16-30 november 2016

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door whuz, 12 mrt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Estherbdb

    Estherbdb Actief lid

    5 mrt 2016
    123
    42
    28
    NULL
    NULL
    We maken ons niet direct zorgen om het kleinere hoofdje omdat hier tot nu toe geen redenen voor zijn. De doorbloeding in de hersentjes is helemaal goed en ook de groei van de hersentjes ligt wel op schema. Waarschijnlijk dus "gewoon" een kleiner hoofdje. Mijn man heeft in verhouding ook een klein hoofd. We worden nu gewoon extra gecontroleerd omdat ze zeker willen zijn dat ze niets missen. Zolang als het zo gaat en het hoofdje groeit is er niets aan de hand.
     
  2. Mizz Bunny

    Mizz Bunny Fanatiek lid

    16 mrt 2012
    1.162
    0
    36
    Lekker genieten van het leven en zien wat de toeko
    Tiel
    Lig op bed met een kruik te wachten tot ik om 11 uur voor controle naar het ziekenhuis toe mag. Vanmorgen opeens mega veel buikpijn. Wist niet meer hoe ik het had. Wel normale ontlasting gehad maar dit verklaart de erge pijn in mijn buik, richting mijn liezen en in mijn onderrug niet. Gedoucht en dan neemt het even af om na het douchen weer terug te komen.
    Er zit geen regelmaat in en voelt ook niet als weeën. Ook vanmorgen weer iets meer oud bloedverlies gemengd met was roze/rode vers bloedbijmenging. Op advies ziekenhuis paracetamol ingenomen en nu afwachten.
    Baby voel ik goed tekeer gaan in mijn buik.
    Ben verschrikkelijk ongerust en boven alles bang dat het misgaat. Ben pas 19 weken en 4 dagen.
     
  3. sandramarije

    sandramarije Bekend lid

    17 jan 2013
    665
    1
    18
    Sterkte Mizz Bunny.. Hoop dat het meevalt en dat je straks weer lekker thuis bent met de kleine spruit nog lekker bij je in jouw buik.
     
  4. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Miss Bunny heel veel succes! Duim voor je dat alles goed gaat!
     
  5. mrsloes

    mrsloes Actief lid

    11 dec 2015
    258
    0
    0
    NULL
    NULL
    Succes miss bunny
    Hoop dat het meevalt
     
  6. mrsloes

    mrsloes Actief lid

    11 dec 2015
    258
    0
    0
    NULL
    NULL
    Houden jullie ook vocht vast?
    Ik heb maandag controle gehad bij de internist en omdat m'n bloeddruk opliep gelijk door naar de gyn
    Echo en lab was goed gelukkig dus mocht weer naar huis
    Dinsdag 20 weken echo is wel weer spannend
    Maandag waren ze zo druk dat ze nauwelijks de hartjes in beeld konden krijgen 😉
    Sprongen heen en weer
    Ik voel ze sinds deze week ook aan de buitenkant zo gezellig die schepjes
    Volgende week gelukkig naar 4 uur werken dat is heel fijn
     
  7. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Op hele warme dagen houd ik vocht vast. Gelukkig hebben we die nog niet zoveel gehad :)
    Bij mij helpt heel veel water, voeten omhoog en af en toe afkoelen met koud water.
     
  8. Mizz Bunny

    Mizz Bunny Fanatiek lid

    16 mrt 2012
    1.162
    0
    36
    Lekker genieten van het leven en zien wat de toeko
    Tiel
    Weer terug uit het ziekenhuis. Echo was helemaal goed. Kleine lekker actief en geen rare dingen gezien op de stolsels in de baarmoeder na. Waar de pijn vandaan komt geen idee. Voor nu paracetamol nemen als de pijn te erg wordt en mijn urine wordt gecontroleerd en hoor ik vanmiddag meer over.
     
  9. Appel28

    Appel28 Bekend lid

    28 mrt 2014
    685
    0
    16
    NULL
    NULL
    Fijn Miss Bunny. Gelukkig weer thuis. Zenuwslopend voor jullie zeg.
     
  10. Trinity

    Trinity Fanatiek lid

    7 nov 2012
    1.176
    0
    0
    Overijssel
    Wat mooi Mizz bunny! opluchting!!

