Hoi Morgen gaat mijn dochter twee nachten logeren bij haar nichtjes in het zuiden van het land. Op 150 km afstand.... Ze is 5. Haar nichten zijn ouder, 8 en 10. Ze kijken er enorm naar uit. Omdat het wat verder is kiezen we voor twee nachten, anders is het zo heen en weer rijden. Dochter heeft nog niet eerder twee nachten gelogeerd. Altijd 1, bij mijn 9uders en schoonouders. Ik zie er best tegen op...mijn meisje zo lang en zo ver weg...Zo voelt dat dan hè. ..ook vind ik het spannend dat E samen gaan zwemmen en in de auto ergens heen gaan. Als haar maar niets gebeurd...suf hè. Heeft niet met mijn schoonzus en zwager maken, we hebben goed contact en weet zeker dat dochtet zich thuis voelt. Mijn man en ik gaan lekker uit eten samen en zondagmiddag samen iets leuks doen. Erg leuk, maar toch hè. ...blijft heel spannend. Wil me er graag over heen zitten, leren los te laten. Dames met tips of ervaringen? Liefs Donja
Oh wat leuk voor je dochter dat ze 3 dagen met haar nichtjes kan doorbrengen! Dit is een groot goed, dat ze een goede band hebben. Onze kinderen gaan vanaf zondag 4!!! Nachten logeren bij opa en oma aan de andere kant van het land. Daar woont mijn hele familie, ze gaan een dagje uit met hun neefje en familie, en een dag spelen bij hun nichtjes. Voor hun zijn dat echt hele fijne dagen. De eerste keer dat wij de kinderen zo lang lieten logeren vond ik het ook vreselijk, maar als je dan hun snoetjes ziet als je ze komt halen, weet je al snel dat zij echt nergens geen last van hebben gehad Succes!
Ik herken het gevoel wel een beetje maar ik 'dwing' mezelf me er overheen te zetten omdat ik het super belangrijk vind dat mijn zoontje een goede band heeft met de familie. Ik woon in de omgeving van Rotterdam en de hele familie woont verder in Friesland. Elke zomer gaat hij een week logeren, deze zomer zelfs 2. En dan tussendoor natuurlijk ook nog. Hij kijkt er zo naar uit! En dan moet ik die angsten maar uit m'n hoofd zetten. Bij mij kan er ook iets gebeuren, en dan sluit ik 'm ook niet thuis op
Het nichtje van de kant van mijn man heeft vanaf ongeveer haar 5e regelmatig bij ons gelogeerd. Wij hebben altijd heel erg ons best gedaan om het leuk te maken voor haar en ze vond (en vindt) het ook fantastisch. Als jouw schoonfamilie het ook zo leuk vindt dan weet ik zeker dat je dochter het ook naar haar zin gaat hebben! Nu ik zelf een kindje heb mis ik hem al als hij een ochtend bij het kdv is en helemaal als hij gaat logeren, dus ik denk dat het heel normaal is als je haar mist. Je doet het goede voor je dochter door haar vrij te laten hierin, maar dan mag je haar alsnog wel missen toch? En zorgen maken daar ben je moeder voor
Mijn zoontje gaat over 2 weken een hele week! mee met oma. Die gaat met andere familie een weekje naar huisje bij het strand (100km verderop). En in die familie zitten een aantal jongens van zijn leeftijd waar het super mee klikt. Hij heeft er onwijs zin in. en ik heb pijn in m'n buik dus ik snap het gevoel zeker, en net als jij weet ik ook wel dat ik hem er een onwijs plezier mee doe. Even los van z'n zus die hem continue op z'n huid zit, even los van mama en haar regels Ik bedenk me maar zolang hij het leuk vind, vind ik het leuk voor hem en is mijn buik-gevoel daar ondergeschikt aan. Succes en ik denk dat zowel je dochter als jij een heel leuk weekend tegemoet gaan dus ook veel plezier gewenst!
Mijn jongste dochter van 9 is sinds woensdag 3 dagen op Summercamp met de dansschool waar ze bij zit. 37 kids in de leeftijd van 8-12 jaar en tig begeleiders (dansjuffen) zijn mee. Ze overnachten in de dansschool en doen allerlei leuke spelletjes etc. Vanavond om 19 mogen wij haar weer ophalen maar eerst nog genieten van de bonte avond tot 20.30. Is voor haar de eerste keer dat ze meegaat maar via fb zijn we al op de hoogte dmv fotos en videos. Zorgen maak ik mij niet want als ik dat allemaal zie hoor en lees genieten ze alle 37 met volle teugen
oudste gaat een paar keer per jaar uit logeren. variërend van een nachtje tot een hele week. zij vind het fantastisch dus ik maak me ook geen zorgen. ik weet dat ze in goede handen is en veel plezier maakt. ik kan ook wel van de rust genieten als ze er niet is eigenlijk
Snap je wel een beetje hoor.. zeker als het voor het eerst 2 nachten is. Maar geloof me ze is weer terug voordat je het weet! Ze gaat het enorm naar haar zin hebben, en het beste is als mama daar ook "gebruik" van maakt. Onze dochter gaat vanaf morgen een week met opa en oma mee op vakantie. Daar heb ik het ook wel een beetje moeilijk mee... saai een week zonder haar.. Maar ze wil zo graag en praat er 100 uit over! Dus deze mama slikt ook even en zwaait morgen haar kleine prinses met een brok in haar keel uit. Overigens maak ik me nooit zo'n zorgen dat er iets gebeurt. Maar dat is omdat dat niet in mijn aard zit ofzo. En omdat het opa en oma zijn.. ze is daar zo vaak en gaat zo vaak met ze mee. Succes! En vergeet niet zelf te genieten!
