@haak muts: gelukkig was alles goed! @lief 26: ik heb ook last van maagzuur. Rennies helpen bij mij heel goed!
Goedemiddag dames, hoe gaat het met jullie? Hier weer een nieuw kwaaltje waar ik helemaal gestoord van word. Moet de hele dag door vaak naar het toilet voor kleine beetjes. Heb geen blaasontsteking, wel ligt de kleine erg laag en drukt en draait veel op mijn blaas. Heel gezellig.... Verder ia de kleine lekker druk.
Ohhh dat lijkt me heeeel irritant!! Gelukkig zelf geen last van. Alleen wanneer ik wakker word moet ik plassen, eerder kon ik me omdraaien en verder slapen dat kan nu echt niet meer.
Hier voel ik me ook echt super, op een ding na: mijn ogen jeuken zó erg dat ik ze er het liefst uit haal, bij wijze van spreken dan hè 😉.. echt ontzettend irritant!
Hier gevoelige borsten, en pijn onderrug/schaamstreek. Kleintje had laatst smorgens heel vroeg de hik... Midden op mijn blaas, dat is lekker wakker worden. Gisteren de suikertest gedaan.. Ben benieuwd naar de uitslag
Helaas op genomen Cervix verkort in 2 uur tijd van 4 naar 2,5 cm Dus nu bedrust en medicatie en duimen dat ze binnen blijven
Oooh Mrsloes wat heftig!! Ik duim ontzettend met je mee, dat ze nog maar een aantal maanden mogen blijven zitten!
He bah mrsloes, hopelijk doet de rust en medicatie zijn werk en blijven ze nog ff lekker binnen! Sterkte!! @sandramarije, hoe ging bij jou de suikertest? Ik ga maandag daarvoor naar zh, zie d'r als een berg tegenop. Vooral het lange niet mogen eten. Iets waar ik zeer slecht tegen kan
Ik heb vandaag de suiker test gehad. Viel reuze mee. Had helemaal geen honger. Bij mij begon het op 4,3 en na het drankje en 2 uur wachten 7,1. Heb ff gegoogeld. Schijnt goed te Zijn als het niet boven de 7,5 is
Net weer een meting gehad en die was verbeterd!!!! Ben zo opgelucht Het kan nog alle kanten op maar de rust en medicatie lijken aan te slaan
Oh bah mrsloes dat is schrikken. Hopelijk verkort het niet verder en blijven je kleintjes nog een groot aantal weken binnen.
Oh bah mrs loes! Dat is schrikken!! Hopelijk blijft ze nog een aantal maanden in je buik, maar wel fijn nieuws dat de medicatie helpt! Haak muts, moet je nog een keer met een paar weken? Of laten ze het hierbij? 7.1 is inderdaad nog goed. Bij ons in het ziekenhuis is de grens 7.8 dan sturen ze je door naar de diabetes kliniek. Ik moet 15 augustus. Dan ben ik bijna 27 weken. Spannend aangezien de suikertest van 17 weken ook al verhoogd was, 7.2 (als ik het me goed herinner).
De suikertest viel mee, had me om 8:00 nuchter gemeld en ze hebben een buisje bloed afgenomen. Toen mocht ik thuis ontbijten en 2 uur na het ontbijt moest ik weer terug en hebben ze no een buisje bloed afgenomen. Dat was het.
Ik kan ook niet tegen lang niet eten. Ik heb vorige week dan ook een dagcurve laten prikken ipv suikertest met drankje. Ik hoefde alleen 's ochtends nuchter te komen.
@mrsloes: dat klinkt spannend zeg. Laat ze nog maar mooi even binnen blijven. Nog veel te vroeg! Gelukkig is het al wat verbeterd.