Jeetje AnneRose, denk je net op de goede weg te zijn, krijg je dit heftige nieuws. Ik hoop van harte dat hij een "milde" variant heeft. Wanneer krijgen jullie meer duidelijkheid daarover? Wel fijn dat ze in elk geval meteen zijn gestart met de behandeling. Ik blijf duimen dat Mats snel opknapt.
He gedver, AnneRose. Ik duim dat hij de milde variant heeft. Ik ga dan toch het inbakeren maar proberen. Moet die doek eerst nog 3x uitwassen, dus duurt nog even voor ik kan beginnen
@ Anne Rose, veel sterkte, zo heftig! Denk aan jullie! En net zoals zovelen is het reageren in een forum met een kleintje niet iets wat je vaak doet, beetje 'bij lezen' en dat was het. Wel fijn om te merken dat alle mama's Anne Rose bijstaan met een lief berichtje ook al is een ieder drukdrukdruk! Succes weer allemaal en uiteraard veel goed aan die kleine Mats...
Wat een ontzettend lieve, fijne berichtjes van jullie! Dat doet me echt goed! Mats heeft het zogeheten entro virus. (Ik moet me er nog op inlezen hoor, weet er verder weinig van.) Hij heeft koorts, hoofdpijn en voelt zich verder niet echt top. Maar het goede nieuws is dat hij dus niet het gevaarlijke herpes virus heeft! Hij is nu van de antibiotica af. Nog wel aan infuus, want de koorts is nog niet gezakt. En als hij zieker mocht worden, kunnen ze hem meteen iets toedienen en hoeven ze hem niet weer opnieuw te prikken. Ik ben enorm opgelucht met deze uitslag. Mats is er wel ziek van, maar gelukkig niet zo doodziek als waar we allemaal bang voor waren!
Wat fijn dat hij de 'milde' variant heeft annerose, hopelijk knapt hij snel weer op en zakt de koorts. Ik lees ook nog trouw mee maar reageren blijft er vaak bij. Milou is alweer 6 weken vandaag, wat vliegt de tijd toch.
He wat fijn AnneRose (in hoeverre dit fijn kan zijn), maar gelukkig de 'minder erge' variant. Dezondanks is het niet niks. Veel sterkte met hem. Hopelijk knapt ie snel op. Hier ook druk druk druk. Probeer wel ff te reageren ol iedereen, maar schiet er soms gewoon bij in. Maar dat is gelukkig herkenbaar haha
Ook ik reageer niet veel maar lees al tijden de zwangerschap mee! @Annerose: Gelukkig dat het een milde variant was, lijkt me echt even doodeng die onwetendheid, sterkte! Voor alle meiden met babys die echt last van krampjes hebben, ik heb tijdens de babytijd van de 1e alles geprobeerd en niets werkte echt. N mijn tweede sinds een week ook last heeft gekregen van krampjes heb ik op avies van mensen 1 dingetej geprobeerd en tot mijn grote verbazing werkt het!!!! CENTAGELI!!! van bloem, wel verdunnen er zit alcohol in maar er zijn maar enkele druppels nodig! Echt super, had ik dit maar eerder geweten!
Wij gebruiken sab simplex tegen de krampjes, werkt ook erg goed. Is in Nederland verder bijna niet te krijgen, bestel het online bij een Duitse apotheek. Mijn oudste heeft last van d'r buik door een verstopping, arme meid heeft afgelopen nacht alleen maar gehuild en nu wil ze ook nog niet slapen. Wat zouden jullie er van vinden om in een besloten facebookgroep verder te kletsen? Ik weet van mezelf dat ik dan makkelijker kan reageren en ook voor het eventueel plaatsen van foto's vind ik het een stuk makkelijker. + niemand anders kan het meelezen. Indien jullie het wat vinden wil ik de groep wel aanmaken
@Ingtwiede, zou ik erg leuk vinden, ook qua foto's en andere info inderdaad! Nu ben je altijd een 'google-zoek-hit' als je niet oppast. Ben benieuwd of er animo voor is! @Anne Rose, oeffff dat is fijn, hopelijk knapt ie snel weer op! Vandaag naar het CB geweest, dame weegt nu 4750 en is 56,5 centimeter! Dus vanaf 't laagste gewicht in de kraamweek kilo erbij, lang leve de borstvoeding! Ik merk dat ik structureel te laat naar bed ga, maar heb 's avonds echt even zin/tijd om te computeren of tv te kijken nog meer dames die 'te laat' naar bed gaan? Baal vooral wanneer de kleine 2 keer komt eten ipv 1 keer in de nacht. Misschien toch nieuwe voornemens maken!
Er is een besloten mei mama's groep. Misschien leuk als jullie daar mee komen kletsen. Ik zal in ieder geval de link even zoeken. Misschien kan zelf zoeken ook. Zwanger - mei mama's 2016
Jeetje Annerose wat onwijs schrikken! Ik hoop dat Mats gauw hersteld! Ik heb geen fb account maar zit er toch al even over na te denken om het weer aan te maken😋 Dus dat ga ik gewoon maar even doen denk.
Goedemorgen Mats knapt steeds meer op, echt optzettend fijn! Ik zal eens naar die facebookgroep kijken, is wel leuk! Tegen krampjes hebben hadden wij eerst infacol. Toen kwamen we erachter dat de anti-krampjes druppels van kruidvat precies hetzelfde zijn, maar de helft goedkoper. Dat krijgt hij nu. Maar door de johannesbroodpitmeel in zijn voeding krijgt hij nu last van verstopping... het is net play dough, bah! En het kost hem ook moeite het eruit te krijgen. Het is nu ietsjes soepeler weer, maar dat kan ook liggen aan de antibiotica die hij gehad heeft. Bovendien zit hij hier weer aan de Nutrilon, en dat is icm. De Johannesbroodpitmeel toch weer wat dunner dan dat wij hem thuis voorschotelen.. Zijn darmpjes hebben sowieso ongeveer 2 weken nodig om aan de andere voeding te wennen.
Ik kom trouwens 2 groepen tegen op Facebook... Mei mama's 2016, en mama's mei baby's 2016. Ik moet die eerste hebben denk ik?
Ik heb me ook aangemeld. Heet het 'mei mama's 2016?? Stond ook een andere namelijk (zoals AnneRose al zei).