"Het kan nu iedere dag/nacht gebeuren", wie ook?

Discussion in 'De bevalling' started by schoentje24, Mar 28, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kaasschaaf

    Kaasschaaf Actief lid

    Jun 14, 2014
    328
    155
    43
    Daar heb ik ook al wel aangedacht maar had je kleine dan geen moeite met de geboorte? Ademhaling enzo? Verloskundige zei namelijk dat het kindje er ook suffig van kan worden. En dat is juist mijn grootste angst. Mijn oudste had een apgar van 4 juist ook door een slechte ademhaling (moest worden geholpen). En die beelden zitten nog zo sterk in het geheugen dat ik daarom zo twijfel om dat te doen. En bij hem had ik geen slaapmedicatie ingenomen ofzo.

    Mijn verloskundige belde trouwens nog vanmorgen hoe het nu ging. Ik mag nu morgen komen ipv woensdag. Gaan dan weer strippen en kijken of het effect heeft.
     
  2. Nox

    Nox Bekend lid

    Dec 9, 2015
    519
    1
    16
    NULL
    NULL
    Nee m'n dochter had nergens last van qua ademhaling. Ze deed het prima.
     
  3. Kaasschaaf

    Kaasschaaf Actief lid

    Jun 14, 2014
    328
    155
    43
    Bedankt voor je reactie! Dat geeft de burger moed. Wellicht toch een overweging om te gaan doen.
     
  4. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Oei magnolia 2,5 uur! Daar zou ik zenuwachtig van worden. Nu zal het waarschijnlijk zo'n vaart niet lopen maar voordat je zelf het onderscheid gemaakt hebt dat het geen voorweeen zijn, en eventueel bevestigd door de vk, ben je al een paar uur verder. Ik zou het zelf heel moeilijk vinden om dan het besluit te nemen: en nu bel ik hem!

    Nox daar zit wel iets in ja. Zelf slaap ik aardig hoor, maar ben ervan overtuigd dat een bevalling pas begint als je lichaam het aankan. Zo hoor je ook nauwelijks mensen die bevallen tijdens een voedselvergiftiging. Dat heeft de natuur mooi ontworpen zo.
     
  5. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Poeh 2,5 uur is wel een eindje weg. Snap dat je niet weet wanneer je moet bellen. Lastig.

    Hier de hele middag al zeurende rugpijn, over een half uurtje zullen de voorweeen ook wel weer beginnen. Wordt zo langzamerhand al standaard 😅 Aankomende woensdag staat er weer een controle gepland, dan wil ik de vk vragen of ze binnenkort eventueel zou willen strippen. Heb het gevoel dat mijn lichaam net dat laatste zetje even nodig heeft, die voorweeen word ik zo langzamerhand een beetje moe van.
     
  6. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Maar ik ben wel bevallen na het eten van chinees! Halverwege de bevalling alles eruit gegooid. Maar kan ook komen omdat het kruidiger en vettiger eten is... dus als je wil bevallen weet je wat je moet eten vanavond.

    kaasschaaf: fijn dat je morgen gestript wordt!
     
  7. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Vorige week nog een erg pittige curry gegeten, helaas geen resultaat 😅
     
  8. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Love1990: ah jammer :) geloof ook niet zo in het fabeltje maar het was wel toevallig!
     
  9. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Ik eigenlijk ook niet, maar het was te proberen 😁
     
  10. Nox

    Nox Bekend lid

    Dec 9, 2015
    519
    1
    16
    NULL
    NULL
    Wat je moet onthouden is dat er een kans in zit. Maar dat is bijv ook met een ruggenprik of remifentanyl pompje. Ze zijn verplicht het je te vertellen. Maar in de praktijk komt het niet veel voor.
     
