Pokémons zoeken

Discussie in 'De lounge' gestart door lellebel2, 11 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Oh ik las vanmorgen dat Kijkduin juist ontzettend blij is, veel meer mensen die er komen, die weer meer uitgeven :D haha. Maar net wie je het vraagt waarschijnlijk!

    Be Happy! Wat handig joh, een lure op je werk :D :D Ik werk helaas ergens zonder pokestops/gyms en pokemons! Haha, ach, misschien maar beter ook :D
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Vanmiddag naar de stad geweest dus weer ballen en pokemons binnengehaald :)
    Heb ook weer een pokémon in een gym. Vergeet telkens dat ik meteen de muntjes moet innen ;). Hoop dat ie lang blijft staan!
     
  3. Jadele

    Jadele Actief lid

    4 feb 2016
    136
    0
    16
    NULL
    NULL
    Heeft er inmiddels al iemand ervaring met pokemons in vakantieparken? :D
    Dan weet ik een beetje wat me staat te wachten haha
     
  4. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Ik krijg nu regelmatig dat te hard ga en dat ik geen pokemon moet spelen tijdens het rijden. Enige optie die er is om te tikken dat je passagier bent dan.

    Vind het wel grappig want ik ga helemaal niet te hard maar heb gewoon geen internetverbinding en als ik dan weer verbinding heb ben ik alweer een heel eind verder gewandeld.
     
  5. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    @Elisje ja dat heb ik dus ook, dan rent je poppetje opeens verder omdat je bijv. even geen bereik had en dan telt het ook niet mee voor de afstand van je eieren.

    Sowieso is dat niet juist, ik zet hem standaard aan als ik naar de AH ga en dat is 400 meter van mijn huis. Als ik terug ben heeft hij echt mar 150 meter geteld fzo terwijl het 800 meter moet zijn.
    Las op een site dat er elke 5 minuten je locatie bepaald wordt en dat dan alleen de directe afstand wordt gemeten, dus als je via binnendoor weggetjes loopt telt hij veel minder ver dan via lange rechte wegen :(
     
  6. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    24 jun 2012
    4.082
    604
    113
    Vandaag een medaille gehaald voor 10 gymgevechten gewonnen. Ohhhyeahhhh.

    Jammer dat er nu alleen maar super sterke gyms in de buurt zijn, met pokemon met cp 1500 en meer, mijn hoogste is 1020 ofzo en die erna in de 800 :(
     
  7. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    Als ik hier de straat uit loop, 500 mtr en straat hiernaast terug naar huis, 600 mtr dan zegt hij dat ik 100 heb gelopen....

    Te dicht op elkaar! Als ik de volgende straat pak doet hij het totaal wel 😱
     
  8. Roanchie

    Roanchie Actief lid

    24 apr 2016
    495
    5
    18
    NULL
    NULL
    Vandaag efteling geweesg. Helaas was het niet soals we verwacht hadden. Veel pokestops maar weinig pokemons...
    Na de laatste update viel me het sws al op datber minder was
     
  9. miloena

    miloena Fanatiek lid

    19 mei 2014
    1.824
    1.174
    113
    pedagogiek
    Hier vorige week een weekje bij centerparks vertoefd, we hebben er best veel kunnen vinden: Dratini, tentacool, doduo, squirtle,bellsprout, magikarp etc. Ik denk dat elk vakantiepark er wel in mee doet.
    Hier zelfs 3 pokestops op het park, helaas zat er geen gym maar was al erg blij dat we zoveel pokemons konden vangen daar.
     
  10. lea

    lea Fanatiek lid

    Vanaf wat voor afstand krijg je een seintje dat er eentje staat? We hebben er eentje gevonden die stond achter de tent..... 8k had verwacht dat er meer waren op de camping maar verder niks gezien nog...
     
  11. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Het wemelt hiervan de ponyta's. Ik heb hem zelfs al kunnen evolven?
     
  12. tikigo

    tikigo Bekend lid

    16 okt 2012
    595
    0
    16
    NULL
    NULL
    Weet iemand hoe het komt dat je niet altijd in een gym een Pokemon van jezelf erbij kan zetten?

    Ik zit bij het rode team maar kan niet bij alle rode gyms een Pokemon van mezelf erbij zetten.
     
  13. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Dan moet je eerst trainen in de gym, elke keer als je van een pokemon van jouw kleur 'verslaat' krijgt de gym meer punten en als je genoeg punten hebt in de gym gaat hij een level omhoog, dan kan je er een pokemon bij in zetten.

    Hier staat hij bijv nu op 27204/30000 dan moet ik net zolang trainen tot er het eerste getal hoger is dan de tweede en dan kan er een pokemon bij.
     
  14. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Hier gisteren in 2 gym's gegaan, vandaag die 21 uur bereikt, dus weer opnieuw muntjes gaan innen in de 'shop' maar viel me tegen dat je dan niets extra's krijgt haha.

    Inmiddels lukt het mij iig wel om die munten te claimen, de eerste keer was het hier gewoon mis gegaan blijkbaar.
     
  15. tikigo

    tikigo Bekend lid

    16 okt 2012
    595
    0
    16
    NULL
    NULL
    Oke... Maar soms hoef ik dus helemaal noet eerst te 'vechten' dan??
    Best ingewikkeld zo'n spelletje haha
     
  16. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Dan is er misschien iemand geweest van een andere kleur die gevochten heeft maar heeft verloren, ook dan gaan de punten van de bestaande gym omhoog en is dat boven het nodige puntenaantal dan komt er een plekje vrij.

    Dat is tenminste voor zover ik het nu snap.

    Vandaag hier pikachu gevangen, bij ons thuis in de keuken nog wel.
     
  17. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Vandaag een Slowpoke gevangen tijdens het wandelen en eergisteren een Lapras in het winkelcentrum. :D Uit m'n eieren is niets bijzonders gekomen helaas..
     
  18. tikigo

    tikigo Bekend lid

    16 okt 2012
    595
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hier vandaag ook veel nieuwe gevangen! Bulbasaur zat op het toilet bij ons, growlithe kan uit een ei, en ponyta op straat ergens gevonden..

    Overigens kan ik onderhand een duiventil beginnen, stik van die beesten, en niet vergeten van de rattenplaag en wormenoverlast....

    Wel verslavend spelletje haha
     
  19. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Whahahaha :D
     

Deel Deze Pagina