Maart mama's :D

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door TigerMom, 21 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. naverona1986

    naverona1986 Actief lid

    4 jul 2016
    156
    0
    0
    en tigermom ook spannende tijd voor jou dus...gaat helemaal goedkomen..

    Ik ben vanaf zaterdag een week op vakantie en ben dus weekje niet aanwezig op Zwangerschapspagina ...nou nog hopen op mooi weer..haha
     
  2. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    @naverona: fijne vakantie! En ik hoop ook dat je mooi weer krijgt. Waar ga je heen?

    Ik merk dat ik echt enorm kribbig ben. Ook op zwangerschapspagina kan ik me soms nog maar net inhouden om niet een opmerking te maken. En zo ben ik totaal niet, want het is een forum. Daar mag iedereen zeggen wat ze willen. Hahaha.. Echt respect voor mn opgevist momenteel :p
     
  3. naverona1986

    naverona1986 Actief lid

    4 jul 2016
    156
    0
    0
    o das wel herkenbaar hoog tigermom haha...erger me kapot aan van alles wat eigenlijk nergens op slaat..ach t hoort erbij zeggen we maar..en ook hier heeft manlief het zwaar te verduren..

    Wij gaan naar duitsland...wel tegen de grens van tsjechie aan...ff weekje zonder kids heerlijk ertussenuit...
     
  4. Kegi

    Kegi Actief lid

    23 nov 2006
    243
    0
    16
    Huishoudhulp
    België
    Heel erg herkenbaar hoor Tiger. Ben momenteel ook niet te genieten. Erger me aan echt alles. Kan mezelf nog maar net verdragen haha.

    Fijne vakantie naverona. Geniet van jullie weekje.
     
  5. Chocochippie

    Chocochippie Niet meer actief

    Dat kribbige herken ik ook! Vreselijk he..

    Naverona fijne vakantie!
    Ik ga zondag 4 dagen naar Duitsland met mijn moeder en dochter :D

    Moeders voor moeders is gisteren geweest. Ontzettend lieve vrouw die me alles goed heeft uitgelegd. Me teststreep was echt een dikke knaller. Controlestreep deed er even over ;)
    Mocht gelijk beginnen. Heb nu 3x geplast en die kan zit al bijna vol 😂
    Heb een heerlijke zachte omslagdoek gehad als cadeau!

    Ben nogal vergeetachtig dus als ik iets herhaal sorry!
     
  6. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Oh nou lekker genieten naverona!

    En chocochippie: fijn dat het je is meegevallen met moeders voor moeders. Ik moet nog even wachten.
     
  7. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    12 mrt 2012
    2.050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    wat leuk! Mag ik vragen hoe ze heten?
     
  8. naverona1986

    naverona1986 Actief lid

    4 jul 2016
    156
    0
    0
    dank jullie wel!!:):)

    @sher1986 ja natuurlijk mag dat..
    Mijn oudste heet Giovanni is bijna 10, mijn middelste Quincy Jaydan is bijna 6 en dan mijn dochtertje Yasmin Aliyah van 4..
     
  9. geneeke

    geneeke Fanatiek lid

    4 nov 2013
    1.534
    1.255
    113
    Vrouw
    Hey Allemaal!

    Ik ben 8 Maart uitgerekend dus nu 9.2 zwanger..
    zou het leuk vinden om met jullie mee te kletsen ; als er nog plek is natuurlijk :) Oh ja is ons eerste kleintje ook...
     
  10. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Natuurlijk is er nog plek. Gefeliciteerd en welkom!

    Mochten de dames hier het nu wel genoeg vinden dan kunnen we altijd nog een groep aanmaken. Is een groep wel iets onhandiger vind ik haha..
     
  11. Ukkie29

    Ukkie29 Actief lid

    24 jul 2016
    191
    0
    0
    Grave, Noord-Brabant
    Ik ben al een paar dagen niet te genieten...
    Man was vergeten te bellen dat hij iets later thuis kwam van t werk, moest me eigen echt inhouden niet te schreeuwen haha.
    Vanmorgen ook voor het eerst ontzettend misselijk geweest, niet gesproken over de pijn in mijn borsten, maargoed we weten allemaal waar we het voor doen😊

    Maandag hebben we onze eerste echo😍
     
  12. Kegi

    Kegi Actief lid

    23 nov 2006
    243
    0
    16
    Huishoudhulp
    België
    Haha ukkie,jij kan je tenminste nog inhouden.hier zijn de laatste dagen al redelijk wat woorden gevallen. En ik weet van mezelf dat ik onredelijk ben,maar toch.... zal snel wel beteren hoop ik. Heel veel succes maandag

    De misselijkheid maakt het er ook niet beter op. Gisteren om 11u moeten gaan slapen. Ik heb echt een enorme angst (fobie) over spugen. Dus sla enorm in paniek als ik erg misselijk ben. Bij de vorige zwangerschappen nooit zo misselijk geweest. Nog even tanden bijten.

