Florianne vind ik te bedacht.. ofzo.. en doet me denken aan de Floriade ik vind het wel leuk dat die origineler is dan Olivia. Laatsgenoemde is een mooie naam maar zou mij te popi zijn
Olivia! Heel leuk! Florianne is niet mijn smaak.. Zoals er al wordt gezegd vind ik het als een jongensnaam klinken met de uitspraak die jullie in gedachten hebben.
Florianne, bij Olivia moet ik aan die tekenfilm van dat varkentje denken. (Dochters kijken dat graag)
Florianne. Olivia is inderdaad op dit moment erg hip, ook hier in Nederland. Het is een leuke naam, maar over 30 jaar kan iedereen vrij nauwkeurig gokken hoe oud je dochter is, alleen op basis van de naam.
Florianne blijft voor mij als jongensnaam klinken met die uitspraak. Florine vind ik wel leuk. Olivia vind ik leuke naam, maar idd wel te populair. Veel Franse meisjesnamen vind ik wel mooi,misschien dan nog verder zoeken.
Bedankt allemaal voor jullie meningen Ik wist op voorhand wel dat de meesten Olivia mooier zouden vinden dan Florianne. Zeker omdat ik de indruk heb dat franse namen in Holland over het algemeen niet zo populair zijn. Ik heb ook de indruk dat ze vaak anders worden uitgesproken. Nogmaals: we willen het dus zeker niet als Florian ("Floorian") uitspreken, maar gewoon zoals het hoort als "Florjàn". We hadden een heel lijstje in het begin: Alice (mijn nummer 1, man vindt het helaas niks, zijn oude tante heet zo) - Eliane - Amélie - Juliette - Camille - Anna - Julianne - (E)Léonore - Eloïse - ... Deze zijn ondertussen allemaal afgevallen, om verschillende redenen. Al blijf ik het prachtige namen vinden! Maar dat is zo persoonlijk he We laten er nog wat tijd over gaan!
Ik ga ook voor Olivia omdat ik het verhaal rondom Florianne nu al te ingewikkeld vind en in mijn omgeving zou het sowieso op z'n Hollands worden uitgesproken. De Franse uitspraak vind ik wel mooi, en zeker geen jongensnaam. Denk je dat in jullie omgeving vanzelf uit zal worden gegaan van de Franse uitspraak? Want dan zou ik het gewoon doen. Als je kindje het steeds moet gaan uitleggen dan zou ik voor Olivia gaan. Misschien is Floriël(le) nog een optie, je lijstje zo bekijkend. Uiteraard ook op z'n Frans uitgesproken 😉.
Aan onze omgeving gaan we de uitspraak nooit moeten uitleggen Zij zullen dat automatisch als "florjàn" uitspreken. Het is maar omdat dit een Nederlands forum is, dat ik het er duidelijk bij zet M'n moeder heet trouwens Anne ("An"). Daarom vind ik Florianne leuker dan Floriëlle. Maar toch leuk dat je meedenkt!!! Tof.
Ik vind Florianne wél leuk! Elianne of Lianne vind ik nog net iets mooier, maar Florianne is absoluut geen rare naam. Op Olivia ben ik zo langzamerhand wel uitgekeken.
Lastig zo met die uitspraak want ik begrijp nog steeds niet hoe het gaat klinken sorry Misschien omdat ik echt een platte Hollandse ben Maar goed, als het jullie naam is en men kan het daar uitspreken, dan moet je het gewoon doen. Ik vind het er zachter uitzien dan Olivia in iedergeval. Vind Olivia een beetje kak. Sorry. Succes!
Ik vind Olivia heel mooi, inderdaad wel een populaire naam. Florianne vind ik een beetje tuttig en zeikerig klinken. Origineel maar niet mijn smaak. En zonder 'ne' uitgesproken zoals de jongensnaam klinkt dan natuurlijk ook nog eens als een jongensnaam.
Florianne! Al vind ik Lillianne, Julianne of Elianne mooier. Olivia vind ik niet mooi: te tuttig en associeer hem ook met het varkentje uit de tekenfilm haha.