Geweldig om je bericht te lezen Silla, ik zie je na weken van depri eindelijk weer vrolijkheid in je bericht! En ik moest ook ff het knopje omdraaien toen ik hoorde dat het een knul werd omdat ik ook heilig overtuigd was van een meid, maar nu weet ik het al een week en ben helemaal aan het idee gewend. En één voordeel heb je, jongens zijn echte mama's kindjes ... ze gaan met jou trouwen, zijn alleen op jou verliefd, willen alleen kusjes van mama en niet van meisjes (tot een bepaalde leeftijd ) en je bent de mooiste, liefste vrouw van de hele wereld die ze kennen!
Silla wat fijn zeg gefeliciteerd weer een jongen erbij. Ik ga ook voor de kolf alleen even bekijken welke ik zal nemen. Vandaag alweer 18 weken, nog een kleine twee weken en dan zullen we ook weten wat het wordt ben dr heel benieuwd naar.
@ Silla: inderdaad super voor je dat je kindje gezond is . Kan me voorstellen dat er inderdaad een hele grote last van jullie schouders is gevallen! En ook leuk dat het een jongen is. @ mama van perine: vreselijk nieuws zeg. Ik hoop dat er beter nieuws uit de punctie komt. Ik hoop ik elk geval dat de punctie een beetje is meegevallen, die zul je inmiddels wel achter de rug hebben.
Ja hoor! Is goed voor de statistieken Het lijkt er nu wel een beetje op dat Juli/Jongens maand wordt Oja BTW...niet op hyves melden dat het een jongen wordt hoor! hihihihi
Helaas had ik allicht toch volle darmen ofzo, want qua buikgrootte ben ik bijna weer terug op dezelfde omvang als van het weekend, dus geen 4 cm verschil meer, slechts een krappe 1½ - 2 cm.
Ja idd ik vind het wel leuk hoor! Een ventje nu maar hopen dat ie ook qua uiterlijk op mijn man lijkt (zie album) dan ben ik toch een gezegende vrouw Ik kan niet wachten om te gaan shoppen! En nu kan het ook gericht shoppen! Helemaal geweldig!
Owww dan word het een casanova Silla hahahaha Björn heeft van ieder iets Echt een knul maar hij heeft het fijne in zijn gezichtje van mij...een mix blijf toch het mooiste Nu moet ik wel zeggen, toen ik net was bevallen zeiden ze: Goh hij lijk echt op zijn vader..en dan dacht ik weleens: beter van wel, ik weet toch wel dat hij van mij is Maar donker overheerst hé.
Whaa silla gefeliciteerd Wat een goed nieuws allemaal! Ik ga zo eens ff bellen voor de 20 weken echo, hoop dan ook meer te horen (wat het word hihi)
Ben net terug van de vlos. Ik hoefde me over mijn harde buiken geen zorgen te maken zolang ze niet pijnlijk zijn en met regelmaat komen. Pffffff gelukkig maar. Ik moest het wel rustig aan doen maar rustiger dan nu kan helaas niet. Ik heb ook zo'n mannetje die zooooooooo graag met me wil trouwen als hij net groot als papa is. En kusjes geven krijgen. Echt heel vertederend.
Heerlijk die knullen he Nu ons huwelijk steeds dichterbij komt (dinsdag gaan we een afspraak maken voor de ondertrouw en het huwelijk) vind Björn het helemaal niet leuk hahahaha want HIJ wil met mama trouwen, en nu piept papa voor
hoihoi, hier al 6,5 kilo hahahah ik gaat super, gelukkig alleen aan mijn buik! ( hijs is al groot, iedereen vraagt al.. moet je nog lang?) Vinden jullie het neit jammer dat je het niet goed kan zien dan? ik kon met 7 weken mijn eigen kleren al neit meer aan.. al vind ik dat zelf beetje jammer wan ik kon het niet meer verbergen emt 9 weken. liefs mandy
ik ben tot nog toe zo'n 2,5 tot 3 kilo aangekomen... Gaat wel goed zo geloof ik. Maar het zegt allemaal niet zo veel. De 1 groeit in het begin hard qua gewicht en blijft later stilstaan en de ander heeft na de 25 weken ineens een groeispurt. Ik merk het hier ook wel aan m'n borsten nu... 4 weken geleden heb ik eindelijk weer 2 passende sportbhs gekocht btjes.. khad toen trouwens nog echt wel ruimte over... maar dat is nu wel anders. Hij past nog, maar staat aardig strak nu . Kzag in de spiegel ook ineens dat er een heel rivierenlandschapje aan de onderkant van m'n borsten aan het ontstaan is! Nouja alsof het van tussenin helemaal naar onder zakt nu . Ik dacht altijd dat je dat soort dingen aan de bovenkant of aan de zijkant kreeg als ze gingen groeien . Ik ben benieuwd wat dat nog gaat worden! En vooral ook: hoe groot ze nog worden!
Hier ook nog niks aangekomen maar al wel een mooi buikje zoals te zien in mn album. de rest van mij valt dus blijkbaar wat af.
Ben ik ook weer eens even. Ik ben nu zo'n 5 kilo aangekomen. Voor zwangerschap nr. 2 vind ik het zelf nog meevallen. Bij de eerste ben ik gestopt met wegen met 40 weken....toen woog ik iets meer dan 20 kg meer dan voor de zwangerschap. Uiteindelijk denk ik dat ik rond de 25 kg aan ben gekomen....Rick bleef ook nog eens veertien dagen langer zitten....dus mama stond op springen. Zal mij benieuwen hoe het me dit keer vergaat. Mijn buikje valt me tot nu toe nog mee.
Silla: wat een geweldig nieuws heb je gekregen en weer een jongen erbij GEFELICITEERD! En nu genieten he Ik heb al een goede buik voor mijn eerste, maar dat had mijn moeder ook heel snel. En ik ben zo'n 4,5 kilo al aangekomen denk ik. Wel wennen is dat hoor aangezien ik nu op gewichten kom wat ik nooit heb gehad
mama van perine een spannend dagje voor je. De uitslag zal ook nog wel even op zich laten wachten, bah! Silla jij helemaal opgelucht. wat heerlijk, nou echt gaan genieten hoor! aankomen: ca. 1 kilo nu, dat valt me mee, zeker voor de 2e zwangerschap. en nee ik vind het niet jammer dat er nog mensen zijn die het niet zien. Overigens is het echt al wel te zien voor mensen die me beter kennen. Soms vind ik het echter ook nog wel heel fijn om het te verbergen, mede gezien het feit dat ik het nog niet aan al mijn clienten kwijt wil...voor sommigen ligt het feit dat ik er over een maand of 4 weer een poosje niet ben erg gevoelig denk ik....
Hi ladies! Ik ben ong 2,5 à 3 kg aangekomen! Valt best mee. En vandaag ALS KLAP OP DE VUURPIJL....voelde ik vandaag voor het 1ste ECHT de kleine! Paar wkn geleden dacht ik al iets te voelen maar een half uur daarna moest ik naar de WC, dus weg illusie. Maar nu was het duidelijk. Ik stond met een collega te praten, en die zag dat ik tranen in mijn ogen kreeg (van geluk), dus ik vertelde dat ik nu echt mijn kindje voelde! En hij had zelf net ook goed nieuws gehad over het 1 en ander dusss tis voor hem en mij gewoon een speciale dag! Joehoe!