Heel verhaal getikt en is weg. Heel apart. Ik heb het uitgelegd en ze ging het doorgeven. Ik neem aan dat de dokter zelf nog even contact opneemt..
Op de test zelf zie je het ook licht hoor. Had er alleen niet op gelet. Hoop dat over paar dagen een mooiere heb en anders is het jammer.
Ik had opgezocht hoe deze test werkte en er stond dat als er een T streep kwam, deze duidelijker moest zijn dan de R streep, wil je zwanger zijn.
En dat is die dus nog niet, voor degenen die iets zien bij de T. Dat streepje is bij lange na niet donkerder dan de streep bij de R.
Er is ook nog een optie die reageert tussen 5 en 25 hcg en dan zou je de test moeten herhalen na 48/72 uur. Dus. Feit blijft dat deze uitgelezen had moeten worden met een apparaat voor een duidelijk resultaat.
Meiden die ook iets zien bij de T. Deze test is een digitale test die met de hand is afgelezen! Net als bij de strips van de cb digi met indicator, heb je ook hier altijd 3 streepjes. Het apparaat leest dan af of er hcg is en hoeveel dat is in waardes. De cb digi doet hetzelfde alleen krijg je de waardes niet te zien maar het aantal weken. 3 streepjes zegt dus bij deze test nog niks omdat hier altijd 3 streepjes op komen. Het gaat er om hoe duidelijk het T streepje is ten opzichte van het R streepje. Pas dan zal het apparaat zeggen of je zwanger bent en wat de geschatte waardes zijn. Helaas zeggen deze 3 streepjes dat er dan (nog) geen hcg is gevonden.
Ik vind het echt heel sneu voor je Gina, helemaal omdat de Huisarts je al zo blij had gemaakt. Ik vind het top van je dat je hun hebt gebeld om andere een nog grotere teleurstelling te besparen. 😘
Kan het niet zo zijn dat het apparaat de uitslag wel juist heeft doorgegeven, maar dit nu niet als zo danig op deze test te interpreteren is. Neem aan dat een huisarts echt wel weet hoe hij deze test moet beoordelen. Als ik de CB uit elkaar haal verdwijnen de streepjes soms ook heel snel op de strips, terwijl hij toch echt wel aangeeft dat ik zwanger ben (had vorige week 2-3 erop staan). Hoop iig dat je toch zwanger bent en dat dit bevestig wordt op een simpele test.
Dank jullie wel! Ik ga er eigenlijk nog wel vanuit dat de arts zelf nog even belt en uitleg geeft. Ze is heel lief dus als ze het verkeerd heeft gedaan is dat zeker niet bewust maar miss heeft ze hem idd in apparaat gedaan, geen idee. Ze deed de test ergens anders en kwam na paar minuten binnen ermee.
Zou wel heel slecht zijn idd, ik hoop dat het alsnog gewoon klopt voor je. En was idd zelf ook even gaan testen Zeker de KV 2v5 kun je daar goed voor gebruiken.