    Gister laatste gesprek/controle gehad bij de verloskundige. Was een heftig begin aangezien mn man en ik het over mn laatste telefonisch gesprek wouden hebben met een van de verloskundigen. Vorige week woensdag na mn 20 weken echo in de avond gebeld tijdens het telefonische spreekuur. Verloskundige die ik aan de lijn had vertelde me dat ze het helemaal niet hadden moeten zeggen in het ziekenhuis over de situatie van de kleine. Want dat brengt alleen maar zorgen met zich mee. Ik liet het allemaal over me heen komen waren nog meer dingen gezegd maar dit was het gene wat mij echt dwars zat.

    eenmaal opgehangen was mn man behoorlijk kwaad om wat er gezegd was door de verloskundige. Hij stond klaar om de volgende ochtend direct er naar toe te gaan.

    Gister dit dus verteld en een ander verloskundige had ook al verteld dit had ze gewoon niet mogen vertellen. Er werd nu echt naar me geluisterd ondanks mn huil buien. Ik zou er ook nu niet meer met vertrouwen naar toe gaan en dit werd gelukkig begrepen.

    Een van de redenen waar wij van schrokken was het feit dat we weten mochten mijn vliezen breken dan moeten wij als de sodemieter (sorry) naar het ziekenhuis want het is levens gevaarlijk voor de kleine. De verloskundige aan de telefoon die vond dus gewoon dat dat allemaal niet gezegd hoefde te worden want het bracht alleen maar zorgen mee. Ik zit liever de rest van mn zwangerschap zorgen te maken dan dat ik dit niet weet.

    We zijn nu volledig overgenomen door het ziekenhuis. Dat geeft me een enorme gerust stelling.
     
  11. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Vandaag gezellig wezen shoppen.
    Hebben jullie dat ook, nu alles in de uitverkoop is dat je meer shopt? Rompertje voor €2,- 5 paar sokjes €2,50
     
  12. mrsloes

    mrsloes Actief lid

    11 dec 2015
    258
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hihi waar heb jij geshopt @haakmuts 😀
     
  13. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    C en a, prenatal en name it!
     
  14. Illiegoesbam

    31 okt 2015
    86
    0
    0
    Heerlijk dat shoppen! Ook een hemarkt in de buurt?!? Ook leuk!!!
     
  15. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Nee helaas geen hemarkt. Over een paar weken naar Frankrijk en daar hebben ze tape a l'oeil. Een geweldige winkel
     
  16. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.154
    33
    48
    Hell yeah shoppen!
    Maar eerst ff verhuizen anders moet al het extra weer mee :D
     
  17. Mizz Bunny

    Mizz Bunny Fanatiek lid

    16 mrt 2012
    1.162
    0
    36
    Lekker genieten van het leven en zien wat de toeko
    Tiel
    Yeaahhh, heb ondanks alles gewoon de 20 weken gehaald. Had dit nooit gedacht weken terug.
    Nu op naar de volgende mijlpaal, de 24 weken.

    Als extraatje is het bloeden helemaal gestopt.
    Wat op zich al moeilijk te geloven is voor mij.

    Donderdag de GUO in het wkz, toch weer spannend.
     
  18. Dreamer

    Dreamer VIP lid

    17 mrt 2011
    6.154
    33
    48
    Wat een fijn nieuws mizz bunny! Hopelijk blijft t weg, heb je een prachtige guo en kan je dan toch eens gaan genieten!
     
  19. Illiegoesbam

    31 okt 2015
    86
    0
    0
    Goed nieuws Bunny!

    Vandaag heb ik 20 wkn echo gehad. Mini-me is goed gekeurd!
    Het is echt een meisje! Ze heeft net zulke slanke lange benen en een slanke buikomtrek als haar moeder!😂Mogelijk met 30 wkn een groei echo hiervoor in overleg met vk
    Oh en eigenwijs blijkt ze ook😅 achterstevoren en ondersteboven was het even lastig alles goed in beeld te krijgen maar uiteindelijke alle uitslagen goed!!😍
    Wat een geruststelling!!
     
  20. Daphne91

    Daphne91 Fanatiek lid

    5 dec 2013
    2.073
    465
    83
    Vrouw
    Drenthe
    Super fijn nieuws dit! Dat bloeden was een rare relatie inderdaad, hopelijk is het nu echt definitief weg en komt het niet weer terug.
    Donderdag is gelukkig bijna, 14 juli leek eerst nog zover weg. Staat bijna voor de deur.

    Mijn persoonlijke mijlpaal zal na de 26 weken zijn, als alles goed gaat. Vandaag de 2e groeiecho. Lichtelijk gespannen want heb de laatste week veel harde buiken en soort menstruatie achtige krampen. Desondanks de kleine vandaag nog gevoeld dus we zullen zien :)
     

Deel Deze Pagina