Laatste 10 weken aftel topic Augustus 2016

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mama Larissa, 24 mei 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Verlies ook vocht maar dacht telkens dat het urine was... maak me nu ineens super veel zorgen moshi!! :eek:
     
  2. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    21 okt 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Ik heb bij de vorige zwangerschap perineum massage gedaan. Ben niet uitgescheurd of gehecht. Maar je weet natuurlijk nooit zeker of het daar door komt. Voor de zekerheid nu ook weer begonnen met perineum massage.
     
  3. blijven hopen

    blijven hopen Actief lid

    2 mrt 2014
    462
    0
    16
    NULL
    NULL
    Het word nu echt spannend dames.. bijna augustus. bumpie als je je zorgen maakt gewoon even na laten kijken.

    vanmorgen de vk gebeld om Mn kwaaltjes.. maar hoort er allemaal bij.. ik moet me er bij neerleggen lijkt het.. moet wel zorgen dat ik meer drink dan was ik van Mn hoofdpijn af dacht ze
     
  4. Paulinemama

    Paulinemama Actief lid

    15 sep 2015
    424
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mm misschien is die massage wel iets.
    Even opgezocht maar erg fijn is het niet las ik.
    Ik ben namelijk bij de eerste geknipt en bij de tweede ingescheurd op mijn littekenweefsel (auw).

    Foto's maak ik alleen net na de bevalling.

    Jjaja bijna augustus! Wat gaat het snel!
    Vandaag naar de dierentuin geweest met de kinderen en dat ging nog super goed!
    Maar dat kan morgen weer anders zijn
     
  5. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Ik vind het er wel ongemakkelijk uit zien hoor zo n massage! Ik zal t proberen binnenkort.
     
  6. Juneau

    Juneau Bekend lid

    18 jan 2016
    608
    0
    16
    Ja inderdaad van die menstruatiekampen die (bij mij) enkele minuten aanhouden en dat dan een paar keer per dag. Ik ga er vanuit dat dat de oefen-/voorweeen zijn. ;)

    Gelukkig was het loos alarm! Heb het zelf nog niet meegemaakt. Ik heb wel veel meer afscheiding dan eerst (en het lijkt wat slijmerig?), maar niet echt dat ik in een grote hoeveelheid helder vocht verloor.

    En hoe je de verlofdagen doorkomt, ehmmm goede vraag haha. Ik moet zeggen dat ik het tot nu toe heel druk heb gehad met de babykamer die redelijk last minute gedaan moest worden ivm de verhuizing. Heb het nu pas weer een beetje rustiger. Heb je je vluchtkoffer al klaargezet?

    En filmtips heb ik wel, ben echt een filmliefhebber haha. Welke genre hou je van?
     
  7. Juneau

    Juneau Bekend lid

    18 jan 2016
    608
    0
    16
    Hahaha ja precies, dat heb ik dus ook. Denk dat ik maar geen foto's ga laten maken tijdens de bevalling zelf. Denk ook dat ik me heel ongemakkelijk ga voelen en me telkens ga focussen op die camera en dat lijkt me niet positief tijdens een bevalling.
     
  8. Juneau

    Juneau Bekend lid

    18 jan 2016
    608
    0
    16
    Ja, echt superspannend! Vind het ook best wel snel gaan. Ben morgen 37 weken en ze kan dan gewoon echt officieel elk moment komen. :$

    Ik besef het me denk ik nog niet dat ik over een paar weekjes een baby in mijn armen heb hahaha. Het voelt allemaal nog zo onwerkelijk.
     
  9. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    21 okt 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Het is ook geen pretje, alleen al erbij zien te komen is een uitdaging...
     
  10. Juneau

    Juneau Bekend lid

    18 jan 2016
    608
    0
    16
    Hoe gaat het hier bij iedereen?

    Vandaag was ik even naar buiten gegaan om wat van de winkel te halen (en ik wilde even het huis uit, zat al een paar dagen binnen) en toen ik in de rij stond bij de kassa kreeg ik het ineens benauwd, ik begon te zweten en kreeg het zwart voor mijn ogen. Ik verliet de winkel gewoon zonder iets te kopen omdat ik dacht dat ik flauw zou vallen. Eenmaal buiten werd het nog zwarter voor mijn ogen, mijn benen gingen trillen, geluiden werden doffer en ik werd kortademig. Dacht echt dat ik flauw zou vallen. Ben gewoon op de stoep gaan zitten en toen ging het weer. Mensen om mijn heen zaten mij aan te staren en sommigen vroegen of het wel ging.. Op dat moment kon het me echt niets schelen, moest gewoon even zitten al was dat middenop de straat.. Toen ik weer opstond (om naar huis te gaan) voelde ik me weer onwel worden, maar dan wel minder heftig dan de eerste keer. Pas toen ik thuis was en ging liggen was het echt over. Pff, was er wel echt van geschrokken.

