Lesbische mama's (to be)

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by vliegje, Apr 15, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Ja de oma's passen nu allebei 1 dag op en dat blijft zo dus dat is fijn.

    Wij moeten echt iedere dag zuigen, Reva zit anders helemaal onder de haren, onze hond verhaart wel namelijk hahaha. Boven zuigen we maar 1x per 2 weken ofzo en zolder 1x per maand denk ik. Haat aan huishouden haha!
     
  2. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    3,151
    3,794
    113
    Hoe gaat dat met de communicatie vliegje, hanteren de oma's bijvoorbeeld dezelfde regels als jullie? En passen ze dan in jullie huis op of in hun eigen huis?

    Kan me wel voorstellen dat dat handig is, een schoonmaker! Wij hebben in elk geval geen hond, dat scheelt alweer :)
     
  3. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    We proberen wel dezelfde regels te handhaven ja. op donderdag komt mijn moeder hier oppassen, op vrijdag is Reva bij schoonouders. Die hebben voor haar een kamertje gemaakt.

    Ik wil nu b.v. niet dat ze met eten door het huis gaat. Gewoon zittend eten, al is het een koekje. Bij de oma's is dat wat soepeler, maar als het op een ander is maakt het me niet zoveel uit. In ons huis zittend eten. Dat weet Reva ook wel.
     
  4. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    Jan 27, 2011
    2,211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Bedankt voor jullie lieve reacties op de 'eerste schooldag' van mijn oudste.
    Ze heeft het woensdag echt fantastisch gedaan. Ze heeft een hele leuke dag gehad. Volgens de juf leek het alsof ze altijd al in de klas gezeten had. Ze heeft met alles mee gedaan en het met belangstelling gevolgd.
    Ik denk dat het scheelt dat ze, sinds ze 2 is, naar de peuterspeelzaal gaat. Hierdoor is ze wel wat vrijer geworden en bepaalde situaties op school herkent ze van de peuterspeelzaal.
    Na de zomervakantie begint ze echt. Ze is dan nog een maandje 3 jaar, maar haar school laat kindjes die in de maand september jarig zijn na de zomervakantie starten. Ik ben heel benieuwd hoe ze het gaat doen. Ik ga er echt vanuit dat ze het super leuk gaat vinden. Ze is er gewoon aan toe... Meer dan wij... hahaha!

    Vliegje: Wat fijn dat Diant meer kan gaan werken en dan ook nog eens een beter contract. Natuurlijk vraagt dat wel weer even nadenkwerk over hoe de boel te verdelen, maar daar kom je vast uit.
    Bij ons thuis werkt Lieve 's avonds. Altijd! Dus gemiddeld is ze 5 dagen in de week 40 uur, van 15.30 - 00.30 op haar werk. Om de week moet ze ook de zondagavond werken, maar dan is ze ergens die week een weekavond vrij. Ik werk 20 uur overdag en ik studeerde ook ongeveer 20 uur. Inmiddels heb ik de studie afgerond. Ik ga na de zomer 4 uurtjes meer werken. Misschien dat ik dat nog verder uit ga breiden. Ik heb de maandag vrij, ik werk de dinsdagochtend, ik werk de woensdag en donderdag hele dagen en ik werk de vrijdagmiddag (en soms als het nodig is de ochtend ook - ik mag een deel mijn uren zelf plannen).
    Eigenlijk kan je stellen dat Lieve overdag voor de kids zorgt en ik 's avonds.
    Onze verdeling zorgt er voor dat we weinig opvang nodig hebben. We hebben de kids 7 uurtjes per week bij de gastouder en opa en oma passen om de week een middag op.
    Goed geregeld voor de kinderen dus, alleen is het hele grote nadeel hiervan dat Lieve en ik elkaar weinig zien. Eigenlijk zijn we door de weeks allebei alleen met de kinderen. Ik voel me soms echt een alleenstaande moeder.
    Als de jongens over 2 jaar ook naar school gaan gaat Lieve kijken of ze overdag kan gaan werken zodat ze de kinderen en mij wat meer kan zien. Ik kijk daar echt naar uit.

    Wij hebben (nou ja, hadden... ze heeft vorige week opgezegd omdat ze een andere baan gevonden had) ook een schoonmaakster.
    Ik vind het echt ideaal!
    Ze komt 2 uur in de week en ze doet de grote klussen als de badkamer, het toilet, hele huis stofzuigen, om de week het hele huis dweilen. Daarnaast pakt ze klussen op als de ramen lappen, deuren afnemen, doekje door de keuken...
    Door de weeks houden we het zelf een beetje bij, met dat en de bedden verschonen en wassen draaien ben ik hier in ons huishouden van 5 personen al druk. Ik ben echt heel blij dat we onze vrije zaterdag niet aan het schoonmaken besteden.