    Mijn verlof zit er ook alweer op. Maandag terug aan de slag. Kijk er helemaal niet naar uit om weer vroeg op te staan. Geraak amper mijn bed uit voormiddag.
     
  13. Elmyra

    Elmyra Niet meer actief

    Ukkie leuk maandag de eerste echo ☺️! Hier is het weer aftellen tot de 2e echo (termijn) op 23/8.

    Hier ook ontzettend misselijk Kegi de medicatie hielp de eerste dagen echt wel, maar nu ... Zal nog wel helpen, het word gewoon erger. Wil liever ook niet overgeven en het valt tot nu ook nog mee. Heb een middenrifsbreuk en ook snel last van gastritis. Overgeven doet echt pijn dan. Ga maandag bellen met de huisarts, hoop omeprazol voor mijn maag te krijgen.
     
  14. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Goedemorgen dames. We zijn weer thuis!

    Ukkie: Spannend! Vandaag je echo. Laat je weten hoe het is gegaan?

    Kegi: Je bent niet de enige met een fobie. Veel mensen hebben dat. Ik raak ook totaal in paniek als ik heel misselijk ben. Heb er wel erg last van deze zwangerschap, maar nog niet moeten spugen gelukkig.

    Gister thuis gekomen, hondsberoerd. Enorm moe, misselijk, zweten. Was blij dat ik thuis op de bank kon neerploffen en er niet meer afkomen. Dit is gelukt, tot ik op bed ging haha.

    Vandaag eerste afspraak bij de VK. Dat is vooral veel vragen beantwoorden en bloeddruk meten, denk ik. Was bij mijn zoontje wel zo. Vrijdag de echo!! :D Spannend.

    En die borsten, wauw, ongelofelijk zo pijnlijk haha.. En misschien is dit raar hoor, zo vroeg, maar ik had eergister opgedroogd wit/gele afscheiding op mn tepels. Dit begint toch niet nu al? Want daarna heb ik het niet weer gehad en ook geen vlekken in mn BH's ofzo.
     
  15. nikki83

    nikki83 Bekend lid

    11 nov 2013
    526
    4
    18
    Vrouw
    Tigermom, haha dat kribbige heb ik gelukkig niet! Wel dat ik opeens heel erg kan gaan huilen bij een film of serie ofzo!
    Succes vandaag bij de vk!
    Dat bij je borsten had ik bij de eerste zwangerschap pas met een week of 30, maar het zou kunnen door de hormonen?

    Ukkie29, succes vandaag met je echo!

    Kegi, succes weer met werken vandaag. Balen dat je zo misselijk bent..
     
  16. Lanara

    Lanara Actief lid

    4 jul 2016
    154
    80
    28
    Docent hoger onderwijs
    België
    TigerMom
    Ik heb dit ook al sinds een week. Eens opgezocht en dit kan wel nu al, hoor. Ik vraag het ook eens na bij mijn volgende bezoek aan de vk om zeker te zijn.
     
  17. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    12 mrt 2012
    2.050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    Supermooie namen!! :)
     
  18. Naomi11

    Naomi11 Lid

    25 jul 2016
    21
    0
    1
    Ik ben op 25 maart 2017 uitgerekend, van ons 2e kindje. Helaas al 2 dagen last van wat bloedverlies, vanmiddag gelukkig een echo om te kijken hoe en wat
     
  19. Sher1986

    Sher1986 Fanatiek lid

    12 mrt 2012
    2.050
    0
    36
    Accountmanager Binnendienst
    Almere
    Sterkte meis!! Zal duimen dat het goed zit en dat je maar een mooie echo mag krijgen...
     
  20. TigerMom

    TigerMom Fanatiek lid

    10 aug 2015
    3.157
    100
    63
    Hoe gingen de echo's Ukkie en Naomi?

    Wel erg spannend hoor Naomi als je bloed verliest. Hopelijk is toch alles goed.
     

Deel Deze Pagina