wie start er nog meer met IVF in 2014? Kom gezellig kletsen DEEL 2 !

Discussie in 'MMM clubs' gestart door ster80, 8 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Vruchtje is weg
     
  2. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam
    Wat ontzettend verdrietig Lena nu het eindelijk was gelukt! Ik wil van allerlei opbeurende dingen zeggen maar voor nu vooral heel veel sterkte wensen. Heel erg verdrietig voor jullie! :(
     
  3. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    27 feb 2011
    5.738
    268
    83
    Ach meisje, wat naar. Dikke knuf.
     
  4. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    8 nov 2013
    8.350
    8.363
    113
    Amsterdam
    Lena wat naar, sterkte! Waren jullie eindelijk zwanger loopt het helaas zo.
     
  5. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Oh nee Lena, wat verschrikkelijk!! 😢
    Heel veel sterkte meid, zo verdrietig.... leef met je mee!
     
  6. julia1984

    julia1984 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.244
    5
    38
    NULL
    NULL
    Lena wat een verdrietig nieuws....had zo'n goed hoop deze keer voor jullie. Sterkte en denk aan je
     
  7. m676

    m676 Fanatiek lid

    17 okt 2007
    1.381
    0
    36
    Ach Lena, heel veel sterkte meid!!
     
  8. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Gelukkig hadden wij het hartje nog niet horen kloppen. We vinden het heel jammer, maar een emotionele band was er nog niet. Dat maakt het nu wel gemakkelijker. Ik ben redelijk nuchter. Ik heb van in het prille begin al het voorgevoel gehad dat bruinverlies zo lang en onophoudelijk niet oké was! Wij geloven er wel in dat er nog een cryootje voorbestemd is voor ons. Nu weten we dat een innesteling wel kan lukken. Dat is weer een stapje vooruit. Xxx
     
  9. yaraah

    yaraah VIP lid

    28 jul 2009
    5.189
    42
    48
    Vrouw
    zelfstandige
    België
    Lena sterkte meid
     
  10. julia1984

    julia1984 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.244
    5
    38
    NULL
    NULL
    Lena, wat goed dat je het positieve eruit haalt, heel knap!
    Gelukkig hebben jullie nog een aantal cryo s daar moet toch een plakker tussen zitten meid! Verwerk dit eerst maar is rustig en dan weer met frisse moed er tegen aan. Sterkte !
     
  11. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam
    Nou Lena dat is precies wat ik gisteren wilde zeggen maar wilde je niet kwetsen om al over een volgende te beginnen. Maar het lijkt me zeker positief dat je zwanger was. Jullie komen (helaas langzaam) steeds een stapje dichterbij. Ik leef met je mee en het gaat vast snel lukken!
     
  12. Lizinlondon

    Lizinlondon Fanatiek lid

    24 apr 2014
    1.079
    2
    36
    Vrouw
    Rotterdam
    Ego ik voelde mijn kleine vanmorgen niet direct. Ik word echt elke ochtend helemaal wakker getrappelt maar vandaag is het heel stil. Net al een beetje zitten duwen en kreeg gelukkig al wel een trapje terug. Dus weer even gerustgesteld.
    Julia en Yaraah en Boboke hoe gaat het met jullie zwangerschap? Zijn jullie veel of weinig aangekomen? Hebben jullie last van het warme weer?
    Siepie hoe gaat het met de krentenbaard? En de borstvoeding? Jouw kleintje zal ook last hebben van de warmte?
    Pien en M676 kunnen jullie kleintjes al lekker in een badje afkoelen?
     
