Hoi meiden. Ik ben 31 weken zwanger en echt ruim optijd mijn kraamzorg aangevraagd bij kraamzorg mama (omgeving rotterdam) (rond de 16e week ofzo) Maar sindsdien heb ik niets meer gehoord van hun. Ik heb ook nog geen telefoontje gehad voor een intakegesprek. Maar me er toch wel een klein beetje zorgen om. Zijn er meiden die hier ervaring mee hebben en zijn hun gewoon wat later met bellen voor een intake? ik hoor het graag
Ik zou hen gewoon even bellen Heb je je verzekering al op de hoogte gesteld dat je je bij hen hebt aangemeld? Ik heb me eerst aangemeld bij de Kraamvogel, vervolgens moest ik me aanmelden bij IZZ en toen hebben zij het weer doorgezet naar de Kraamvogel als akkoord (lekker omslachtig allemaal)
Ik heb me bij dezelfde kraamzorg aangemeld. Heb je een bevestiging gekregen? Zo ja, dan zit je sowieso goed. Ik zou in mijn 28e week een telefoontje van hen krijgen voor een intake, maar dat was ook niet gebeurd. Heb vorige week even naar hen gebeld en het schijnt dat ze het druk hebben. Ben een paar dagen later alsnog netjes door hen gebeld.
Ik heb toen de tijd de dag erna een telefoontje gehad van hun. nooit een mail of iets dergelijks. heb wel de mamapas toegestuurd gekregen. Als ik deze week niks hoor zal ik idd even bellen naar hun