* Uitgerekend eind mei 2016 - Nod groepje 16t/m 22 sept. *

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Tibo, 17 sep 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NurseKel

    NurseKel Bekend lid

    20 sep 2015
    637
    346
    63
    Nederland
    manlief heeft mij een heerlijke nacht gegund 😃
    Is beneden gebleven met een wakkere baby tot de fles van 2.30u
    Is hierna naar boven gekomen, Ziva geslapen tot 6u, even wakker geworden voor de fles die ik heb gegeven en weer geslapen tot 9u. Ik heb dus gewoon 10u geslapen in totaal vannacht. Ik kan er weer een paar nachten tegen aan dus 💪🏻
     
  2. Glaewil

    Glaewil Bekend lid

    26 jul 2015
    601
    96
    28
    Hier van 1 tot 3 geslapen en daarna een 1/2 uur elk uur. Tot 8.30 dus goed nachtje hier. :D
     
  3. Linnepin86

    Linnepin86 Fanatiek lid

    10 jun 2013
    1.324
    184
    63
    Gelderland
    Hier was het ook half 1 voordat meneer wilde gaan slapen. Ook 's avonds veel wakker. Daarna tot half 6 geslapen en toen weer tot 9 uur. Vanmorgen had ik zelf ff een off-day, kon alleen maar huilen. Vind het echt wel pittig 2 van die kleintjes en ondanks dat Luca best goed slaapt, breken die gebroken nachten me toch een beetje op. Vanavond maar besloten dat ik heel vroeg naar bed ga.

    Ik herken het kreunen niet Tibo. Ik zal eens vragen bij het cb als ik jou was. Die zullen één dezer dagen wel bij je langs komen?

    Hier heb ik het idee dat Luca heel benauwd is soms. Zit af en toe echt naar adem te happen. Morgen maar ff naar het inloophalfuurtje op het cb want zit me toch niet helemaal lekker.
     
  4. Linnepin86

    Linnepin86 Fanatiek lid

    10 jun 2013
    1.324
    184
    63
    Gelderland
    Oh wat heerlijk NurseKel! Is je man nog vrij deze week?
    Hier is manlief alleen tijdens de bevalling een dag thuis geweest en een week later nog 1 dagje thuis geweest maar verder werkt ie gewoon 6 dagen in de week 😐 Heeft een eigen bedrijf en nu juist super druk. Over 3,5 week gaan we lekker een weekje op vakantie, dus daar kijk ik wel naar uit.

    Hebben jullie nog vakantieplannen?
     
  5. Tibo

    Tibo Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.543
    0
    36
    Cb komt volgende week.. Deze week heeft degene die de huisbezoeken doet vakantie haha..

    O pittig Linnepin, meteen alleen ervoor staan. Net als bij Wenda.. pff. Ik heb vandaag mn eerste hele dag alleen met 2 kinderen, tot nu toe gaat t redelijk haha.. Vanmorgen wel echt ff spits.. net met Evi in de draagdoek en Liam in de buggy wat boodschapjes gedaan. Ging ook redelijk haha..
    Ik heb t geluk dat mijn opa en oma hier op de hoek wonen, dus opa had vanmorgen Liam al ff mee om bij hun te spelen.. vinden ze zelf ook hartstikke leuk, die oude mensjes met hun achterkleinkinderen 😉
     
  6. ikke7

    ikke7 Bekend lid

    20 nov 2013
    510
    0
    16
    Gastouder
    Gelderland
    Hier een slechte nacht gehad. Liv is ontzettend verkouden. Hoest veel, neusje dicht etc. Iets verhoging. Nu neusspray gehaald en gaat iets beter. Alleen spuugt ze veel na de fles. Dus wil ze vaker eten. Gelukkig gaat dat meestal snel over. Is alleen zo zielig!

    Donderdag naar Cb. Ben benieuwd wat ze gegroeid is.
     
