mij werkt is direct na t werk sporten. Als ik eerst naar huis ga, dan ga ik vaak niet meer (bevangen door het huishouden, of de bank)
Goed bezig! Wat mij helpt is het als onderdeel van je week zien. Net als dat ik moet werken hoort sporten er ook gewoon bij. Ik verplicht het mezelf gewoon. Ik sport dan niet om af te vallen maar gewoon omdat het gezond is. Deze discipline werkt bij mij echt al jaren Veel succes vandaag!
Gewoon doen! En zoek iets wat je echt leuk vindt Ik ben sinds een paar weken weer aan het hardlopen, na jaren niet meer echt consequent te hebben gesport. Eerste keer dacht ik ook oh boy dat wordt helemaal niks, maar het werkt nu al verslavend Om even in de clichés te klimmen: je hebt niks te verliezen, alleen maar te winnen! Dus ga ervoor!
Hou deze vast want het is echt zo!! Ik ben inmiddels ruim 25 kg kwijt en sport best veel en heb nu sinds kort een fitbit, dat motiveert enorm! Ik moet nog 8 kg voor mn streef💪
Zo dat is veel, knap zeg!! Hoe lang ben je daar mee bezig geweest? En hoe vaak sport jij? Fitbit staat op mn m'n lijstje
Dankje! Ik ben 14 september begonnen met weight watchers.. maar tis niet altijd even makkelijk geweest november/december en begin jan was behoorlijk shit.. nu gaat t echt goed en kan ik zeggen dat dit mn nieuwe lifestyle is😀 Ik sport 4 dagen meestal.. soms 3 soms 5.. ligt er ook aan hoe ik met mn werk zit. Maar doe vaak gwn filmpjes via youtube van jillian michaels.. of zoals nu doe ik met mede wwers een fitchallenge met gewichtjes en abs en nog crosstrainer erbij Voor de sportschool heb ik zo geen tijd voor haha🙈🙈🙈 Probeer wel mn fitbit stappen te halen nu.. ik heb hem ook pas sinds vorige week
Wat ik aan mezelf merk is dat het idd verslavend werkt, hoe vaker ik ga hoe beter ik me voel en hoe vaker ik daardoor weer wil gaan. Komt ook doordat ik voornamelijk groepslessen volg met leuke mensen en een afgebakende begin- en eindtijd. Dit helpt voor mij, omdat ik het anders voor me uit ga schuiven totdat het te laat is haha. Daarnaast zorg ik vaak ook voor iets lekkers voor mezelf als beloning voor het sporten. Dit kan een lekker vers sapje zijn, maar ook een lekkere uitgebreide scrubbeurt met een luxe scrub onder de douche.