Had alleen nog een stickie. Weet dat mensen deze testen niet als betrouwbaar zien, maar kan ook niet om het oplopen heen. Streepje is allen wat dun, maar heel duidelijk in het echt. Ik ben met al mijn 10 iui's nog nooit tot de testdatum gekomen zonder dat er iets was dus ik laat het voor nu maar even een paar daagjes sudderen. Woensdag maar weer met een andere test testen.
Ziet er toch wel veelbelovend uit hoor! Ik snap dat je na 11 jaar nog een slag om de arm wilt houden, ik duim voor je dat ze verder mooi oplopen!
Sorry dat ik nu je glazen wat ga ingooien maar een pennestreep is altijd negatief helaas Ik zou deze test dus vergeten en toch echt gaan doortesten met de kv 2v5. Succes en ik hoop dat je snel de duidelijke streep oploop te pakken hebt!
ooo wat spannend!! ik leef hier helemaal mee. Vind het er ook veelbelovend uit zien maar heb ook geen enkele ervaring met pregnyl!!
Oh meid, wat een onzekerheid toch! Pregnyl zit bij mij ook sowieso 13 dagen in mijn lichaam... Ik raad je ook aan om toch weer de kruidvattesten te halen en je daar op te baseren! Ik duim voor je hoor!
ja met de kv wederom... Denk dat de Pregnyl na 15 dagen wel eruit is, maar vind hem niet duidelijk genoeg voor een gezonde zwangerschap. Denk dat ik mijn menstruatie afwacht. Ben voor mijn doen al wel 2/3 dagen "overtijd". Heb nog nooit in mijn 10 iui's de 14 dagen volgemaakt zonder dat er "iets" was. Lijn is in het echt iets duidelijker. Moest hem ff uit elkaar trekken omdat het zwaar bewolkt is hier. 14 dagen na IUI...zucht
Hij is nu lichter dan de kv van 3 dagen geleden Mij streepje op dag 14 na pregnyl was als die van jou vandaag. Op dag 15 werd ik ongi wakker dus toen niet getest. Ik duim dat de test morgen toch weer duidelijker gaat worden. Overigend kan de pregnyl je lf verlengen dus dat je nu nog niet ongi bent kan daar ook mee te maken hebben. Uiteraard duim ik voor een mooie oploop en dys echt zwanger!
Pregnyl heeft mijn lf nog nooit bij mij verlengt eerder verkort, en heb het toch echt heel vaak gebruikt. 3 dagen geleden had het eventueel nog Pregnyl kunnen zijn. Heb in een gestimuleerde cyclus een lf van 10/11 dagen en daar ben ik nu ruim overheen. Na 11 jaar en 6 jaar MMM weet ik ongeveer wel hoe mijn lijf op medicatie reageert helaas. Ik snap je terughoudendheid, dat heb ik ook heel erg, maar ik zit nu 15 dagen na Pregnyl, en ik heb dus nooit een lange lf. Ik wacht de 18 dagen af, en dan ga ik eens even bellen, als mijn menstruatie nog niet is gekomen. the joy!
Ik ben idd altijd vrij terughoudend met pregnyl Ik heb het hier regelmatig meegemaakt dat meiden blij waren met een posi test op dag 13-14 na pregnyl. Waarbij ze in een andere cyclus toen al ongi waren en de pregnyl weg was....toch bleken ze ook bij de langere cyclus niet zwanger en bleek het toch pregnyl te zijn. Ik probeer iedereen altijd zoveel mogelijk te behoeden voor een domper Maar ik duim wel enorm voor je hoor!!
Spannend, maar het kan wel Degelijk nog pregnyl zijn.. Elke cyclus, elke behandeling, elke keer hormonen spuiten kan zich anders uitpakken.. Je zegt dat je na zoveel jaar wel weet hoe je lichaam reageert, maar ook na zoveel jaar kan het toch ineens anders gaan.. Weet dat helaas uit ervaring.. Je denkt je lichaam nog zo goed te kennen.. Maar helaas kan t lichaam zo ineens een loopje met je nemen.. Hoop heel erg voor je dat hij oploopt.. En je dus eindelijk zwanger mag zijn!
Laatste update. Het was wel degelijk een positieve test. Zelfs het pennenstreepje. Helaas was mijn hcg maandag 17 en vandaag lager dan 5. Inmiddels heb ik ook bloedverlies. Dus helaas een chemische zwangerschap. We gaan weer verder met iui.
Balen dat het gezakt is en dat het bloeden is begonnen. Maar hoe weet je zo zeker dat het van hcg was en niet van pregnyl? Een waarde van 17 op 15 dagen na pregnyl kan wel kloppen. Halveringswaarde van 33 uur dan kom je vandaag idd uit op rond de 5. Desalnietemin hoop ik dat het de volgende ronde raak is bij je!
Neem aan dat mijn fertiliteitsarts dat wel kan onderscheiden als ze aangeeft dat ze dit als chemische zwangerschap zien.
Ik denk dat een fert arts het alleen als biochemische hadden kunnen zien als ze vanaf 9 dpo om de 2 dagen hcg hadden geprikt. Daarbij zouden ze dan eerst een oploop moeten zien en daarna de afloop zoals maandag en vandaag. Vind het heel verdrietig voor je dat je na 11 jaar nog steeds niet zwanger bent! Ik duim nogmaals dat het de volgende ronde wel raak is.
Hebben ze bij jullie trouwens nooit ivf geopperd?? Jullie zijn al zo lang bezig. Ik denk dat als het met iui telkens niet lukt, ivf een hoger slagingspercentage bij jullie heeft (heb er helaas ervaring mee).
Ik ben met mijn ex man 2x zwanger geworden met IUI. Eerste keer was ik al heftig gaan bloeden op dag 11 kwam na een week dmv persona apparaat dat ik zwanger was. Bevestigd in het ziekenhuis en week lang hcg geprikt dat maar op en neer ging. Daardoor een chemo kuur gekregen. 2e keer hebben ze me tot 7w3 dagen door laten lopen met een levende bbz. Toen ze het toch nodig vonden me met spoed te opereren bleek ik al bloed in mijn buikholte te hebben. Ook de reden waarom ik pregnyl eruit test. Ik wil het idee hebben dat ik toch nog ergens een beetje controle over kan hebben en kan zien wat testen doen zodat als ik het niet vertrouw aan de bel kan trekken. Wat ik deze ronde dus gedaan heb. Met mijn nieuwe partner 2 jaar geleden spontaan zwanger geworden maar ook weer mis gegaan. Conceptie lukt dus wel alleen ik houd het niet vast op de een of andere manier. Ik heb een schildklierziekte maar die is onder controle maar heb toch het idee dat misschien dat toch een reden is. We gaan wel over op IVF, maar voel me op dit moment prettiger bij IUI omdat als het een innesteling probleem is dat ook niet met ivf opgelost kan worden en ik dus ook geen pogingen weggooi. Maar word er natuurlijk ook niet jonger op. Dit jaar maken we vol met iui een gaan volgend jaar over op ivf.