  7. Amelie

    Amelie Fanatiek lid

    8 okt 2013
    3.652
    3.240
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    He meiden! Ik lees nog steeds mee hoor maar heb mijn handen zo vol aan de kleine meid.

    Hoop dat het snel beter met je gaat MommyTooBee, ik kan me helemaal voorstellen dat je je zo gaat voelen maar let inderdaad goed op jezelf.

    Fijn dat het goed gaat met alle kindjes. En tja, het is wat met die nachtrust he.. 😥
     
  8. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    12 dec 2013
    2.431
    1.398
    113
    Gelderland
    Fijn van de goede nachten! Hopelijk vannacht weer:D

    Linnepin, tis pittig hè. Vind ik ook hoor. Vooral als Joas weer alleen maar wil drinken.

    Zijn jullie ook nog zo snel moe? Ik ben aan het eind van de dag echt uitgeput.En vaak is het middennacht voor Joas aan zn nacht begint dus kan ik ook niet eerder slapen.

    Joas is nu al vanaf half 4 aan het drinken. Slaapt hij maximaal een kwartiertje en dan wil hij weer. En precies nu zit ml op school dus ben alleen.
    Nou ja, zo eerst Sander maar op bed leggen en hopen dat hij gaat slapen
     
  9. MommyTooBee

    MommyTooBee Bekend lid

    22 sep 2015
    512
    88
    28
    Tibo dat gekreun herken ik wel. Dante maakt heel veel geluidjes als hij aan t slapen is ook veel gekreun en beetje gejengel. Ook beweegt hij dan veel en vooral met zijn armpjes. Hij strekt zich ook veel uit en trekt gekke gezichten en heb t idee dat de voeding soms omhoog komt. Sinds ik nu over ben op flesvoeding geeft ie nu soms ook over. Zelf zit ik er een beetje over in of het misschien verborgen reflux is.. Maar hij huilt verder niet heel erg veel en slaapt goed.. Ti's lastig! Misschien gewoon eens bij het cb voorleggen.. En nu heeft ie ook nog last van krampjes door de flesvoeding.. Pff zielig hoor. Gelukkig heeft ie net eindelijk weer gepoept dus dat zou hem wel hebben opgelucht!
     
  10. caroline1

    caroline1 Fanatiek lid

    15 feb 2015
    1.265
    1.080
    113
    Ik was het dubbele voeden / kolven een beetje zat, dus ben drastisch gaan afbouwen. Gisteren om 23:10 de laatste voeding gehad en om 3:40 heb ik Quinn maar wakker gemaakt (hij maakte al wel wat geluidjes) omdat mijn borst zo'n zeer deed. Hopelijk ben ik met een paar dagen goed afgesteld op Quinn! Zo direct nog wel even kolven, de nacht is toch wel lang en heb nu echt nog even teveel melk erin zitten.

    Wenda weet je zeker dat Joas wil drinken en geen zuigbehoefte heeft? Krijg je hem met een speen of je pink niet tevreden? Wij hadden hier gisteren weer iemand aan huis voor Quinn en ik had het erover dat nu ik hem bijna volledig borstvoeding geef, dat hij vaker komt ipv minder vaak. We waren al weer van 7 naar 8 gegaan en Quinn kwam dan ook best snel weer soms. Zij adviseerde toen om echt wel minstens 3 uur tussen de voedingen te laten, goed te kijken of het honger of zuigbehoefte is, en zodra hij niet meer 'drinkt' aan de borst maar begint te 'sabbelen' stoppen.

    Vervelend Mommytoobee dat Dante last heeft van zijn buikje. Wat fietsen met de beentjes kan helpen. Zielig is dat als het zo dwars zit!
     
  11. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    12 dec 2013
    2.431
    1.398
    113
    Gelderland
    Caroline, speen en pink hebben we allebei al een aantal keer geprobeerd. Maar hij wordt dan echt heel boos. Hij wil ze niet. Tis echt lastig. Vannacht was het ook weer drama.