    Gelukkig! Bijna zomervakantie. Ik ben echt dood en doodop sinds mijn domineering.
    We hebben de vakantie ook nodig! We hebben eindelijk, na 2 jaar te koop te hebben gestaan, ons huis verkocht. Dus we mogen eindelijk gaan zoeken naar een ander huis waar onze kindjes allemaal een slaapkamertje kunnen krijgen.
    We moeten er in januari uit, dus we hebben nog even de tijd om iets anders te vinden.

    Fijn weekend allemaal!
     
  5. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Dank je wel voor je ervaring Chybou. Jullie zijn dus ook weinig samen en heel zuinig op jullie tijd samen.

    We hebben vandaag foto's van onszelf gemaakt voor aankondiging fb, met statief en afstandsbediening. Ben eigenlijk heel trots want ze zijn leuk! Zal ze over 2 weken delen. Forum is net wat te openbaar nog hihi.
     
  6. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
    Hallo dames,

    Wij hebben net ons start gesprek gehad.
    Gaan het met echo's doen en 1 injectie voor de eisprong op te wekken.
    Dus komende cyclus al kunnen beginnen.
    Spannend allemaal :)
     
  7. Louwie

    Louwie Actief lid

    Apr 21, 2016
    196
    39
    28
    Utrecht
    Spannend! Succes! Veertjuh
     
  8. Evira

    Evira Fanatiek lid

    Feb 18, 2011
    1,533
    0
    0
    Wat goed Veertje! Waarom gekozen voor echo's en niet voor ovutesten?

    Hier zit 'het' er weer in! Zondag op maandagnacht gaan we op vakantie, dus ik hoop er deze maand niet zo mee bezig te zijn. Vorige keer werd ik erg ongelukkig tijdens de wachtweken. Nu lekker veel afleiding. Dat is fijn.
     
  9. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Veertjuh, spannend zeg! Succes!

    Evira, hoop het zo voor jullie!!! Duim keihard!
     
  10. Dreamygirl

    Dreamygirl Fanatiek lid

    Feb 25, 2009
    1,529
    220
    63
    Veertjuh super spannend!!!
    Evira voor jullie ook....hopelijk deze keer goed raak! Heerljk dat jullie op vakantie gaan. Waar gaan jullie heen?

    Vliegje hoe voel je je? Wnnr weer een echo?

    Hoe gaat t met de andere meiden?
     
  11. denanja

    denanja Fanatiek lid

    Nov 18, 2013
    3,636
    203
    63
    Weert
    veertjuh fijn dat jullie kunnen beginnen!! zal wel pregnyl zijn wat je krijgt denk ik he?

    evira ik duim weer voor jullie! fijn lekker vakantie san gaat de tijd denk ik ook wat sneller.

    vliegje ben benieuwd naar je foto!!

    hier alles goed. vandaag weer cb geweest voor prikje en mevrouw heeft een groei spurt gemaakt kwa lengte! kwa gewicht niet dus ze is lang en smal ofja zit op de 0 lijn kwa lengte en -1 lijn kwa gewicht. maar ze doet het dus goed. zijn naar 5 voedingen over gegaan omdat ze zo lang slaapt haha moet dr nu om 9u wakker maken smorgens voor de fles anders komen we helemaal niet meer uit. maar alles gaat dus goed :).
     
  12. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Hai meiden
    Ik ben nog heel veel ziek. Hele dagen misselijk hoewel ik nu pilletjes heb die de ochtend nog werken dus dat haalt de vervelende misselijkheid er een beetje af. Maar blijf kokhalzen en soms moet ik alles wegslikken. Eergisteren lag ik al om 19.45 op bed. Te rillen van de misselijkheid. Vreselijk.. Maar goed het hoort erbij en we moeten het volhouden.
    We hebben dinsdag een extra pretecho.
    In de febr mama's zijn er best veel met een miskraam, zelfs nu nog iemand die al tegen de 7 of 8 weken was geloof ik. Hoop zo dat bij ons alles nog goed zit.

