Februari/ maart 2016 start IUI

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Beeb1987, 21 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Die borsten dat herken ik wel Boedah. Maar bij mij is t ook de ene keer erger dan de andere keer.... Is echt super mega pieeeeep... Zullen je mannelijke collega's leuk vinden dat masseren😂😂😂 zijn wij nou echt met z'n 2en over hier????
     
  2. Boedah

    Boedah Niet meer actief

    Daar lijkt het wel op Sophia!
    Das saai :)

    Ik had vanmorgen mijn echo op de 3e dag, en het baarmoederslijmvlies was super dik! Maar of dat betekend dat het gewoon nog weg moet of dat er toch iets beginnende is, kon ze niet zeggen..

    Ook zat er in 1 eierstok een grote Cyste, maar ook daar had ze het verder niet over. Kon geen kwaad iniedergeval zei ze, en vanavond gewoon beginnen met puregon..
     
  3. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Ik ben er ook nog ;)
     
  4. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Ohhh sorry dora helemaal vergeten.... Nou nu zijn wij 3 aan de beurt om zwanger te worden👍🏼👍🏼👍🏼

    Hier nog steeds niet ongi.... Wordt zo moe van m'n lichaam 😭😭😭
     
  5. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw

    Dus t zou nog kunnen Boedah?? Vreemd zo op dag 3 nog dik slijmvlies. En raar van die cyste ik mocht nooit verder als ze aanwezig waren maar misschien is dat omdat t er meerdere zijn...
     
  6. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Hier ook nog niet zwanger ;) Schrijf niet al te actief meer mee, heb zelf een tijdje geleden dit topic geopend.

    Wanneer is jullie NOD?
     
  7. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Net getest.... Negatief en ook nog niet ongi hoe frustrerend dit. Prima als ik niet zwanger ben (zou ook een godswonder zijn) maar ik wil verder!!!!
     
  8. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Ahhh Beeb jammer dat t bij jou ook nog niet gelukt is. Zie in je handtekening dat jullie een pauze nemen. Gaan jullie daarna verder met IUI? Oh leuk je eigen topic cool👍🏼
     
  9. Beeb1987

    Beeb1987 Actief lid

    23 nov 2014
    373
    1
    16
    Vrouw
    leerkracht b.o.
    Noord Holland
    Ja, even proberen om nog een wondertje op de natuurlijke manier te verwekken. Hopelijk nu we op de goede plek. En anders indd vanaf de volgende ronde (of die daarna) weer met IUI verder.

    In de tussentijd gestart mee acupunctuur en Preseed. Baat het niet dan schaadt het niet!
     
  10. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Hier vandaag ook nod, maar voel dat het er zit aan te komen helaas. Hebben gisteren gesprek gehad in het ziekenhuis en gaan nog een 4de poging doen, nadien verplichte pauze tijdens de zomerstop en dan in augustus ivf/icsi zelfs... Het zal van de kwaliteit/aantal van mijn vriend zijn staaltje afhangen of ze ivf of icsi zullen doen. Als het onder de 2 miljoen is, zullen ze hoogst waarschijnlijk icsi doen... Dan zijn we in ieder geval toch al voorbereid moest het niet goed zijn.

    Een verklaring voor de wisselende kwaliteit hadden ze niet (en wij ook niet), dus het is elke keer hopen dat het goed zit. De laatste 2 keren waren de cijfers eigenlijk heel slecht als we alles bij mekaar bekeken; laag aantal in totaal, lage beweeglijkheid en lage morfologie :)
     
  11. L89

    L89 Actief lid

    10 mrt 2012
    345
    23
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Balen beeb... Succes met afstand nemen, is zo moeilijk!
    Dora al ongie of getest? Sophia al ongie geworden!
    Hier ff minder aanwezig geweest gsm is kapot moet dan op de ipad maar ben er dan s avonds te moe voor....
    Ga jullie verder ook niet enthousiast vertellen over hoe ik me voel (dus niet) weet hoe teleurstellend het is als het niet lukt en andere dan alleen maar over hun eigen vertellen, wil jullie heel veel kracht en positieviteit sturen!!! Dikke knuffel en zal af en toe eens komen spieken hier!
     
  12. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Nog niet ongi, nog steeds een tuurstreepje op mijn test (hééél tuur) en nog niet negatief getest na pregnyl...
    Maar, ik had de avond voor mijn iui nog geen positieve ovulatietest, dus ik denk dat mijn ei pas de dag na de iui is geweest en dat mijn nod dus eigenlijk pas morgen is!
     
  13. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Ik ook niet ongi snap d'r geen hol van. Vanmiddag werd ik ff helemaal niet goed toen ik met een klant bezig was (zweten misselijk en ziekelijke kramp) dus ik denk: mooi hier komt die ongi. Nou helemaal niks dus geen bloed te bekennen niks. Snap d'r niks van.
     
  14. sophia89

    sophia89 Fanatiek lid

    27 jul 2012
    1.574
    291
    83
    Vrouw
    Ik werk trouwens in een salon vandaar de uitdrukking was met een klant bezig.... Niet dat mensen de verkeerde ideeën krijgen😂😂
     
  15. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Haha, had 'm wel door hoor ;)
     
  16. Beetje

    Beetje Lid

    22 mrt 2016
    37
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag een echo gehad. Het groeit netjes naar verwachting. Ik ben nu 5 weken en 3 dagen zwanger. 27 juni weer een echo en dan zou er een hartje zichtbaar moeten zijn.
    Ik heb niet alles terug gelezen.. Dus weet niet hoe het met iedereen is, maar hoop dat er meer meiden zijn met positief nieuws. En is het niet deze maand, dan volgende maand!!
     
  17. renate89

    renate89 Actief lid

    18 feb 2016
    142
    3
    18
    NULL
    NULL
    Hoe gaat het dames?

    Ik zit vandaag 14 dagen na de inseminatie en nog geen rode duivels gespot! De vorige 2 iui's werd ik 13 dagen na inseminatie ongesteld.. gisteren getest en zag en heeeeel licht streepje( na het uploaden niets te zien) ik wacht nog af tot zondag anders weet een testje wagen
     
  18. Boedah

    Boedah Niet meer actief

    Fijn beetje! En Spannend Renate!

    Hier.. Zit nu op dag 6 van cyclus en ongi is nog steeds niet helemaal over :( Normaal is het met 5 dagen wel weg.

    Dinsdag weer 1e fm.. Zit dan op dag 10
     
  19. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    8 dec 2014
    4.816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Spannend zeg Renate! Mijn duimen draaien!

    Hier ook nog niet ongesteld... wel het gevoel dat het er zit aan te komen, maar dat heb ik nu al 2 dagen. Zou best wel kunnen dat het voor morgen is indien mijn eisprong wat later was dan gepland.
    Indien ik morgenochtend geen rood zie, toch even een testje wagen, want we zijn een hele dag van huis wegens een huwelijk, dus ik moet voorzien zijn ;)
     
  20. L89

    L89 Actief lid

    10 mrt 2012
    345
    23
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Spannend Renate en dora! Al wakker dora hoop dat je mag testen en dat niet debongie doorgezet heeft, ik hoop dat je snel iets laat weten! Fijne dag vandaag....
     

Deel Deze Pagina