    Ik reageer later vandaag ff uitgebreid
     
  12. Tibo

    Tibo Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.543
    0
    36
    Hier ook een kort nachtje.. s avonds is ze zo wakker.. Ze viel tegen half 3 nog eens in slaap.. om 4 uur wakker voor de fles en daarna om kwart voor 8 weer.. snachts eruit maakt mij echt niks uit.. maar dat ze pas tegen half 3 eens in slaap valt dat vind ik wel minder.. pff.
     
  13. Linnepin86

    Linnepin86 Fanatiek lid

    10 jun 2013
    1.324
    184
    63
    Gelderland
    Die nachten zijn zwaar he.. Vooral als je nog een peuter rond hebt lopen die aandacht vraagt. Hier heeft m'n moeder toch net de oudste opgehaald ipv Luca. Ze had een mega koortslip dus met de baby knuffelen werd niet wat vandaag. Dus moeder zoon dagje met de jongste vandaag. Ik ben gister om kwart voor 10 al naar bed gegaan (lang leve de fles) en Luca kwam om 05.20 weer dus heb een goed nachtje gehad. Ik ga straks ff naar het inloophalfuurtje van het cb want Luca drinkt naar mijn idee weinig (tussen de 60 en 90 cc, hij krijgt 7 flessen) en hij is heel onrustig tijdens het drinken en lijkt het ook heel benauwd te hebben. Heeft standaard de hik na de fles en huilt dan ook vaak. Dus even overleggen en wegen, ben benieuwd of hij inmiddels al op z'n geboortegewicht zit.
     
  14. NurseKel

    NurseKel Bekend lid

    20 sep 2015
    637
    346
    63
    Nederland
    Linnepin: ja m'n man had een paar daagjes gewerkt toen de kraamhulp er was en heeft nu nog de rest van de week vrij. Ben ook wat later bevallen dan de meesten hier he 😉 Onze kleine meid is pas 1 week en 2 dagen oud nu haha.
    Hier weer een goede nacht gehad, tot 5.30u en na die fles weer geslapen tot 8.30. We mogen niet klagen dus 😊

    Die krampjes herken ik hier ook, gelukkig niet al te veel. Wat bij Ziva goed helpt is dan den druppeltje cinababy geven van vsm-kind. Is homeopathisch en doet echt wonderen bij d'r!
    Misschien een idee om te proberen 😊
     
  15. Tibo

    Tibo Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.543
    0
    36
    Linnepin, hier ook heel vaak de hik na de fles.. vindt ze zelf ook heel irritant haha.. begint echt te mopperen dan. Ben benieuwd wat ze zeggen bij t cb! Succes!

    Lekker nachtje gehad dan nursekel! Doet jullie meisje goed!
    Evi is vandaag 2 weekjes oud.. heel makkelijk kindje alleen die lange avonden moeten we nog iets op verzinnen 😉
     
  16. Linnepin86

    Linnepin86 Fanatiek lid

    10 jun 2013
    1.324
    184
    63
    Gelderland
    Zo weer terug van het cb. Meneer weegt nu 4880 gram en is 56.5 cm. Hij zit dus weer boven z'n geboortegewicht en is 200 gram in 9 dagen aangekomen. Hij krijgt dus voldoende binnen en groeit goed 😊
    Dat van de benauwdheid en onrustig drinken deden ze verder niet moeilijk over. Kon geen kwaad zeiden ze. Heb het matrasje aan de hoofdzijde wel wat opgehoogd, heb het idee dat ie dan wat rustiger ligt. Verder dus een tevreden manneke dus ook tevreden mama.
     
  17. caroline1

    caroline1 Fanatiek lid

    15 feb 2015
    1.265
    1.080
    113
    Oei... Ik dacht 'dat overkomt mij niet als ik heel voorzichtig doe'.. Heb ik met nageltjes knippen toch een velletje geraakt. Voel me zo schuldig! Hopelijk vergeeft Quinn het me gauw!

    Wat een verschil in leeftijd idd Nursekel. Quinn was gisteren al zes weken oud. 3110 gram weegt hij nu.

