Toevallig vandaag aan het bakken geweest voor onze dochter haar verjaardag morgen. Taart: Vlaaideeg met banketbakkersroom en aardbeien (de gelei laat ik weg uit het recept. Veel te zoet. Zomerse aardbeienvlaai - Rudolph's Bakery | 24Kitchen Ik heb ook nog een slagroomtaart gemaakt met een basisrecept biscuitdeeg. Doorsnijden en beide kanten besmeren met slagroom en aardbeienjam ertussen. Als je taart hoog genoeg is kan dit twee keer. Slagroom aan de zijkant en door die nootjes rollen (nougatine). Bovenkant met slagroom smeren en aardbeien erop. Hapjes: Gevulde eieren. Wel bewerkelijk maar voor 20 gevulde eieren ben je 1,25 aan eieren kwijt en wat curry, mayonaise en kruiden. Paprikapoeder, peterselie, kerrie en chilipeper. Ik doe er ook wat aromat bij voor een wat zoutige smaak. Het eigeel wat je overhebt met de kapotte witte delen kun je door elkaar prakken en een fijngesnipperd drooggedepte augurk erbij voor eiersalade. Heerlijk op een toastje. Komkommer en worteltjes zijn ook niet duur. Wat ook leuk is is om blokjes kaas en komkommer even dik te snijden, appelboor erop zetten en de komkommer in de kaas stoppen en de kaas in de komkommer. Boterhamworst met augurk. Hier zitten er meer dan 10 plakjes in voor 1 euro. Als je toastjes doet is bijvoorbewld kipsate heel makkelijk zelf te maken en huzarensalade ook.
@krulpeterselie fijne verjaardag! vanmorgen boodschappen gedaan bij de lidl, zitten ook wat dingen bij voor het uitdelen van zoon aardbeien 1.49 broccoli 1.39 dubbelvla 0.69 verse half volle melk 0.99 filet american 1.19 spaghetti groente 1.45 leverworst 0.62 chocomelk 12 pakjes 3.38 azijn 0.55 boter 0.69 spaghetti 0.55 tomatensaus 0.49 smarties 2x 3.98 Maria biscuits 1.19 kinderkoekjes 3.15 witte bolletjes 0.89 Belgische pralines 2.55 chocolade noot/rozijn 0.98 melkchocolade 0.98 zoute crackers 0.79 mager gehakt 2.79 kinderslippers 2.99 geraspte kaas 1.19 totaal; 34.85 menu: zaterdag; spaghetti zondag; bij mijn moeder. maandag; restje uit vriezer dinsdag; restje uit vriezer woensdag; aardappels, broccoli en vissticks.
mooi lijstje weer weegschaal 18!! en wat gaat je zoontje trakteren? leuk is dat altijd he trakteren op school vinden mijn kinderen geweldig!
Hier helaas bijna een maand niet hier kunnen komen ivm operatie. Afgelopen tijd niet met boodschappen bezig gehouden. Krulpeterselie: gefeliciteerd!! Vandaag de eerste weekboodschappen gedaan: Pak vla 2x optimel 2x yogho Kg wortels Krop sla 750gr paprika 1,2 kg bananen 500 gr witlof 550 gr tomaten 500 gr gesneden groenten 2x roggebrood 2x brood Pak crackers Aardappels 4 pakjes gezeefde tomaten Kruidenkaas Bolletje mozzarella Ham 2 bolletjes smeerworst 250 gr spekreepjes 500 gr fusilli Tortilla's Paracetamol Kg gehakt Kg gekruide kipblokjes 2 gemarineerde kipfilets 5 drumsticks Totaal 37,30 Ik heb nog appels, peren en kiwi's liggen. Menu: Tortilla's met gehakt en groenten Marrokkaanse gehaktballetjes in tomatensaus met groenten en couscous+ rauwkost Zelfgemaakte friet uit oven, witlof en kipfilet/tomaat/mozzarella uit oven + rauwkost Kip, aardappeltjes, boontjes en paprika uit römertopf Pasta salade met kip, div groente en sla Aardappels, wortels, snijbonen en gehaktbal Indische curry met drumsticks en zilvervliesrijst
oh meiden nog een vraagje waar zetten jullie de ontbijtspullen op of in en dekken jullie de tafel in de morgen helemaal? leuk mandje of dienblad? ik leg wel in de morgen altijd tafelkleed op.
Dankjewel krulpeterselie en elena, ik heb wel een brace en soms werkt het, soms niet. Mag ook wel crème met ibuprofen/diclofenac smeren maar ook dat werkt vaak voor geen meter helaas. Het vervelende is ook dat ik die brace ook niet altijd kan dragen zoals overdag als ik bezig ben (vooral met dingen als handen wassen moet het steeds weer uit). En 's nachts trek ik onbewust mijn armen uit automatisme steeds krom terwijl ik mijn armen juist zo recht mogelijk moet houden. Nu gaat het gelukkig al een paar dagen wat beter. Krulpeterselie, slik jij ook wat tegen de klachten van de hooikoorts? Ik ben sinds een paar dagen toch maar weer met cetirizine begonnen en moet zeggen dat het toch wel verlichting geeft.
Hier niet echt een weekmenu, ook i.v.m ramadan (soms eten we maar heel weinig, soms meer). Vanavond staat er vegetarische moussaka op het menu.
ik heb een silversplint polsspalk. misschien ook iets voor jou? ik heb juist een spalk nodig met de huishoudelijke taken dus ook als ik met water bezig ben. deze hoef je dan niet uit te doen. We Design - Pols Ortheses deze maken ze op maat en ook precies de ondersteuning waar jij het nodig heb
Door een rekening van eigenrisico, deze week ( tot volgende week dinsdag ) 40 euro om de week door te komen. Goddank veel in de voorraadkast en aardig wat vlees in de vriezer denk ik het wel te kunnen redden maar word wel een beetje puzzelen.
Altijd fijn die zorgkosten, maar niet heus... Vorige week 12 euro overgehouden van het weekbudget. Gisteren weekboodschappen gedaan voor 47 euro inclusief zegels. Haal misschien nog voor zo'n 15 euro aan voorraadspul, maar dan is er dus weer wat over als het goed is! Menu: Zometeen: kip tandoori met bloemkool Morgen: geen idee, man heeft afstudeerzitting, ligt eraan of ik daarna nog zin heb om te koken. Do: Bloemkoolpasta (is een ovenschotel, erg lekker) Vr: Man simpel, ik op het werk Za: gekruide aardappels, groente uit de wok en een bal gehakt Zo tm di zijn we een weekend weg
Soms heb je van die tijden he dan komen alle rekeningen te gelijk. Dit is zo'n maand. En dan ook nog de bril voor dochter ophalen (gelukkig was die al voor een groot deel betaald) Heb denk ik alleen fruit brood en melk nodig. Voor zover ik nu kan bedenken.
Islah ik gebruik prevalin en dat werkt zeker maar ik wordt er nog vermoeider van dan ik al ben van de hooikoorts. Zelfs zo erg dat ik zittend in slaap val. Dat doe ik dus echt niet als ik moet werken en dus twee keer een uur autorijden. Menu: nog steeds een rommeltje 🙈
Op dat soort momenten is het heel prettig dat je een voorraadkast hebt... Ze komen inderdaad nooit alleen.
En idd ze komen nooit alleen ppff saldo -80 euro tot di sdag dan krijg ik weer loon... Gelukkig gister nog ranja voor school gehaald en 2 broden. Bah wat kan je soms toch balen van rekeningen!
hoera weegschaal 18 van harte gefeliciteerd met sam!! ik hoop dat jullie een super gezellige dag hebben!