  11. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Zo dames! Is er nou niemand die gebruik gemaakt heeft van die mooie datum 8-8-16? :D Leek mij wel een mooie optie, maar was natuurlijk maar weinig kans op.
    Laatste paar dagen weer veel 'menstruatiepijn' en m'n harde buiken worden ook niet fijner. Het zijn er niet zo veel maar ik moet me er wel steeds even op concentreren. Voel ook zo'n druk naar onderen! Gisteren m'n bmm geprobeerd te vinden, maar kon er niet bij ;) Wat ik raar vind want ik dacht dat die naar beneden moest komen nu... Morgen naar de vk en dan gaat ze me controleren. Ben echt als de dood dat ze na al dat voorwerk gaat zeggen: nee, zit nog geen beweging in!
     
  12. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik hoop het voor je bioluun!

    Ik heb nog steeds weinig voorwerk... wel steeds meer harde buiken maar ze doen geen pijn.
    Mn dochtertje was uit logeren afgelopen nacht maar lag nu lang wakker van een flinke onweer en hagelbui. Kom maar weer op met dat mooie weer!
     
  13. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    Jan 24, 2014
    1,689
    110
    63
    Wanneer is het termijn dat het ieder moment kan gebeuren? Vandaag 37 weken en ik denk dat ik mij mag aansluiten. Derde kindje, tweede zoon, wordt rond de 30e verwacht. Oudste is op de uitgerekende datum geboren. Jongste met 38+1. Van hen al weken van te voren serieuze voorweeën, bij deze gistermiddag pas. Zie mijzelf richting de 40 weken gaan of er zelfs overheen.

    Biolunn, bij de derde zorgt voorwerk vaak al wel voor ontsluiting. Dus wie weet? Spannend zeg! 08-08 was inderdaad een mooie datum. 16-08-16 vind ik de volgende mooie datum, hihi.

    Vogeltje oh jij ook al? Hier kort buitje onweer om 05:00 uur. Daarna niet meer kunnen slapen. En als of de kinderen dat gemerkt hebben. Vanmorgen zijn ze naar de gastouder. Ik lig op bed, pesthumeur. Hoop er een gezellige dag van te maken.
     
  14. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    08-08 had ik willen bevallen 😁 Dochter denkt daar kennelijk anders over 😅

    Bioluun, mijn baarmoedermond ligt ook erg hoog volgens de vk. Zegt niks hoor, bij de oudste lag die ook erg hoog toen de vliezen braken.

    Koningsgezin, welkom. 16-08 is de datum waarop manlief denkt dat onze kleine meid komt. Ben erg benieuwd, vorige zwangerschap had hij het goed gegokt.

    Hier, vannacht weer weinig geslapen helaas. Voorweeen zijn behoorlijk aanwezig snachts 😔
     
  15. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    16-8-16 vind ik ook goed! Dochter is van 18-12-12 toen was er kans op 12-12-12.

    Welkom koningsgezin! Hopen dat je er toch een beetje een leuke dag van kan maken.

    Love: wat vervelend zeg die voorweeen!
     
  16. Leen82

    Leen82 Fanatiek lid

    Nov 8, 2012
    1,961
    4
    38
    Female
    Nope, hier ook geen gebruik van de mooie datum gemaakt. Hopelijk kan de VK morgen iets voor je betekenen.

    Ik vind 9-8 ook een hele mooie datum om te bevallen ;). Of 10-8. Gewoon NU zeg maar.:p

    Balen dat je wakker ligt van het weer vogeltje. Hier weer een zoontje die flink aan het spoken was. Alleen hoorde ik het niet door de oordopjes die ik in had om het gesnurk van mijn man buiten te sluiten. Normaal hoor je nog alles door die dingen heen, maar ik was blijkbaar ver weg. Toen ik er wakker van werd, zijn ze maar naar de zolder vertrokken om mij rust te gunnen. Super lief. Blijkbaar lag ik zelf ook royaal te snurken.... leuk zwangerschapskwaaltje.

    Welkom Koninsgezin. Spannend. Ja vanaf 37 weken zijn ze 'af' zeggen ze. Wat een verschil qua bevaltermijn. Benieuwd wat het derde kindje gaat doen.

    Balen dat je zoveel last van voorweeën hebt Love. Hopelijk zet het nu echt een keertje door.

