Lieve Dames, Al vanaf de geboorte van mijn dochtertje M (12-04-2016) hebben we gedoe met de voeding. Ze dronk heel gulzig waardoor de fles veel te snel ging met het resultaat dat alles er weer uit kwam. Na een hoop proberen zijn we uiteindelijk bij de prematuurspeen terecht gekomen en inmiddels is ze over naar speen 1. Maar helaas gaat deze nu te langzaam, ze doet ongeveer 40 a 50 minuten over een 180 cc fles. Ze heeft koemelkallergie en krijgt daarvoor Neocate en heeft ook verborgen reflux waarvoor ze Nexium krijgt. Dit maakt dus dat fles ook niet te snel mag gaan, 20 a 30 minuten is ideaal. Met speen 2 doet ze er 15 minuten over en speen 1 die doorgeprikt is gaat nog sneller dan speen 2. Hebben jullie tips welke speen tussen speen 1 en 2 van Dr. Brown in zit?
Heeft ze ook echt last van de level 2 speen? Al is het 15 ipv 20 min, als ze er geen last van heeft is het prima.
Hier heb ik de kruidvat speen erop gezet, gewoon de standaard, per 2 verpakt en dat ging toen prima! Anders er ook op letten dag je de dop niet te strak dicht draait, dan komt er ook niet zoverl uit.
Dat is inderdaad dan vervelend voor haar, als ze er last van heeft. Ons zoontje is nu pas over op een level 2 en is bijna 9 maanden. Gaat helaas ook veel te snel maar lijkt er geen last van te hebben. Ik kreeg de indruk dat hij onrustig werd ondat het hem te lang duurde met level 1 (25min).
Speen 1 gaat nu wel sneller als voorheen, zo'n 30 minuutjes en dat is prima zo. Ze drinkt nu de meeste flesjes leeg en de reflux is nu ook weer wat rustiger gelukkig. Bedankt voor de adviezen!
Nee dat maakt bij Dr. Brown geen verschil. Als ik me niet vergis is dat bij Difrax. Als je de Dr. Brown te strak dicht draait gaan ze lekken. We zijn al aan fles nr. 4
Ja klopt, heb het lekken inderaad ook ondervonden bij het strak draaien. Jammer dat ze dan gaan lekken he, maar voor de rest super flessen. Fijn om te lezen dat de reflux bij je kindje wat rustiger is, succes!