  13. julia1984

    julia1984 Fanatiek lid

    9 feb 2012
    2.244
    5
    38
    NULL
    NULL
    Liz, ik slaap slecht en daardoor overdag ook meer vermoeid. Gelukkig lekker verlof dus moet niks. De baby spullen en kamer zijn zo goed als af....dus dat voelt wel lekker.
    De warmte heb ik wel last van maar dat komt ook omdat die dikke baby buik in de weg zit haha.
    Op dit moment ben ik 10 kg aangekomen en ben bijna 35 wkn best netjes volgens mij.
    Helaas afgelopen week de eerste striae ontdekt op mn buik....had gehoopt de dans te ontspringen maar helaas.
    Hier wel een hele drukke baby die veel beweegt en trappelt...ben benieuwd hoe druk het straks is na de geboorte ;)
     
  14. boboke

    boboke Fanatiek lid

    1 feb 2013
    1.540
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hoi meiden, daar ben ik ook weer een keer :). We zijn ondertussen op vakantie geweest, waar zo goed als geen internetverbinding was dus vandaar ook iets langer stilte van deze kant.

    Siepie van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter!! Mooie naam en mooie dochter :). Hoe gaat t ondertussen met de borstvoeding en de krentenbaard? Gaat t goed met de warmte met de kleine meid?

    Lena wat ontzettend balen, dat het nu toch nog mis is gegaan :(. Wel heel goed dat je het positief inziet dat er nu in ieder geval iets gebeurd is. En jullie hebben meen ik toch een behoorlijk aantal cryo's? Daar zal vast wel een plakkertje tussen zitten! Voor nu sterkte en neem je tijd om alles een plaatsje te geven.

    Julia het begint nu spannend te worden voor jou! Jammer dat je toch aan de striae moet geloven. Hopelijk wordt t niet meer. Wie weet of je straks ook zo'n druktemakertje hebt. T was altijd heel rustig in mn buik en is nog steeds een vrij rustig mannetje ;)
    Qua gewicht is altijd zo verschillend. Ik ben van mezelf al steviger en heb natuurlijk ook al sinds week 13 diabetes en een dieet. Ben nu dus ook nog maar 1 kilo aangekomen. Was bij T ook maar 9 kilo aangekomen (in de laatste 8 weken 3 kilo afgevallen door mn dieet).
    Geeft wel rust als alles af is en je geen stress meer hebt. Nu gewoon genieten van de laatste weekjes zwangerschap en de tijd met zn tweetjes!

    Liz blijft elke keer weer zenuwslopend als je de kleine een tijdje niet voelt. Gelukkig heb je haar voelen trappelen. Bij onzekerheid gewoon de verlos bellen, daar zijn ze voor. liever een keer te veel bellen dan te weinig!
    T. vindt t heerlijk in zn badje lekker spetteren en met zn speeltjes spelen. Alleen t afdrogen en aankleden vindt hij dan weer minder leuk ;)
    Hoe gaat t verder? Nog steeds veel pijn van de littekens?

    Beschuitje wat verdrietig om te lezen, dat je relatie nu echt over is :(. Ik hoop dat je snel weer gelukkig wordt en hopelijk ook nog je dromen mogen uitkomen. Dikke knuffel

    Voor de rest weet ik het allemaal niet meer precies :). Hopelijk gaat t met de rest van de meiden ook goed.

    Ego. Wij zijn heerlijk ruim 2 weken gaan kamperen in Frankrijk en het is echt heel goed bevallen. T heeft ook echt genoten en heerlijk geslapen van alle buitenlucht :D.
    Nu weer druk met van alles, verjaardag van T, babykamer voorbereiden etc.
    Ondertussen ook de GUO gehad en alles zag er gelukkig goed uit. Wel duidelijk een suikerbuikje, zit qua buik nu al op de p96 :$. Krijg nu elke 3 weken echo's om de groei in de gaten te houden. Nog steeds geen insuline, omdat mijn waardes prima zijn.
    Zal proberen weer wat vaker te reageren!

    Fijne dag iedereen
     
  15. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Lena: knap meid hoe je erin staat! Uiteindelijk is het ook iets positiefs, want zover waren jullie nog niet gekomen! Volgende keer hopelijk een goede plakker!

    Julia: herkenbaar dat slechte slapen, had ook laatste weken van de zwangerschap. maar fijn dat je bij a alles klaar hebt voor de kleine. Lekker rustig aan doen (je kunt ook niet zoveel anders meer he ;)).