    Hebben jullie ook ooit zoiets meegemaakt? Ik weet dat duizeligheid etc. wel vaker voorkomt bij zwangeren, maar vond dit toch wel echt eng. Moet ik de vk bellen hierover?
     
  11. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Juneau: klinkt als een lage bloeddruk. Heb er m'n hele zwangerschap al last van en als je niet uitkijkt of gauw genoeg gaat zitten kun je idd flauw vallen. Het is niet gevaarlijk alleen heel erg vervelend.
    Het komt idd vaker voor als je ineens stil staat zoals jij bv in de rij stond bij de kassa en het duurt even voordat je je weer normaal voelt. Neem voortaan wat te eten of drinken mee in je tas en als je het voelt opkomen ga zitten en eet en of drink wat. Blijf vooral niet stug doorlopen want je gaat gegarandeerd tegen de vlakte.
     
  12. MarjoP

    MarjoP Bekend lid

    9 dec 2015
    853
    579
    93
    Vrouw
    Juneau dat klinkt heel vervelend! Heb precies hetzelfde gehad in de supermarkt, maar was toen nog maar iets van 10 weken. Begon te zweten als een malle en kon haast niet meer staan, zag en hoorde bijna niks meer.. Mn tante met wie ik een tijd stond te kletsen had een stoel gevonden en ik kreeg een glas water, na een tijdje zakte het wat. Daarna even naar de huisarts gereden, bloeddruk bleek aan de lage kant. Dus denk idd dat het daar aan zou kunnen liggen! Had sindsdien beetje angst om weer winkels in te gaan en om lang te staan maar heb het niet weer gehad. Voorkomen dat je te lang achter elkaar staat.. maar soms kun je natuurlijk niet anders zoals bij de kassa😞 Hopelijk krijg je het niet weer. Rustig aan doen!
     
  13. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Misschien heb je toch uitdrogingsverschijnselen door de diarree?? :$
     
  14. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    28 dec 2015
    864
    523
    93
    Heb het zelf ook gehad met 10 weken en iemand heeft op die manier geraden dat ik zwanger was hah
     
  15. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    21 okt 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Jeetje Juneau dat is even schrikken!

    Ik kom net terug van de gyn. Alles gaat goed, zo goed zelfs dat ze niet met 40 weken hoeven in te leiden als het zo ver komt! En ik ben nu 2,5 kilo aangekomen. Ook wel lekker :)
     
  16. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    21 okt 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Heb nu ineens al de hele middag menstruatie krampen en echt een trekkend gevoel in mijn taille aan 2 kanten. Het zou toch niet???
     
  17. blijven hopen

    blijven hopen Actief lid

    2 mrt 2014
    462
    0
    16
    NULL
    NULL
    super spannend ElisabethD kan alle kanten nog op natuurlijk. . kan ook voorwerk zijn ..
     
  18. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    21 okt 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Dat is waar, is misschien ook wel beter want het is nog erg vroeg. De buikkrampen en harde buiken houden nog wel aan...
     
  19. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    #159 Mama Larissa, 29 jul 2016
    Laatst bewerkt: 29 jul 2016
    Sorry dames, ik had de laatste weken teveel aan mijn hoofd om daarnaast hier nog te schrijven...
    Jammer, want heb dit topic wel met die reden geopend bijna 10 weken terug; met elkaar kletsen over de laatste loodjes etc ;)
    Maar jullie doen dat wel met elkaar zie ik, leuk!

    Vorige week vrijdag 22 Juli om 12.00 uur (middag) is onze 3e dochter geboren; M.ayra F.aye
    Ze woog 3430 gram bij 50 cm en we zijn enorm verliefd op haar!

    Ik ben op eigen verzoek ingeleid bij 38w3d met een epiduraal die vooraf is gezet. Ik had al 2cm ontsluiting spontaan en ben na het breken van de vliezen en start medicatie binnen 1.5 uur ontsloten van 2 naar 10 cm. Volledig pijnloos, want de epiduraal deed meer dan goed z'n werk ;)

    Na 2x persen 'op de gok' (ik had mijn gevoel nog niet terug in mijn onderlijf) mocht ik ons meisje zelf aanpakken! Een geweldig gevoel om dit 3e roze wolkje toe te mogen voegen aan ons gezin.

    De bevalling was beter dan ik had durven dromen; snel en volledig pijnloos. Inmiddels een week later voel ik mij perfect, ben ik al bijna 10kg kwijt en genieten wij van ons gezin van 5.

    Ik wens iedereen een voorspoedige bevalling en fijne kraamtijd toe!
     
  20. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mama larissa: van harte gefeliciteerd met jullie kindje! Klinkt inderdaad als een heerlijke bevalling. Mooie namen ook!
     

Deel Deze Pagina