Ik word ook standaard 10 jaar jonger geschat, ben eind dertig. Ben ook nog tenger, vaak schat men je dan ook jonger in. Nu vind ik het geen probleem meer hoor, juist fijn! Maar wat hier helpt: uitgroei grijze haren niet bijwerken . Mensen nemen me dan ineens een stuk serieuzer. Ik vind het alleen niet mooi, dus op een gegeven moment gaan er weer highlights in.
Bij mij maakt een staart juist jong, met los haar lijk ik iets minder jong. En een bril heb ik ook, al bijna 25 jaar, hier helpt hij niet. Ik zou gewoon wat experimenteren en vooral mensen in je omgeving om advies vragen, omdat zij het ook kunnen zien en dus gerichter advies kunnen geven.
Herkenbaar..... Een paar jaar terug kreeg ik geen wijn mee.... Ben nu 35 maar wordt nog steeds een eind jonger geschat. Werd vorige maand 35 en op mijn werk (een nieuwe baan met heel veel nieuwe collega's) geloofde niemand mijn leeftijd. Vond het nooit leuk maar heeft nu zeker ook zijn voordelen. Heb nu ook een vriend die een stuk jonger is. Tips, een skinny jeans met laarsjes, platte of een hakje. Een leuk blousje of een colbertje over een leuk shirtje. Een gave tuniek met een legging....
Ik zou inderdaad een personal shopper of een vriendin vragen met je te winkelen. Zoals je je kledingstijl omschrijft ben je een beetje blijven hangen in de kinderafdeling (broek met T-shirt en veterschoenen). Helemaal niet erg, maar niet leuk als je je er niet fijn meer bij voelt. Ik ben zelf helemaal geen mode wonder, want het interesseert me weinig, maar ik koop elk seizoen minstens 5 nieuwe setjes. Kleding wordt al snel gedateerd, maar daar heb je zelf niet altijd in de gaten. Ik kies zelf telkens een bepaalde trend die bij mij en mijn figuur past en daar koop ik dan kledingstukken van. Verder is het ook een kwestie van schijt hebben aan anderen. Jij draagt wat jij wil!
Ik word ook vaak jonger geschat ben 31 en ondanks de kinderen word er vaak naar mijn legitimatie gevraagd. Onlangs wilde iemand niet geloven dat de meisjes mijn dochters waren. Ik kleed me wel gewoon volwassen. Ik probeer me er maar niet aan te storen en vind het nog best wel een compliment.
Ik ben 32 en wordt ook vaak jonger geschat. Ik moet zeggen dat ik ook vaak een spijkerbroek met een shirt draag, maar dat is als Gastouder het makkelijkste. (Een jurk of rok is wel mooi maar niet handig als je en bal uit de sloot moet vissen of achter een peuter aan moet rennen.) Ik probeer wel op mn vrije dagen me netter te kleden en ik draag vooral in de zomer veel rokjes en jurkjes. Ik ben ook niet groot en best dun dus dat maakt het ook niet beter. Ben nog zoekende naar goede "werkkleding" waardoor ik ook in mn werk serieuzer genomen wordt.
Bij ons op het kdv dragen de leidsters zwarte broeken (jeans ofzo) met een zwarte polo. Dat vind ik er altijd wel aardig uitzien.
Bedankt voor alle tips, hier kan ik zeker wat mee! Laarzen met hak of pumps draag ik niet i.v.m slijtage aan mijn knieën en een jurk is een beetje uit mijn comfort zone maar misschien moet ik me inderdaad eens laten adviseren door iemand in de winkel. Dat kan nooit kwaad lijkt mij. Vriendinnen of familie om advies vragen gaat niet aangezien ik die niet heb. En ja mijn vriend die vind (bijna) alles leuk wat ik aantrek en hoe ik er ook uitzie dus dat is lastig En Nacho, wat jij verteld is misschien ook wel wat voor mij. Ik ben ook niet het type waarbij dat vanzelf gaat. Ik heb gisteren een Pinterest account aangemaakt waar ik al een hoop inspiratie heb opgedaan. Of het me zal staan weet ik niet maar dat zie ik vanzelf Ook zag ik de tip om een kapper naar mijn kapsel te laten kijken.. Ik draag het al jaren hetzelfde, met een reden; ik heb een flinke bos krullen en na jaren van verschillende kapsels ben ik eindelijk tevreden met mijn haar (ondanks dat ik het nu veel vast draag). Ik ben dus heel huiverig daar iets aan te veranderen. Maar door alle tips ben ik zeker gaan inzien waar het grotendeels bij mij misgaat en wat ik daaraan kan veranderen. Zeker de tips over een blazer/colbertje ga ik iets mee doen!
Succes! Ik bestel vaak voor maximaal 1000 bij Zalando en dan kan je heeeeel veel passen en terugsturen kan ik je verzekeren