Goedemorgen, Ik heb en vraag, k wou net mijn toeslagen bekijken via mijn digi d op toeslagen. nl Naar de uitbetaling van september maar kan nog helemaal niks zien. Wel de uitbetaling van augustus. Is dit omdat het weekend is dat k nog niks kan zien? Of kunnen jullie wel de uitbetalingen van september al zien? Volgens de belasting is er het een en ander veranderd omdat k pas getrouwd ben, dus zal graag willen weten wat voor betrekking dat op mijn toeslagen heeft. Alvast bedankt. Groetjes Sil.
Hmm belastingdienst maandag zelf even bellen dan heb je een correct antwoord op je vraag. Zeker nu er wat in je situatie is gewijzigd.
Ja had k al gedaan ze konden me niks vertellen moest het in de gaten houden via de website van de toeslagen en dan inloggen met mijn digi d en dan naar uitbetaling en dan kijken naar uitbetalingen van september maar zie alleen nog mijn uit betaling staan van augustus, misschien dat dit nog niet veranderd is omdat het weekend is.
Het klopt dat je niets zien omdat het weekend is. Als je maandag zou inloggen dan zie je het wel, heel misschien zondag avond zelfs.
Okee, dat de uitbetaling pas maandag is dat weet ik. Ik weet altijd als ik kijk op de 20ste dat ik de uitbetaling van een maand kan zien. En nu niet, maar dacht al dat het met het weekend te maken had, maar wou het toch even zeker weten, omdat de belasting zei dat er het een ander veranderd was omdat ik getrouwd ben. En als de belasting dingen veranderd nou dan weet je het wel hahaha.
Zie september ook niet. Logisch ook want er staan de bedragen die zijn uitbetaald en september is nog niet uitbetaald.
Wanneer heb je de wijziging doorgegeven, vóór of na het trouwen? Ik heb het 2 maanden vóór onze trouwdatum doorgegeven zodat het tijdig wordt verwerkt. Een wijziging duurt vaak max 8 weken, maar kan ook snel verlopen.
Wijzigingen kunnen tot 8 weken duren. Trouwen heeft idd gevolgen voor je toeslagen, zeker als je nog geen kinderen had. Weet niet om welke toeslagen het gaat en wanneer je de wijziging hebt doorgegeven?
Ik had wel al kinderen de vierde is nu onderweg haha. Ik heb het meteen aan gegeven na 4 juli paar dagen na dat ik getrouwd ben. Ik kijk morgen avond nog wel even op mijn toeslagen of ik dan al niets kan zien.
Je krijgt pas minder/meer toeslagen nadat je een beschikking hebt gekregen. Meestal krijg je via Mijn Overheid een nieuw bericht binnen en dat is dan je nieuwe beschikking als er iets verandert aan de hoogte van je toeslag. Zolang je die niet hebt gehad zul je maandag gwn krijgen wat je altijd krijgt.
Ik heb nooit doorgegeven dat ik ben getrouwd. De gemeente geeft dit automatisch door, ook is er niets gewijzigd in mijn toeslagen destijds.
In dut geval zal er in je toeslagen niet zoveel veranderen. Als je samen woont met kinderen ben je nl al belastingpartner van elkaar.
Ik ben ook pas getrouwd. Heb ik niet doorgegeven aan de belastingsdienst. Wist ook niet wat dat moest. Wat zou er dan kunnen veranderen tov je toeslagen?
Wanneer je samen woont zonder kinderen word je elkaars belastingpartner waardoor jullie inkomens worden opgeteld. Hierdoor worden je toeslagen veel lager of vervallen in sommige gevallen zelfs. Als je samenwoont en kinderen hebt is dit al het geval en daarom zal er weinig veranderen tov het samenwonen met kinderen.
Ik heb idd in mijn overheid een beschikking gekregen, daarom moest ik het in de gaten houden van de belasting voor eventuele wijzigingen. Ik heb zelf door gegeven voor alle zekerheid en mijn gemeente had dat ook al gedaan zag ik
Toen ik in oktober trouwde had ik geen recht meer op zorgtoeslag en heb het stopgezet. Wel weer zwaar irritant dat ik van het hele jaar (jan tm sept) terug mocht betalen...:x