Ja ze kruipt de hele dag door. Staan, spelen zit geen moment stil. Nou we laten het schema eerst wel zo en dan het advies van cb. Net een kleiner flesje na het brood gedaan. Zien wel hoe ze het daar op doet. Ze krijgt in de middag altijd wat fruit. In de ochtend 100 gr en middag. Dit komt eigenlijk omdat ze vanaf 6 maand nog niets anders mocht en het zo'n lange ruk werd in de middag. Vandaar geen 200 in de ochtend.
ik ben gister naar het weeguurtje geweest op het cb omdat ik nieuwsgierig was..... mn zoontje is bijna 9 maanden en woog 10.5 kilo en is 71cm... dit was NIET te zwaar zeiden ze!! ik zou je er niet zo druk om maken, echt niet! geniet van je kleintje!!!
Zou er eigenlijk nog verschil tussen meisje/jongen zitten? Van mijn zoontje werd namelijk ook niet gezegd dat hij te zwaar was, al zit hij wel boven de lijn hoor. Maar misschien dat ze er bij meisjes meer op letten?
Ja zit volgens mij wel verschil in. Zitten ook twee van die groeicurves in het boekje. 1 voor een jongen ander voor meisje.