ahhh nee kim fijn dat je terecht kunt... k hoop eigenlijk nog op een wonder. al ziet het er idd niet goed uit.
Ah nee Kim! Maar ik had bij Reva ook op de 3e dag ofzo een lichtere test! Kan net aan je plasje liggen enzo. En een test loopt vaak niet meteen af he, je hebt nog een langere tijd HCG in je bloed.. Dus af- of oplopende testen zeggen niet altijd iets. Succes morgen meis! Grote kans dat er niks te zien is he, heel vroeg he dus grote kans dat je nog weinig ziet hoor. Sterkte! Duim voor je. Wij hebben vandaag een dagje strand gehad voor het eerst. Reva vond het ge-wel-dig! Dat gekke kind ging zelfs de ijskoude zee op! Op d'r knieen erdoorheen lopen, stappen aan het handje, zitten. Ze kraaide van plezier. Wat een genot om naar te kijken.
@Vliegje: Ja, ik weet dat t nog vroeg is. Heb dat zelf ook aangegeven. Maar vreemd genoeg, hoe normaal zegmaar de boot wordt afgehouden op extra controles en 'voor de zekerheid', wordt er nu juist op aangedrongen. Dus pak ik t met beide handen aan! Als ik nog zwanger ben, ben ik morgen tussen de 5+4 en 6+1 weken zwanger, afhankelijk of je uitgaat van de inseminatiedag of juist van de eerste dag van mijn laatste cyclus. Dit heb ik ook aangegeven. Maar die vrouw zei: "Je kunt zo niet blijven lopen, we moeten iets doen. Misschien is er niets te zien, misschien moet je over een week nog een keer terug komen voor een nieuwe echo. Maar dat zien we dan morgen wel.6 weken is de grens, bij sommigen is er dan net al wat te zien en bij anderen niet. Maar je bent nu al een week verder en weet nog nix, dus we moeten iets proberen" Dus, daar zeg ik geen nee tegen! We zullen zien morgen. Hoe ging vandaag verder? Ik heb niet het idee dat ik nog veel/vaak plas. Ik ben niet meer misselijk, wel een paar keer duizelig geweest de afgelopen 2 dagen. Ben wel nog steeds ongelooflijk moe, maar fulltime werken en fulltime drukmaken over dit gedoe is ook vermoeiend. Heb nog steeds heeeel licht bloedverlies, voornamelijk (95%) bruin. Ook wat bruine sliertjes, maar geen echte stolsels. En qua hoeveelheid: Ik had na een hele middag werken (zo'n 6 uur) alleen een bruin streepje in t midden van mn maandverband (tampons mogen niet als je zwanger bent heb ik begrepen, dus dan maar maandverband voor de zekerheid)... Maar niet veel dus. Ook nog steeds geen buikpijn of kramp gehad. Maar heb er eigenlijk geen vertrouwen meer in. Ik heb nog een action test klaarliggen voor morgenochtend en verder zie ik t wel om 11.15...
@vliegje: Wauw, klinkt als een geweldig dagje! 😊 Lijkt me ook heerlijk. Geniet er maar lekker van! 😁
succes morgen kim. toevallig vandaag op t onderzoek en echo topic een echo gezien van iemand die 5+4 of 5+5 was en daar zag je wel een zwangerschap op. t hartje begint bij 6+4 meestal te kloppen dus dat zal je idd niet zien. en wat betreft de echo heb je groot gelijk! met beide handen aangrijpen... gelukkig ben je wel realistische en ga je er redelijk blank in zeg maar. als je teveel hoop had had ik hem afgeraden. de kans is wel groot dat je na morgen nog niks weet en idd een week later moet terug komen maar dan heb je iig iets gezien morgen. ik heb morgen een late dient dus wacht met smart op je berichje hier haha vliegje klinkt idd als een zeer leuke dag!! kan me dat zo voorstellen hoe ze zou reageren haha kan niet wachten op zulke momenten!
Succes Kim! Fijn dat het zkh je nu wél serieus neemt en gelijk laat komen! Nogmaals, testen zeggen niet altijd genoeg! Heb ook gehoord dat action testen soms aflopen door de hoeveel HCG. En dat je klachten verdwijnen, is ook soms niet objectief. Hier had ik ook eens een dag geen klachten. En zo vroeg in je zwangerschap kan je misschien nog niet superveel klachten hebben. Bij mij begon het beide keren rond de 6 weken. Succes straks! Ik duim!
Was nix te zien, maar kan ook nog te vroeg zijn. 5+4... Volgende week vrijdag telefonisch consult met de gyno over hoe nu verder. En de maandag erna nieuwe echo afspraak ter controle. Mocht er nou de komende week nog iets veranderen, (buikpijn, veel bloedverlies, iets...) dan moet ik terugbellen en gaan we kijken hoe of wat.
hmmz helaas dus geen duidelijkheid... afwachten dus... moet je veel werken aankomende week? dan gaat de tijd misschien snel, afwachten is stom! maar zag je ook geen zwangerschapsring? die is namelijk meestal wel te zien met dit termijn. of verdikt baarmoederslijm? nouja is afwachten. succes daarmee.
Wel verdikt baarmoederslijmvlies. Maar dat zegt natuurlijk niets, aangezien ik iig zwanger ben geweest. T was niet heel dik zei ze. Maar verschilt ook per persoon. Zwangerschapsring zegt mij niets, dus ook niet naar gevraagd. Maar ze zag niets zei ze. Geen vruchtje, geen stolsel... nix. Naja, eigenlijk weet ik dus niets meer.
Balen zeg, was al bang dat het te vroeg zou zijn. Hoewel ze een miskraam dan wel zien denk ik, of nog kunnen zien. Dus ergens nog hoop. Test eens met de Kruidvat testen meis! Die Action testen zijn niet geweldig geloof ik.
action hebben veel hcg nodig meer als kruidvat iig. maja eerlijk... aflopende testen zeggen eigenlijk al genoeg. t kan idd zijn dat ze de ene dag donkerder zij als de andere dag (ivm veel drinken) maar echt elke dag lichter is slecht teken. en je bent te vroeg voor te veel hcg dat is pas na 8weken ofzo
Ik heb ook met sensitest getest, niet alleen action. Ja, er is nog hoop, maar weinig. Als ik naar mn lichaam kijk/luister ben ik niet meer zwanger. Maar geen buikpijn gehad en nog nix groots of niet veel verloren. Dus maar weer wachten.