Aah wat jammer he ik had dat paar maanden geleden ook, ook zon tuur testje smorgens dag er op niet meer dag daarna alsnog ongesteld eigenlijk is dat vroege testen niks je maakt je blij met niks balen zeg
Jaa.. Mja ik weet niet wanneer mn nod was aangezien mijn cyclus onregelmatig is.. Het heeft nu. Als t doorzet dan 40 dagen geduurd..
Ik zie een streepje! Zou morgen opnieuw testen. Hoeft niet persee met ochtendurine, bij mijn vorige zwangerschap teste ik s'middags beter dan s'morgens. Ik duim voor je! Sorry! Zie nu dat je bloed bent verloren. Op naar de volgende ronde!
Meidenm ik heb iets raars.. Sinds ik ongesteld ben geweest (wat wel minder was dan normaal leek wel) heb ik al menstruatie buikpijn. Elke dag wel een paar keertjes en t houd ook niet langer aan dan n minuutje of twee. Verder last van maagzuur en nachtmerries en veel zweten en vooral erg snel heeel moe. Ik ben nu zo in de war door mn lichaam. Zal ik weer een test doen of kan dit wat anders zijn?