    Klinkt goed Denanja! Dan hebben jullie wel een slaapkopje :)
     
  13. Louwie

    Louwie Actief lid

    Apr 21, 2016
    196
    39
    28
    Utrecht
    Vervelend he die misselijkheid Vliegje! Ik had het ook en nog wel het ergste toen we een weekje in New York waren, dus dat was wel jammer.

    Met mij gaat alles goed, de baby is lekker aan het trappelen en we kunnen binnenkort eindelijk verder met de babykamer want er is een stucador geweest en de muren zijn mooi glad gemaakt! We wonen in een oud huis en toen we alle lagen behang eraf hadden gehaald kwamen er 100 gaten tevoorschijn maar nu is het mooi glad. We hebben een leuk behangetje uitgekozen dus dat was wel nodig.

    Verder ben ik druk bezig met voorbereidingen voor ons trouwen volgende week vrijdag, best spannend allemaal ook al houden we het klein.

    Hoop dat het verder ook goed gaat met iedereen!
     
  14. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    May 26, 2008
    4,369
    266
    83
    Female
    Gefeliciteerd met jullie voorgenomen huwelijk! Leuk zeg! En dat je verder kan aan de babykamer is ook fijn :)

    Ik hoop dat vrouwlief en schoonvader ook snel de nieuwe babykamer leeg kunnen halen. Staat nog een grote kast. Maar eerst maar eens de 12 weken voorbij zijn. Tijd zat. Dan nog op zoek naar een kleiner babykamertje, Reva's kamer heeft best kolossale meubels, voor de nieuwe baby moet het echt kleiner.
     
  15. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
     
  16. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    May 5, 2016
    388
    260
    63
    Female
    Helpende
    Rotterdam
     
  17. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    Jul 30, 2014
    3,151
    3,794
    113
    Denanja: fijn dat het goed gaat met je baby!

    Evira: sterkte met wachten en een fijne vakantie gewenst :)

    Louwie: wat leuk dat jullie gaan trouwen! Pakken jullie het groots aan of valt dat wel mee? Hoop dat jullie mooi weer hebben :) Leuk dat jullie al met de babykamer bezig zijn. Hier hoeven we gelukkig niet te behangen, ben ik wel blij om ;)
     
  18. Louwie

    Louwie Actief lid

    Apr 21, 2016
    196
    39
    28
    Utrecht
    Vulpen nee we houden het klein, enkel met ouders opa's oma's broers en zussen. En aanhang ;). We gaan 'snel' trouwen en daarna gaan we varen en hebben een lunch op de boot! Daarna gaan we lekker een weekend weg met z'n twee. Ik hoop heel erg dat de zon schijnt dus vrijdag!
     
  19. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Chybou, gefeliciteerd met de verkoop van jullie huis! Hopelijk vinden jullie snel een mooi nieuw huis. Succes met de zoektocht.

    Fijn dat het startgesprek goed was Veertjuh. Goed dat ze dan meteen met echo's gaan werken als ovulatietesten niet lijken te werken. Hopelijk snel raak!

    Vliegje, sterkte met de misselijkheid. Hopelijk duurt het niet lang meer voordat je die fase voorbij bent.

    Louwie, leuk dat jullie gaan trouwen, alvast gefeliciteerd! Leuk he dat werken aan de babykamer? Ik vind het eigenlijk wel jammer dat die van ons al af is, vond het zo'n leuk project om mee bezig te zijn. Maar hij wordt goed gebruikt nu en dat is ook heel leuk om te zien.


    Ik ben deze week weer aan het werk gegaan. Wel even wennen maar ook wel weer fijn om mijn hersens te kunnen gebruiken, in plaats van alleen flesjes en luiers ;) Mijn vrouw vindt het behoorlijk pittig om er op die dagen alleen voor te staan. Komt met name omdat onze dame erg onrustig is en moeilijk in slaap komt en blijft. Dus we zijn veel bezig met haar in slaap te krijgen. We zijn vanavond gestart met inbakeren met behulp van een pacco, in de hoop dat ze daardoor haar lijfje meer kan ontspannen. Dus er ligt nu boven een soort loempia in het ledikantje :D
     
  20. Chybou

    Chybou Fanatiek lid

    Jan 27, 2011
    2,211
    8
    38
    Docent
    Twente
    Whahahaha! :D

    Wij hebben ook een tijdje het inbakeren geprobeerd... Het is eigenlijk geen gezicht! ;)
    (Helaas niets geholpen, hij is nu 20 maanden en hij slaapt nog steeds niet)
     

Share This Page