Aan de openingspost te lezen is dit geen vriend(in), maar een helemaal onbekend meisje. In dat geval is het geen vriendendienst, maar vind ik het niet meer dan normaal dat ze er een zakcentje aan overhoudt. Ik zou ook rond te 20 euro uitkomen. Als een van mijn vrienden vraagt of ik voor de kat wil zorgen, zou ik er geen geld voor hoeven hebben. Maar dat is een hele andere situatie.
Omdat 25 euro een heel redelijk bedrag is om met een gerust hart je kat een hele week aan een ander toe te vertrouwen. Omdat je wil dat zo'n meisje het serieus neemt en niet halverwege je vakantie denkt: 'ik ga niet elke dag een half uur fietsen voor een schijntje'. Omdat je misschien loyaliteit wil kweken zodat je in de toekomst wederom beroep op haar kan doen. Wat is 25 euro nou helemaal?
Dat was mij niet duidelijk na de OP, het kan ook een dochter van vrienden zijn. Mijn kinderen laten bijvoorbeeld ook de logeerhond uit, dat doen ze op mijn verzoek omdat de eigenaar vrienden zijn. Ik ga er in ieder geval van uit dat wanneer je iemand dagelijks in huis laat tijdens je vakantie dit geen vreemde is die gevonden is via een oproepje via een facebookgroup of iets dergelijks. Ik zou persoonlijk niemand in mijn huis laten die ik niet als vriend/dochter van vriend beschouw, dus dan zal daar de verwarring liggen.
25,- met de vraag of ze de katten ook aandacht geeft, een aai als dat gewenst is en met een kattenstokje spelen. Half uur fietsen, 5 minuten voor voer en schoonmaak, 20 minuten voor aandacht. Wellicht nog 5 minuten zodat ze jullie post kan sorteren, plantjes water geven en stofzuigen.
Ik bezuinig niet op mijn katten, en als ik zeker weet dat ik mijn katten goed achter laat dan geef ik daar gerust 50 euro voor als ze ze ook aandacht geeft. Maar nu ben ik altijd nogal royaal met fooi haha. Ik heb zelf een leuke vakantie als ik weet dat de dieren het ook goed hebben.
Al zou het om een vriend/dochter van een vriend gaan.. Het gaat om een 15 jarig meisje dat in haar vrije tijd de moeite neemt om je katten te verzorgen. Zou dat kind ook gewoon een zakgeldje gunnen. Daarnaast zou je veel meer kwijt zijn aan een pension voor je katten, dus ik zou echt niet krenterig doen voor 25 euro.
Ik zou 20 euro geven...ik heb mijn kat naar een pension gedaan en was 100 euro kwijt...dus 20 is niks.
Als ik haar fatsoenlijk betaald, wil ze misschien ook nog wel even met de poes kroelen Enzo (zonder dit te vragen). Als je iemand 10,- zou betalen voor de hele week dan heb je kansdat ze het afraffelt enzo. Stel dat poes ziek is, dan is zij ook de eerste die het ziet en er mssn wat mee moet. 25,- lijkt me mooi en als je tevreden bent dan doe je het volgende keer weer
Nog even bijkomend vraagje: sommigen suggereren 'geef haar maar genoeg dan doet ze beter haar best', maar dat betekent dan dat jullie dat bedrag op voorhand al zouden geven? Of zouden jullie haar op voorhand al laten weten 'je krijgt op het einde zoveel'?
Zo jij maakt het helemaal bont! Lijkt me niet de bedoeling dat ze ook nog huishoudelijk werk gaat verrichten.
5 euro maar heel eerlijk ik zou iemand daar niet voor betalen het gaat niet om je huis schoonmaken het gaat alleen om de kat eten tegeven hoeveel tijd is ze daar nou mee bezig en bovendien denk ik dat ze het zelf ook leuk vind om te doen? dus ik zou 5 euro genoeg vinden
Als het een meisje is dat beter haar best doet als ze meer krijgt, dan zou ik haar niet zo snel vragen. Mijn nichtjes zorgen altijd voor de dieren bij mijn schoonouders als die op vakantie zijn, daar krijgen ze ook geld voor maar lang geen 25 euro per week (volgens mij 50 euro voor 8 weken de laatste keer, en dan moeten ze dus elke dag erheen fietsen (is maar 5 minuten), dieren voer geven (10 minuten denk ik maximaal) en 5 minuten terugfietsen. Maar zij hebben verantwoordelijkheidsgevoel, en ongeacht hoeveel ze krijgen voeren ze gewoon hun taak goed uit. Het zou echt niet in me opgekomen zijn vroeger om bij de mensen die beter betaalden meer met de kinderen waar ik op paste te ondernemen. Ik was net zo aardig voor de kinderen waar ik 15 euro per avond kreeg als tegen de kinderen waar ik niks kreeg.
Is dit echt serieus? Buiten dat ik het heel gierig vind gaat het niet erom dat zij het misschien leuk vind maar dat jou kat een weekje voedsel/liefde krijgt zonder dat je heel wat meer eurootjes kwijt bent voor een pension ofzo.
Waarom gelijk gierig... je kan ook iets voor elkaar doen zonder dat het geld kost ik vind bedragen ala 25 euro om een kat eten te geven voor 5 dagen echt veel te veel hier doen gewoon de buren dat en kost niks dus om nou iemand die er een klein stukje voor moet fietsen wel geld voor te geven ja dat vind ik raar maar goed ieder zijn ding
25 euro vind ik ook een mooi bedrag. Wat is dat nou vergeleken met een pension? Heeft dat meisje ook een extra zakcentje. Toch fij dat ze dat wil doen. Als het een volwassene was dan had ik een bloemetje gegeven maar zij kan het geld vast gebruiken.
20-25 euro. Ze doet het toch maar mooi elke dag, dat op en neer fietsen en die aandacht geven. Daar mag best wat tegenover staan.