Ik zou het geweldig vinden als mijn kinderen ergens konden logeren. Heb helaas zelf geen moeder meer en schoonouders wonen om de hoek. Dus heeft logeren niet zo veel nut. Beide schoonzussen zijn van die types dat ze het al te zwaar vinden met hun eigen kinderen, dus mijn kind(eren) erbij zal niet gauw gebeuren. Ik heb als kind veel gelogeerd, vond het altijd dikke pret. Ik vind het jammer dat mijn kinderen het niet zullen ervaren. En een avondje met z'n 2 zou ook niet verkeerd zijn
Mijn zoontje is toen hij een jaar was al anderhalve week bij zn opa en oma gaan logeren. En ik hoop voor hem en voor hen dat er nog velen mogen volgen! En straks ook bij neefjes/nichtjes. Ik weet dat hij in vertrouwde handen is, dus ik heb daar geen enkele zorg over. Natuurlijk mis ik m wel, maar ik geniet ook van tijd voor/met mijn man.
Natuurlijk kan logeren 'om de hoek' ook! Net als een tent in je eigen achtertuin. Gewoon doen en lekker tijd voor jezelf en je man.
Waarom heeft dat geen nut? Hier geen opa's/oma's waar zoontje kan logeren maar wel hele lieve buurvrienden. Zo hebben wij vandaag een bbq feestje van man zijn werk en zoontje gaat naar de overkant voor een nachtje...en daar wordt een heel schema bijgehouden wanneer hij bij welk kind op de slaapkamer slaapt, is altijd feest en wij een middag/avond/nacht en ochtend voor onszelf Hij is overigens nog niet langer dan twee nachtjes achter elkaar weggeweest en tuurlijk mis ik 'm en ben ik bezorgd (letten ze wel goed op 'm met dingen als oversteken, zwemmen enzovoort) maar kan dat gelukkig ook wel los laten en genieten van m'n "vrijheid" en weet dat hij het ook leuk en goed heeft
Maar waarom zouden ze niet voor de pret en ervaring bij je schoonouders kunnen logeren? Je zou het eens kunnen vragen?
Juist heerlijk, om de hoek. Als het niet gaat, of er is iets, is ie zo weer thuis. Of er kan nog een vergeten knuffel gebracht worden oid. Mijn ouders wonen hier 3 min vandaan. Mijn kinderen vinden het geweldig om te gaan logeren bij opa en oma hoor
Ik zou ook lekker je kids om de hoek laten logeren! Ik had een buurmeisje bij wie ik ook regelmatig logeerde en andersom. Soms had één van ons heimwee en konden we direct weer naar huis. Heel gezellig en we hadden verder helemaal niet in de gaten dat we zo dicht bij huis waren.
Mijn zoon is net terug van een week logeren bij oma en hij gaat alweer bijna weg voor weer 4 dagen. Wij wonen in Utrecht en oma in Fryslan. Hij vindt het helemaal geweldig, oma en hij zijn de hele dag samen op pad. Heeft amper tijd om mij even te bellen zeg maar. Hij heeft al vakantie en ik moet nog werken dus dit is even de oplossing tot mijn vakantie begint.
Onze jongens gaan morgen 4 nachtjes logeren bij mijn ouders. Dan kunnen mijn vriend en ik mooi alles afronden op ons werk en de laatste voorbereidingen treffen voor we op vakantie gaan. De kinderen en de opa's & oma's genieten altijd volop van logeerpartijtjes. En natuurlijk mis ik de kinderen, maar ik vind de rust in huis ook wel even lekker.
Hier gaan ze morgen 5 nachten op scoutingkamp in arnhem. En dan in de laatste week een week met opa en oma naar omgeving Apeldoorn. Ik heb er weinig moeite mee, weet dat zij t naar hun zin hebben en als t nodig is dat we op de hoogte gesteld worden. Ik denk dat ik hen meer mis dan zijnmij....maar wij hebben zo ook weer eens lekker tijd voor elkaar en dat vind ik ook wel fijn! Tja en overdag moeten we gewoon werken!
Ons zoontje gaat maandag voor het eerst logeren bij mijn moeder. Hij is net 2 en slaapt eigenlijk altijd gewoon door, maar vind het toch wel spannend, ook al weet ik dat zoontje het heel erg naar z'n zin zal hebben en m'n moeder er alles aan doet om het hem naar de zin te maken. Hij zit 40km verderop en ik moet gewoon werken (dat is ook de reden dat hij gaat logeren) dus als het niet gaat kan ik hem ook niet weer ophalen. Maar we gaan gewoon van het beste uit, dat hij lekker slaapt daar en het reuze naar z'n zin heeft.