Onze dochter slaapt nu in een dunne zomer slaapzak met een pyjama eronder. Ook dun ding. Nu lijkt het mij erg koud. Een dekentje over doen is geen optie. Komt het hele bed door. Het is 20 graden op haar kamer. Het lijkt mij zo fris nu.. tis nu ook niet echt zomers weer. Wat doen jullie? Heb al gekeken voor een dikkere pyjama maar die kan ik nergens vinden.
20 graden is niet bepaald fris hoor... Ideale temperatuur voor een babykamer is tussen de 16 en 18 graden... Ik zou het dus zo laten. Als je kindje nog heel klein is en zich dus minder goed warm kan houden kan je een velours pyjama kopen, hebben ze oa bij Zara.
Haar niet te warm aankleden i.v.m.de gevaren van warmtestuwing. Als ze het koud heeft dan laat ze dat wel merken.
Zomerslaapzak met pyjama lijkt me genoeg bij 20 graden. Hier laat dochter het duidelijk merken als ze het koud heeft
Nouja dat is het ook een beetje. Was al 2 nachten 5 uur. En bij ons op de slaapkamer is het ook rond de 20 graden maar goed slaap zelf ook onder een dekbed met pyjama. Dan lijkt mij zo'n dun ding wat eigenlijk haar dekentje is zo weinig. Maar goed weet dat te warm ook niet goed is. Ze is nu 9 maand trouwens.
Is afhankelijk per kindje denk ik Mijn dochter (16 mnd) draagt rond 20 graden een zomerpyjama en zomerslaapzak. Boven de 23°c enkel een zomerpyjama, geen slaapzak. Nu 18°c en winterpyjama (Geen broek) en zomerslaapzak
Dl slaapt in een zomerpyama (lang mouw maar wel dun) en een hydrofielslaapzak, soms met laken, soms zonder. Maar het ligt er ook aan hoe snel je kleine het koud heeft. Dl heeft het altijd warm
Hier romper lange mouwen en zomerslaapzak...en ik heb een koukleumpje normaal gesproken!! Is echt warm genoeg!
Hier zomer slaapzakje met zomer rompertje en zomer pyjama met lang mouw en een dekentje strak in gestopt
Hier zomerslaapzakje en romper zonder mouwen, met dun lakentje over hem heen. Hij heeft het altijd snel te warm. Als de temperatuur boven de 25 graden gaat, ligt hij alleen nog in een romper zonder mouwen. Ik zou voordat je zelf gaat slapen, even voelen in haar nekje
Ik doe mijn dochter gewoon een romper met een legging/kort broekje (ligt eraan wat schoon is ) in een zomerslaapzak. Sochtends is ze gewoon warm en heeft ze warme voetjes dus zal wel goed zijn.
Zoontje, 4 mnd, ligt in z'n kleertjes (romper korte mouw, lange broek, lang shirt en sokken) in een winterslaapzak zonder mouw. Geen idee hoe warm het op de kamer is. Slapen iig met ramen open.