Ik vind dit niet echt een tuurstreep maar gewoon een duidelijke streep Betekent een dwarsstreep bij CB dat je zwanger bent? in dat geval gefeliciteerd!
Ik zie hem niet. Persoonlijk vind ik plustesten ook niet fijn kijken zeker als het turen is. Blijft voor mij toch kv 2v5 die vind ik echt de beste.
Ik zie ook iets maar niet overduidelijk. Ik haalde eigenlijk altijd de clearblue testen als ik deze uitslag had. Gaf toch meer duidelijkheid.
Ik zie ook niks. Uhm stomme vraag misschien maar ik zie vaker dat dames op de foto naast de zwangerschapstest een ring hebben liggen... waarom is dat?
Er bestaan wat mij betreft geen stomme vragen, alleen maar stomme antwoorden 😜... De ring naast de testen word vaak gebruikt voor Scherp stellen van foto 😊
Moet zeggen dat de kwaliteit na het uploaden hier ook 3x niks is. Op me telefoon zie ik het streepje wel duidelijk.
Het plusje zie ik op de 2e foto heel Licht maar ik vertrouw zelf geen enkele plustest. Die van de trekpleister zie ik niks op.
Ach sorry; ik dacht dat het alleen een streep hoefde te zijn (gebruik zelf de testen van de kruidvat en van de action) maar als het een + moet zijn dan zie ik het niet, sorry. Bij Etos zijn nu de digitale testen in de aanbieding; misschien kan je die beter doen, dan zegt het scherm je in ieder geval duidelijk wat er aan de hand is.
Ik heb ook zo'n tuurtest gehad en ben echt wel zwanger zou als ik jou was even een kruidvat 2v5 halen die geeft neef duidelijkheid