    Zo eens kijken of hij in de draagdoek kan. Dat zou fijn zijn voor als ik de hond moet uitlaten.
     
  18. Wenda

    Wenda Fanatiek lid

    12 dec 2013
    2.431
    1.398
    113
    Gelderland
    Tibo, vervelend dat ze zo lang wakker is

    Linnepin, fijn dat hij zo goed is gegroeid!

    Caroline, oh rot kun je je daardoor voelen hè. Maar gebeurd iedereen hoor

    Hier, het cb is net geweest. Joas is sinds zaterdag 200gram aangekomen, dus hij groeit prima.
    Ik heb gevraagd voor het vele voeden, maar ze zei dat ik hem maar moest laten huilen en hij maar 1x in de 3uur mag. Ook moet ik hem leren zelf in slaap te vallen, dus moet hem dan laten huilen in bed. Steeds 10 minuten en dan naar hem toe. Omdat hij alleen aan de borst in slaap valt. Maar ik ga een kereltje van nog geen 2 weken niet laten huilen.
    Dat in slaap vallen komt vanzelf. Ik voel me wel een beetje afgescheept want weet nu zelf ook echt niet meer wat ik met die voedingen aan moet. Maar even verder rommelen en hopen dat hij vanzelf wat langer ertussen laat. Hopelijk gaat dat ook beter zodra hij niet meer zoveel en zolang voeding terug krijgt. Hij wordt daar weer wakker van
     
  19. Inky85

    Inky85 Bekend lid

    3 feb 2014
    571
    3
    18
    Zo tijdens mijn 2 nachtvoedingen weer even bijgelezen. Hier heel druk gehad. Floris wat erg onrustig, s nachts elk uur wakker en heel veel spugen, soms ook pas 3 uur na de voeding spugen. Daardoor vaak drinken, waardoor ik geen nachtrust had. Want door dat vaak drinken veel voormelk wat ook weer krampjes gaf. Nu maagzuurremmers en nu slaapt bij s nachts weer lekker. Voedingen rond 1:30 en 4:30 en tussendoor lekker slapen. Hier is hij ook hele avond wakker, maar valt rond 22:30 na laatste voeding in slaap.

    Wenda, wat een ontzettend slecht advies zeg van het cb! Mijn moeder is cb-arts en zou het daar zeker niet mee eens zijn. Dat wakker wegleggen komt wel als ze ouder zijn. En dat clusteren voor de nacht is wel normaal. Deed Floris ook veel, maar begint nu af te nemen.
    Misschien kun je een overleggen met?
    En misschien wat afleiden s avonds? Gaan wandelen buiten of lekker bij jou in een draagdoek?
    Verder zou ik zo'n kleintje echt niet laten huilen. Om de 3 uur is voor flesvoeding. Je weet niet wat hij drinkt met bv, ws steeds kleine beetjes. Ik zou gewoon blijven voeden op vraag. Komt vanzelf ritme in. Floris nam ook heel veel voedingen en nu is hij 5,5 week en clusteren wordt minder en hij neemt nu zo'n 8 voedingen per 24 uur.
    Het is nu erg pittig voor je, maar het wordt beter. En met op vraag voeden hou je iig tevreden kindje.
     
  20. Inky85

    Inky85 Bekend lid

    3 feb 2014
    571
    3
    18
    Oh en Tibo, hier ook zo'n kreuner. Heb het met kinderarts overlegd en komt heel veel voor in de eerste weken en gaat vanzelf over. Meestal is het even het verwerken van de voeding of het in diepe slaap komen. Zolang ze verder gewoon tevreden is, niks aan de hand hoor.
    Mijn dochtertje kreunde ook vaak eerste 2 maanden. Bij Floris wordt het nu ook al minder.
    Volgens kinderarts is er groot verschil tussen gewoon kreunen en kreunen bij pijn. Is heel ander geluid en deze kindjes hebben ook veel onrust en huilen.
     

Deel Deze Pagina