Zijn er mensen die ervaring hebben met het merk Cybex? Ik zit te twijfelen tussen een autostoel van Maxi Cosi en dus Cybex.
Check even het babyuitzet gedeelte van het forum . Daar vind je duizenden ervaringsdeskundigen hahaha. (Maar als antwoord; wij hebben een Cybex en ik vind het maar een takkeding)
Ik zag net inderdaad dat er een ander forum voor is Thanx voor je aanvulling. Mag ik vragen waarom je het geen fijne stoel vindt?
Wij hebben een cybex juno 2 fix die bevalt echt heeeeel goed. Maar met groep 0 van cybex heb ik geen ervaring.
Ik ken alleen maxi cosi. Wij hebben cabrio fix en een easy base. Gebruiken we nu ook voor de volgende. Bevalt goed
Hier wil ik de Cybex Aton Q aanschaffen. Aangezien de baby wat platter kan liggen (en dus beter ademen) in de maxi-cosi. Het lijkt mij prettiger voor de baby.
Wij hebben de Cybex juno 2 way fix, het stoeltje dat het beste uit de test komt van anwb en de duitse anwb. Topstoel! Onwijs blij mee.
Cybex is top!!!!! Wij hebben die aton en daarna vervolgstoel. Allebei top! Vooral met onderstel om aton in te klikken is ideaal!
Bedankt voor de reacties! Dan hoef ik niet langer te twijfelen, het wordt gewoon Cybex Ik vind het namelijk ook wel een prettig idee dat de kleine platter kan liggen.
Voor onze zoon de maxicosi cabriofix+easybase gehad. Nu gaan wij ook voor de cybex+base omdat die verstelbaar is.
Cybex groep 0 is fantastisch getest! Wij hebben wel een cybex 123 stoel, de pallas m fix en die is echt heel fijn. En ook echt heel groot! Dus als de tweeling er straks is moet hij wel in een andere stoel want past niet in de auto nu. Even een andere smaak; wij kunnen op de oprit parkeren dus hoeven de maxi cosi's niet uit de auto te tillen. We hebben dus concord reverso's gekocht voor de tweeling, die zijn van 0-4 jaar achterwaarts en dat scheelt ons dus een complete aankoop, na de reverso kunnen ze direct in een zitverhoger met rugleuning als ze 4 jaar of 18 kilo zijn.
Ik heb de cybex gekocht, alleen is die wel zwaarder vind ik als een maxi cosi.. ik ben benieuwd hoe zwaar die gaat zijn als er een baby inzit..
Wij hebben een Cybex Aton 4. Ik vind het een fijn ding! Ik geloof dat hij wat zwaarder is dan een maxicosy, maar hoe ver til je dat ding nou eenmaal.. Wat ik echt super handig vind, is de zonneklep die je zo open en dicht kan doen, en ver ook! Geen gehannes met schermpjes die je aan haakjes moet doen, of losse doeken!
Wij zijn gegaan voor de Cybex cloud Q. Het lijkt ons erg prettig dat deze helemaal plat geklapt kan worden indien nodig (buiten de auto). Dan zit er geen max. tijd aan dat je kindje erin mag liggen. Ik ben ook wel voor de duitse degelijkheid. Daarnaast vind ik het design veel mooier dan een maxi cosi, niet echt belangrijk, maar toch