20 weken, eenmalig bloedverlies, constante harde buiken

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door IJsthee, 3 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. IJsthee

    IJsthee Bekend lid

    23 feb 2014
    711
    0
    0
    Hoi dames,

    Vorige week had ik wat bruinverlies. Geen aandacht aan besteed verder, heb ik de vorige zwangerschap ook wel eens gehad. Dag erop felle harde buiken die om de paar minuten opkwamen en 1-2 minuten aanhielden. Werden pijnlijk dus toch maar even gebeld. Geen ontsluiting, geen blaasontsteking dus er wordt verder niks aan gedaan. Maar nou blijven ze toch vaker op een dag komen, zelfs als ik helemaal niks doe. Het voelt net of er een gevoelige blauwe plek onderin m'n buik zit, en dat deze de baarmoeder constant prikkelt tot harde buiken.
    De verloskundige denkt dat het mijn banden zijn, dat denk ik zelf ook wel maar ergens vertrouw ik het niet. Of mijn bm is heel gevoelig ofzo, ik weet het niet. Verder geen bloedverlies meer gehad gelukkig.
    Heeft iemand hier ervaring mee? Hoort het er 'gewoon' bij of is het iets wat toch beter nog even onderzocht moet worden?
     
  2. Indy1986

    Indy1986 Niet meer actief

    Bij een tweede zwangerschap heb je sowieso meer last van harde buiken dan bij je eerste.
    Fijn dat de verloskundige wel even heeft gekeken of je ontsluiting of blaasontsteking hebt, maar gelukkig is dit niet het geval.

    Doe even rustig aan, maar als je het niet vertrouwt bel je de verloskundige toch weer.
     
  3. IJsthee

    IJsthee Bekend lid

    23 feb 2014
    711
    0
    0
    Thanks :) ja was erg fijn dat ze even goed gekeken heeft hoe of wat, stelde wel gerust. Denk dat het allemaal gevoelig is omdat het wat sneller groeit dan een eerste keer.
     
  4. fleur24

    fleur24 Fanatiek lid

    26 sep 2008
    1.442
    1
    38
    Miss kunnen ze je bmh even opmeten. Dan kan je zien of de harde buiken wat doen met je bmh.
    succes!
     
  5. Sammy3

    Sammy3 Lid

    7 jan 2016
    28
    3
    3
    NULL
    NULL
    Harde buiken kunnen ook komen door stress, bewust of onbewust. Werk je? Zo ja, Heb je het druk op je werk? Of zijn er andere dingen waardoor je stress zou kunnen ervaren?
     
  6. IJsthee

    IJsthee Bekend lid

    23 feb 2014
    711
    0
    0
    @Fleur ja ze heeft het een en ander genoteerd, mocht het aanhouden dan kan ze het vergelijken. Als je met bmh baarmoederhoogte bedoelt.

    @Sammy nee juist een stuk minder, alles gaat wel lekker eigenlijk. Anders weet ik het ook vaak wel te herleiden.

    Ik kijk het deze week even aan, en anders maar weer even laten checken.
     

Deel Deze Pagina