LaQueen gewoon bevallen in een echo kamer dat is jouw verhaal voor later hihi Je hebt t goed gedaan hoor heeft je meisje er last van gehad dat ze in het vruchtwater gepoept had?
Ik hoop het nu bij dit meisje ook zonder pijnstillers te doen en net zoals bij mijn dochter thuis te bevallen
Even een paar vragen voor jullie (ben ook benieuwd naar de antwoorden van degenen die al zijn bevallen): 1. Op welke dag na de geboorte zijn jullie voornemens geboortekaart te sturen? 2. Gaan jullie de eerste kraamweek al mensen ontvangen die geen familie zijn? Of gaan jullie visite pas na de eerste kraamweek ontvangen? 3. Op welke tijdstippen zijn jullie voornemens om mensen te ontvangen? Weet iemand iets van Magnolia? Die is toch vandaag uitgerekend?
Iez heb Magnolia opgezocht en die is idd uitgerekend, heeft half juli voor het laatst berichtje op forum geplaatst dus....ik weet het verder ook niet. Hoop dat ze lekker op vakantie is geweest en daarna is bevallen en dat ze dat spoedig laat weten. ��
Dit is onze eerste maar we hebben het nu zo in ons hoofd: 1. Op welke dag na de geboorte zijn jullie voornemens geboortekaart te sturen? De eerste dag na de geboorte kaartje laten maken (ik heb een geboortefotograaf bij de bevalling en die maakt ook de foto voor op t kaartje). Als het kaartje klaar is direct op de post (wss na +- 2 dagen). Enveloppen zijn al geschreven. 2. Gaan jullie de eerste kraamweek al mensen ontvangen die geen familie zijn? Of gaan jullie visite pas na de eerste kraamweek ontvangen? Wij hebben niet veel familie op onze eigen gezinnen na, weet nog niet wie ik wanneer wil ontvangen, zal aan de algehele situatie liggen. 3. Op welke tijdstippen zijn jullie voornemens om mensen te ontvangen? We hebben aan onze ouders en zussen en Peetoom gevraagd wanneer ze gebeld willen worden. Dat willen ze allemaal ten alle tijden. Dus ook in de nacht. Wel kenbaar gemaakt dat het goed kan zijn dat we pas een paar uurtjes later bezoek willen ontvangen omdat we eerst even 'samen' willen zijn.
lucy16: bedankt voor het uitzoeken! nou hopelijk is alles goed gegaan en laat ze idd wat van zich horen. Anne201: wat een goede tip! daar hadden wij nog niet over nagedacht. Ik zal eens bespreken met mn man of we ook niet aan zn ouders/broers/zussen moeten vragen of ze het elk moment willen weten of dat ze alleen overdag bijv. gebeld willen worden. En dat samen zijn, dat wil ik zeker ook! Eerst even met zn drietjes, even wennen en genieten.
Juist, even genieten en een beetje opfrissen/uitrusten.. Ik heb 3 schoonzussen en mijn ouders en vriendlief z'n ouders. Daarnaast Peetoom met de vriendin (peettante is m'n schoonzusje). Mijn vader is vrachtwagenchauffeur dus die wil niet in de nacht gebeld worden (heeft geen zin want hij kan/mag toch niet aanrijden aangezien hij verplichte rust uren moet maken in de nacht) Wel gaan we mijn vader bij de eerste wee een appje sturen zodat hij kan regelen dat hij de volgende ochtend richting huis komt. Is namelijk altijd best ver weg grrrr
1. Op welke dag na de geboorte zijn jullie voornemens geboortekaart te sturen? Zo snel mogelijk denk ik. Alle verder gegeven invullen kaartjes bestellen en de deur uit. 2. Gaan jullie de eerste kraamweek al mensen ontvangen die geen familie zijn? Of gaan jullie visite pas na de eerste kraamweek ontvangen? Mensen die heel dichtbij staan mogen zeker komen! 3. Op welke tijdstippen zijn jullie voornemens om mensen te ontvangen? Wil eerst even rustig bijkomen en dan zo snel mogelijk onze dochter erbij hebben,p. Hopelijk komt het allemaal zo uit dat ze bij mijn ouders is en die dus als eerst ook kunnen kijken. Dat vragen over welke tijdstippen met gebeld wil worden is wel een idee idd haha. Verder hopelijk de visite zoveel mogelijk overdag en in het weekend. En anders s avonds van 7.30 tot 8.30 ofzo.
Zodra de kleine mooi op de foto is geweest dan bestellen we t kaartje met foto en als die binnen zijn gaan ze op de post dus zal na n aantal dagen na de geboorte zijn Eerst worden onze Kids op de hoogte gebracht van de geboorte en ik wil eerst mijn eigen dochter erbij voor er iemand anders bij mag ( ze is nu bij papa voor de vakantie ) mn vriend zijn Kids zijn nu bij zijn ex met vakantie En verder tussen de rust momenten mogen de mensen gewoon komen als ze t ff laten weten en of t nou familie of vrienden zijn maakt me niet zoveel uit En idd gewoon tijdens de kraamweek ook visite lekker makkelijk dan verzorgd dr kraamhulp de visite haha hoef ik t zelf niet te doen aangezien mijn vriend maar paar dagen vrij is na de geboorte
Jij bent ook al ver iez zijn er al plannen bij jou gemaakt voor inleiding of wat dan ook? Je hebt ook een hele geschiedenis. Extra echo's nog gehad?
Ik heb de hele zwangerschap door om de 3 wkn echo's gehad en vanaf week 36 elke week. A.s. Woensdag heb ik weer echo/afspraak en als de baby er dan nog niet uit zichzelf is gekomen gaat de gyn met de afd planning bellen om te kijken wanneer ik ingeleid kan worden.
Spannend Iez! Ik heb net controle gehad. Sinds gisteren flinke hoofdpijn en last van het vocht in mijn handen (had dat wel al langer). Bloeddruk was wel iets verhoogd (onderdruk) 120/82 terwijl ik normaal netjes op 120/60 zit. Moet bellen als ik ergens meer last van krijg. Urine was ook prima. Ze hebben me gestript!! Geen fijn gevoel, maar de vk vond het een goede strip poging, mijn vliezen schenen er goed op te reageren. Had 2cm ontsluiting en een volledig verweekte baarmoedermond. Ben heel benieuwd of het gaat doorzetten of niet.
Spannend Anne!!! Wie weet, als het goed werkt kun je zelfs vandaag al je kleine ontmoeten!!! Spannend.
Hoi allemaal! Ik zou het gezellig vinden als ik mee mag kletsen. Ik ben inmiddels 39,3 weken zwanger van ons tweede kindje. Eerste is een stoere bink van anderhalf en nu verwachten wij een meisje. Liefs!
Welkom nala! Alles goed met je zwangerschap verder? Hier alles nog redelijk rustig. Nog steeds een zeurend krampje maar verder niks. Na het plassen alleen wat bruinverlies maar dat hoort erbij zeggen ze.
Dank je wel ☺️! De zwangerschap verloopt prima. Nu al 2 weken voorweeën afgelopen donderdag gestript dit heeft niks uitgehaald. Verlies nu wel al 3 dagen enorme slijmproppen (hoeveel kan je hebben) en ik zit op 2 cm ontsluiting. Gisteravond dacht ik JA dit is het! Maar helaas ik werd vanmorgen net zo zwanger wakker als toen ik gister naar bed ging haha. Morgen weer een afspraak bij de VK en dan hoop ik dat ze mij weer kunnen strippen.