16 t/m 31 juli 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bintje83, 6 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chezzy

    Chezzy Actief lid

    3 mrt 2016
    412
    309
    63
    Oh wat een verhaal @vrolijklente. Fluxus is erger bloedverlies dan normaal. Volgens mij ligt de grens op 1 liter. Dat heb ik net niet gehaald, maar vanwege m'n bloedverlies en m'n vermoeidheid werd het bij mij wel aangemerkt als fluxus. Nu staalpillen (fijn in combi met hechtingen 😜), maar ben bij dat ik geen bloedtransfusie hoefde.

    Haha @harlene. Je klinkt echt als een zakenvrouw, dat je tijdens je bevalling nog zaken zat te regelen 😂
     
  2. Fas30

    Fas30 Bekend lid

    18 jun 2012
    841
    0
    16
    NULL
    NULL
    Harlene gefeliciteerd!!
     
  3. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Staalpillen = zetpil of vanwege de ontlasting vervelend?

    Vandaar bij mij de paniek met matjes wisselen. Ik dacht dat ik vruchtwater verloor. Toen kwamen er bloedproppen uit en kwamen er 3 man mijn kamer ingerent met infuus en bloedafname voor mijn bloedgroep en mijn matje werd spastisch gewogen, bleek "binnen de marge". Ik janken van de stress. Misschien is toen dat scheuren wel gebeurd, wat nu gehecht is?

    Intussen mijn echte vruchtwater geknapt en een tijd later mocht ik persen waarbij ik tussen het persen door steeds mijn kont op moest tillen omdat er zo nodig een schoon matje onder moest. Ik schreeuwen, laat me maar in die bende liggen, ik wil niet meer. :D maar misschien dat ze het elke keer wogen(?).

    ML vertelde dat op de OK hij niet goed werd van de hoeveelheid bloed op de grond onder de tafel. Was maar 300cc kwijt volgens mij. Vergeleken met jullie dus nog heel weinig. Weet even niet meer wie er nou 3L was verloren..:) dat is gewoon de helft van wat je hebt in je lichaam. 😨
     
  4. Nobely

    Nobely Actief lid

    13 nov 2015
    442
    1
    18
    NULL
    NULL
    Hallo ladies,

    Gissteravond 1 augustus is onze zoon Emmett geboren om 23:27 uur. Hij woog 3958 gram en is 54 cm lang. Ik vond de bevalling erg pittig en heb een pompje met pijnstilling gehad. Erg blij dat ik dat gedaan heb want daardoor kwam eindelijk de ontsluiting goed op gang en kon ik na 1,5 uur gaan persen. Daarna wel nog en uur en een kwartier moeten persen, maar nu is hij er en kunnen we genieten.

    We moeten wel zijn temp. nog even goed in de gaten houden want die is steeds aan de hoge kant. Misschien gewoon een warmbloedje.

    Gefeliciteerd Harlene, wat een coole naam voor een meid!
     
  5. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    Nobely, van harte gefeliciteerd met jullie zoon!
     
  6. Mich92

    Mich92 Bekend lid

    25 nov 2015
    608
    221
    43
    Van harte gefeliciteerd dames!!!!! Geniet geniet geniet!

    Heb geen tijd om echt te reageren, maar lees alles wel hoor!! 😗
     
  7. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefeliciteerd Nobely!! Mooie naam! Ook al zo laat bevallen nog net op 1 augustus. Nu lekker genieten! 💜
     
  8. harlene2014

    harlene2014 Fanatiek lid

    23 mei 2014
    3.426
    920
    113
    Haaglanden
    @nobely dankjewel en gefeliciteerd! Mooie naam zeg! Hier 24 uurs opname ook ivm de temperatuur. Hier kwam dat door de ruggenprik.
     
  9. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier was de temp de eerste dag ook bij ons beiden te hoog. Dacht dat het aan de kamer lag. Was toen net de warmste dag zonder ziekenhuis airco helaas. Ze hadden ons beiden zelfs ingepakt in de winter modus. Waar ik zelf ook niet stil bij stond omdat ik zat te rillen na de OK. Had tijdens de KS ook een ruggenprik, als ik jullie zo hoor, kan dat dus ook een reden zijn geweest.
     
  10. B3ngel

    B3ngel Actief lid

    2 sep 2013
    433
    161
    43
    NULL
    NULL
    Harlene, gefeliciteerd met je dochter!
    En Nobely, jij gefeliciteerd met je zoon!