    Ik loop sinds gisteren echt slecht. Pijnlijke bekken en een vlammende rugpijn. Vandaag nog wat boodschappen gedaan, maar besloten dat dit de laatste keer was.
    Ik heb weer wat bloedverlies. Beetje vreemd. Kan niet meer van het inwendig onderzoek zondag zijn lijkt me. Wat oud bloed, ietwat slijmerig. Misschien slijmprop? Was niet bijzonder veel. Heb best wat pijn down under. Misschien dat ik morgen dan inmiddels wel te strippen ben.

    Al heb ik me nu zo ingesteld op een keizersnede, dat een natuurlijke bevalling mij ineens super eng lijkt.
     
  17. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Welkom koningsgezin! Leuk jou nou ook hier te treffen!
    Ja bij de tweede had ik ook al op een gegeven moment drie cm bij controle. Maar ja toen was ik 41+5...

    Leen ik denk inderdaad dat je een beetje slijmprop hebt verloren. Niet uit ervaring maar naar wat ik hier lees her en der. Dat toucheren kan ook best wat prikkeling geven zodat je inderdaad wat gevoelig kan zijn daaronder. Dat zou zomaar eens iets kunnen doen!

    Wat een weertje zeg. Geloof me, ik ben heel blij dat het geen 30 graden is, maar nu kan ik ook niks ondernemen met de kids.

    Ik begin mijn rust wel een beetje te verliezen qua bevalling trouwens. Ik heb twee prima bevallingen achter de rug dus was helemaal zen aan het wachten. Zo van: dat doen we wel even. Maar hoe langer het duurt hoe meer ik denk aan die weeën... Hopelijk kan ik ze net zo goed opvangen als eerst (alhoewel ik bij de tweede op een gegeven moment ook heb geschreeuwd dat ik het niet meer kon hoor:))
     
  18. Kaasschaaf

    Kaasschaaf Actief lid

    Jun 14, 2014
    328
    155
    43
    Bioluun: ik vond die datum ook echt perfect, helaas geen forum baby's geboren gisteren. Succes bij de Vk morgen, hopelijk heeft het voorwerk wat gedaan.

    Vogeltje: hier amper een bui gehad, geen onweer.

    Love: vervelend die voorweeen, als ze nu doorzetten dan is het wel fijn maarja maar afwachten weer.

    Koningsgezin: welkom!

    Leen: wat vervelend al die klachten! Misschien is het bloedverlies een goed teken en ga je binnenkort bevallen. Mij lijkt dan juist een keizersnee weer zo spannend.

    Ik ben zojuist naar de Vk geweest. Helaas, nog steeds maar 1 ruime cm. Poging tot strippen maar ze verwachten er weinig van. Vrijdag weerkomen voor nog een poging. Mocht alles niet doorzetten voor week 41 dan word ik volgende week woensdag/donderdag ingeleid. Hopelijk dient de kleine zichzelf nog aan daarvoor. Afwachten maar weer.
    Trouwens morgen heb ik een afspraak met een voetreflexoloog. Ik las er veel positieve ervaringen over en aangezien het verzekerd word dacht ik, wie niet waagt wie niet wint. Ben helemaal niet zweverig aangelegd maar ben erg benieuwd! Morgen 16.00 uur moet ik er zijn.
     
  19. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Kaasschaaf dat heb ik bij m'n vorige zwangerschap geprobeerd! Geloof dat ik rond 41 weken op die stoel zat. Achteraf moet ik er heel hard om lachen. Ik geloof er eigenlijk helemaal niet in en heb ook een hekel aan voeten (andermans maar ook als iemand aan de mijne zit). En dan ging ze ook nog met zo'n kaars bij m'n kleine teen vervelen 'als het pijn doet dan werkt het' Joh! Je zit met vuur bij m'n teen!
    En weet je: drie dagen later ben ik er weer heen gegaan! Haha baa(r)t het niet...
     
  20. Kaasschaaf

    Kaasschaaf Actief lid

    Jun 14, 2014
    328
    155
    43

    Haha, klinkt heel gezellig :D
    Ik ben benieuwd! Ach het word vergoed door m'n verzekering (moet niet gekker worden) dus dat scheelt ook weer. We gaan het zien. :p
     

Share This Page