Dames ik maak me zelf gek. Op 24 juni hebben we onze iui behandeling gehad dus nu 3 weken en 4 dagen geleden. M'n test was op 7-7 positief en de cb test op de 8ste gad 1-2 wkn zwanger aan. Maandag de 11de gaf deze 2-3 weken maar vanochtend nig steeds.... Waar ik natuurlijk 3+ verwachte Volgende week vrijdag hebben we de eerste vitaliteitsecho maar ik maak me vreselijk zorgen en ben enorm in de stress Wat is jullie ervaring net de cb+ indicator?
Die test is net zoals andere testen afhankelijk van je urine, misschien was die net niet geconcentreerd genoeg. Hier gaf die ook 2-3 weken aan terwijl het echt wel 3+ moest zijn, maar was hele waterige urine, vervolgens twee uur niet gedronken en een nieuwe gedaan, gaf mooi 3+ aan
was hier pas ook iemand. echt die dingen moeten ze uit de handel halen. het is een indicatie... geen medische 100% zekerheids test... meestal is alles gewoon in orde.