    300cc valt mee inderdaad Vrolijklente. Ik was degene die bijna 3l had verloren, is inderdaad bijna de helft van wat je je in je lichaam hebt. Was heel heftig!
    Gelukkig kun je het met staalpillen af Chezzy, en geen bloedtransfusie nodig had zoals ik.
     
  11. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Volgens mij zijn de hechtingen er zojuist uitgevallen. (Zwarte draadjes na toilet bezoek). Heb ik mij daar zo druk om gemaakt. Hopelijk doet het zo minder pijn bij het zitten. Plan met bekken fysio besproken, ze vond het al heel goed dat ik zo ver kon lopen. Pas als het herstel stagneert moet ik langskomen. Eerst de komende weken aankijken. Buikwond begint volgens ML minder diep te worden op 2 van de 3 plekken. Vloeien is ook bijna gestopt. Lekker positief op knap dagje, ondanks de wat hectische start. Zelfs mijn buik lijkt minder te hangen. :)
     
  12. Fas30

    Fas30 Bekend lid

    18 jun 2012
    841
    0
    16
    NULL
    NULL
    Nobely gefeliciteerd! Fijn dat je het achter de rug hebt.

    Hier kraamhulp voor het laatst geweest. Jammer maar ook wel weer fijn. Nu weer een beetje ons eigen ritme terug vinden.
     
  13. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Gefeliciteerd Nobely! Mooie naam!!!

    Ik had vandaag afspraak bij gyn om inleiding te plannen en lig nu al lekker in het ziekenhuis.
    Voor de ballon werd geplaatst kreeg ik om de 7min lichte weeen. Na ballon werd het alleen maar erger. Ballon verergert de pijn.
    Mag hier nu de nacht blijven en mijn vriend ook. Hopelijk is ons mannetje er morgen en beval ik snel.
    Pijn is best pittig al :(

    Heb even geen puf op de rest te reageren sorry!
     
  14. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Succes Artife!! Spannend zeg. Hopelijk heb je morgen je kleine in je armen. Zet hem op!
     
  15. Nobely

    Nobely Actief lid

    13 nov 2015
    442
    1
    18
    NULL
    NULL
    Succes artife! Ik snap dat je geen zin/puf hebt op de rest te reageren. Ik hoop dat je snel bevalt of dat het snel doorzet!
     
  16. Chezzy

    Chezzy Actief lid

    3 mrt 2016
    412
    309
    63
    @Nobely, gefeliciteerd met jullie zoon! Wat fijn dat alles goed is gegaan. Ga er vanuit dat alles goed blijft gaan en dat jullie lekker van elkaar kunnen genieten.

    @artife, oh wat spannend. Heel veel succes! Hoop dat je snel mooi baby nieuws kan vertellen. Fijn btw dat je vriend ook mag blijven. Zet 'm op.
     
  17. Artife

    Artife Fanatiek lid

    11 okt 2013
    2.119
    1
    36
    Breugel
    Hallo iedereen!
    Vannacht om 01:03 is mijn knappe prins Lars geboren!

    Vlotte maar ja pijnlijke bevalling.
    Na mijn bericht hier om 22u werden de weeen heviger en sneller op elkaar.
    Wou ruggenprik maar zat al op 4cm en vk zei dat we het wrs niet tot de prik gingen halen maar had voorzorgen genomen. Zat in notime op 8cm en kreeg al persdrang.
    Beetje later na twee persweeen was hij er!!!

    Een droombevalling. Op 1 hechting na!
    Hij heeft al lekker gedronken !
    Voel me goed behalve wat pijn.

    Straks naar huis. we zijn de maxicosi vergeten haha ging allemaal ineens zo snel.
    Vriend is nu heen en weer die gaaan halen!
     
  18. Marrieb

    Marrieb Actief lid

    22 aug 2015
    390
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gefekiciteerd nobely en artife, ook jullie wondertjes zijn er nu!!! Genieten!


    Bijzonder hoor, tijdens het voeden in the middle of the night, nog meer babynieuws lezen!!
     
  19. essieee1983

    essieee1983 Actief lid

    20 nov 2015
    185
    0
    16
    Van harte gefeliciteerd met jullie kindjes!!!
     
  20. Nobely

    Nobely Actief lid

    13 nov 2015
    442
    1
    18
    NULL
    NULL
    Wow artife wat snel gegaan inderdaad. Van harte gefeliciteerd! En wat heerlijk dat je kunt zeggen dat het een droom bevalling was 😊 Hopelijk ben je ondertussen lekker thuis!
     

Deel Deze Pagina