Niet mooi. Ken trouwens drie uitspraken: Deemi-jun daami-jan en damjan. En Florian, Fabian of Julian?
Kinderen die Demi, Damian of hoe het dan ook geschreven is heetten vind ik niet leuk. Kind van de duivel denk ik altijd aan.
Het betekent kind van de duivel en daarom heb ik er niet echt een goede associatie bij. Verder zou ik m ook op z'n Duits uitspreken
Nee hoor, het betekent kalm, tam. (Al vind ik dat ook niet per se een mooie betekenis) Mensen hebben vaak de link wel met Damien, het duivelskind in de film THE omen.
Damian; lees deemijun stond bij mij ook op het lijstje. Uiteindelijk voor Jasper gekozen maar ik zelf vind het een leuke naam en snap dan ook niet dat de meeste hier het helemaal niks vinden. Smaken verschillen, doen wat goed voelt
Nou, ik heb een smaak die hier vaak omschreven staat als suf en boers, dus Damian past daar niet bij Jasper vind ik wel leuk. Maar ik vind Jasper echt een totaal andere naam dan Damian.
Ja ik vond Jasper uiteindelijk toch iets 'liever' klinken dus tot zo ver begrijp ik het wel, maar Damian vind ik toch ook heel leuk
Het is niet mijn smaak, maar als jullie het een mooie naam vinden zou ik er voor gaan!! 100 mensen, 100 meningen