    Liz: dat heeft mij ook wel de nodige stress gekost: als je een tijdje niets voelt... En als je het niet vertrouwt of even echt gerust gesteld wilt worden gewoon de vk bellen, wat bobo ook zegt.

    Bobo: leuk om weer wat van je te horen! Goh jeetje je bent ook alweer over de helft! Fijn dat de GUO goed was. Ik moest ff in je onderschrift spieken hoe het ook alweer zat: en toen besefte ik: o ja haar zoontje is een paar maandjes jonger dan de mijne, en nu al weer 22 weken zwanger, wow :)! Fijn dat jullie van je vakantie hebben genoten. Denk dat wij volgend jaar ook maar weer naar Frankrijk oid gaan, hopelijk dan ook wat beter weer.

    Maar nu ist eindelijk zomer in Nederland. En dan is het wel lekker om parttime te werken :). vandaag vrij dus straks na het ochtenddutje maar ff lekker met water spelen in de tuin. Ik zat net lekker boekje te lezen onder parasolletje. Zo slecht nog niet ;).
     
  16. ster80

    ster80 Fanatiek lid

    17 nov 2012
    1.104
    0
    0
    noord brabant
    lena wat erg !!!
     
  17. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    3 aug 2014
    4.261
    997
    113
    Je Ster, we kunnen er niks aan veranderen. Ik was veel liever niet zwanger geworden van deze poging dan die miskraam te krijgen. Het is ervan laten proeven en het terug afpakken. Hatelijk.... Hopelijk blijft een ander cryootje wel zitten. Zo wordt deze lijdensweg nog wat langer hè. Ik merk ook dat ik mijn man niet in mijn buurt wil op dit moment. Ik stoot hem af en hij geeft gelukkig de ruimte. We vertrekken morgen op reis. Hopelijk kan ik er nog een beetje van genieten. Ik was veel liever zwanger op reis vertrokken. X
     
  18. ster80

    ster80 Fanatiek lid

    17 nov 2012
    1.104
    0
    0
    noord brabant
    lena , ergens is het een soort van positief dat het even gelukt is. je lichaam kan zwanger worden en je embryo is goed.
    aan de andere kant een super erg verdriet omdat het uiteindelijk toch niet gelukt is.
    ik snap je gevoel helemaal.

    probeer te genieten op vakantie. drink er een cocktailtje extra en probeer het verdriet toch samen met je man te verwerken. mannen uitten hun verdriet toch anders dan vrouwen.
     
  19. ster80

    ster80 Fanatiek lid

    17 nov 2012
    1.104
    0
    0
    noord brabant
    mijn man en ik zitten echt in een rollercoaster. dan weer ruzie en dan weer goed. dan praten we voorzichtig over een nieuwe poging en dan vervolgens doen we er allebei niks meer mee of krijgen we weer ruzie.
    ben ook heel erg bang voor een terugval in emotie mocht deze poging ook weer niet lukken. zit nu na ruim een jaar eindelijk weer wat beter in mijn vel. ben nu de a.d. aan het afbouwen en over 2 weken ben ik daar klaar mee.

    of er wel of niet een nieuwe poging komt en of we wel of niet samen blijven dat zal de toekomst uitwijzen

    beschuitje ik vind het zo erg voor je ! wat jou nu overkomt is mijn grootste angst. en nu zonder man komen te zitten en met een onvervulde kinderwens.
    als je wilt mag je me wel op fb toevoegen dan kunnen we via prive bericht kletsen dat praat wat makkelijker. hopelijk kan ik je een beetje steunen. laat maar weten of je dat wilt of niet dan stuur ik je mijn naam in een prive bericht


    gelukkig om te horen dat het met alle mama's en mama's to be en de kindjes zo goed gaat!

    fijn dat er ook toch nog wat positief nieuws is

    hopelijk is dat voor mij en beschuitje en lena ook nog eens weggelegd :)
     
  20. Pien15

    Pien15 VIP lid

    12 okt 2010
    5.789
    191
    63
    Lena, Ster en Beschuitje: wens jullie alle 3 heel veel positiviteit toe!!
     

Deel Deze Pagina