Blegh temp naar beneden... Toen ik direct erna weer tempte was hij nog maar 36.7 maar heb de eerste waarde aangehouden. Ben dan meteen de hoop weer verloren, weet dat ik pas op 8/9 dpo zit maar vorige x zakte hij toen ook en was mn lf 11 dgn.
Zegt nog niks Sasjuh... kijk maar mijn temp. Die zakte ook en steeg weer om weer te gaan zakken en weer te stijgen etc Hier om 6 u wakker en eruit. Ik kon nog wel blijven liggen met R. maar we gaan zo naar de efteling (net als de rest van nederland denk ik haha) en ik wil om 9 uur vertrokken zijn. De kids weten van niks en denken dat we naar een vriendin van mij gaan
Goede morgen dames! Ik lees de afgelopen dagen met jullie mee omdat ik van plan ben volgende maand (serieus) te gaan temperaturen. Veel spannend dingen voor iedereen lees ik al! Ik zit nu richting het eind van m'n cyclus maar ben een week geleden alvast begonnen met temperaturen gewoon om het alvast te proberen en wat aan te prutsen. FF geeft aan dat m'n temperatuur te veel fluctueert... Ik ben benieuwd of ik iets verkeerd doe, of dat dit toch komt omdat ik pas midden in de cyclus ben begonnen. Temperatuur iedere ochtend tussen 6:25 en 6:35, rectaal. Maar ik ben wel een onrustige slaper dus regelmatig kort wakker 's nachts, ga dan niet m'n bed uit en slaap gemakkelijk weer verder. Zouden jullie misschien even met mij mee willen kijken? Afgelopen 2 cycli 31 dagen met posotieve ovulatietesten op CD 20 en 21. Ik verwacht dus morgen of overmorgen mijn ongesteldheid. Alvast bedankt en iedereen een fijne zonnige dag toegewenst!
Sasjuh ik had op 5 dpo een flinke drop ondanks de utro daarna weer omhoog bleek innesteling te zijn. Dus 1 drop zegt nog niks meis. Ohhh heerlijk Rogijuli ik wil ook mee, maar man heeft oproepdienst.
Nu al gaan tempen heeft niet zoveel zin er valt qua cyclus dus niet veel over te zeggen. Maar je tempt dus rectaal (via de billen)?? Slaap je wel elke nacht ongeveer hetzelfde aantal uren??
Ik snap dat het niet zo veel zin heeft in die zin dat je er nu wat aan kunt aflezen . Het is meer dat ik voor mezelf dacht ik probeer het vast om er wat meer ritme in te krijg en te weten wat ik doe zodat ik in de serieuze cyclus niet hoef aan te kloten. En was eigenlijk meer in z'n algemeenheid benieuwd of het normaal is als je dergelijke fluctuaties hebt na de eisprong of dat temperaturen met mijn slaapritme eigenlijk niet veel zin heeft. Ik slaap meestal rond 23:00 u, met uitschieters naar 24:00 u. Overigens heb ik de hoop voor deze maand al wel opgeheven want had zojuist een negatieve test met KV2v5... En ja ik weet wat rectaal in houdt 😉. Ik zie dat je vandaag naar de Efteling gaat, heel veel plezier!
Maar is helemaal niet zeker dat je 9 dpo bent aangezien een positieve ovulatietest geen garantie geeft op een daadwerkelijke eisprong. Bovendien vind ik dan jouw temperatuur op cd 25 nog erg laag dus voor hetzelfde geld is hij toen pas gesprongen en zit je op 6 dpo. Oftewel er is echt niks van te zeggen. Goed dat je alvast oefent, maar er iets over zeggen is echt zinloos sorry
Oké thanks voor het reageren! Ik temperatuur gewoon door zoals ik nu doe en hoop dat m'n menstruatie uit blijft 😁.
Ik hab vanochtend getest. Ik had gedroomd over een positieve test en mijn borsten voelden ook wat zwaarder aan. Ik dacht dat op 12 dpo wel een licht streepje te zien zou kunnen zijn. Ik had het beter niet kunnen doen, helaas maar 1 duidelijke streep te zien...
Oh wat een tegenvaller Goldfishie. Maar helemaal hopeloos is het nog niet hoor. Genoeg vrouwen die op 12 dpo nog niet positief testen. Ik geloof dat innesteling op 10 dpo ook niet uitzonderlijk is en dan is testen op 12 dpo nog net wat te vroeg. Kan je de test hier plaatsen?
Pregnancy Test Results for 12 Days Past Ovulation | Countdown to Pregnancy Lees deze link even Goldfishie.
Balen gf, zo frustrerend dan. Maar ik hou me vast aan het feit dat action testen niet gevoelig zijn dus hopelijk gewoon te vroeg.
Ohw balen Goldfishie. Maar ik dacht dat je nog ging wachten met testen nog niet de moed opgeven hoor het kan nog wel. Ik blijf duimen dat dat 2de streepje er gaat komen.
Oh ja, waren actiontesten. Was ik even vergeten. Daar plaste ik op 12 dpo echt een vreselijke tuurstreep op. Terwijl 2v5 een licht maar duidelijk streepje gaf. Zeker reden om de hoop niet op te geven.
Hmm goldfishie balen maar action kan minder gevoelig zijn, alhoewel ik ook niet zo hoopvol meer ben ingesteld. Grrrr balen
Ach Gold, ik testte zelfs op de vermoedelijke 15 dpo nog niet positief! Het kan nog steeds meid! En dat je gevoelige borsten hebt is alleen maar hoopvol! Probeer over 2 dagen weer eens kruidvat test en wie weet! Duimen draaien gewoon stug door!!! Sasjuh balen van je drop. Rogi veel plezier in de efteling! Madelie ook weer op het wachtbankje toch?