Hallo , Me zoontje kon wel al zitten maar waren met de fysio aan het oefenen om ook zelfstandig te gaan zitten want dit kom hij nog niet. Ineens sinds gisteren heeft ie de smaak te pakken en doet het nu steeds zelf Super trots ! Hoop dat we nu snel mogen gaan fietsen. Hoe hebben jullie het fietsen begonnen ?
Jaaa super leuk zeg! Weer een mijlpaal in zijn leventje Wij begonnen met rustig 10 minuutjes per keer te fietsen ik heb de yepp voorstoel die vind ik echt super fijn ze zit ook erg comfortabel (twijfelde tussen bobike en yepp) en nu kan ze wel een uur lang heerlijk fietsen overal naar wijzen en kletsen wat ze allemaal ziet zoo leuk
Knap zeg!! En fietsen is zo leuk Hier begonnen met fietsen toen ze zelf begon te zitten tijdens het kruipen. Eerst kleine stukjes van zo'n 10 minuten. Daarna steeds wat langer.
Wat kan je dan als mama trots zijn! Wij zijn pas veel later na het zelfstandig zitten begonnen met fietsen ivm het weer. Eerst zoals hierboven al beschreven is 10 min per keer en steeds ietsjes langer. Mijn zoontje vond het zo geweldig en nu nog steeds. Ook hier een Yepp voorzitje + scherm gehad en nu een achterzitje ben super tevreden over Yepp.
Wegens zijn ontwikkelings achterstand komt elke week de fysio langs. Die heeft gezegd zodra hij het zelf gaan zitten onder de knie heeft we het fietsen mogen gaan opbouwen. Nu komt ze pas Dinsdag weer en zit al in de twijfel van als ik morgen eventjes het uit wil gaan proberen of toch even op Dinsdag moet wachten ... Het lijkt me zo leuk ! Gaat het ons ook heel wat schelen met reizen uit eindelijk naar het medisch kinderdagverblijf wat altijd een uur heen en een uur terug is met de bus terwijl met de fiets het is 10 minuten is .