Hoi! Wie van de moeders heeft er ook zooltjes? Waarom heb je die en kun je ook zonder? Of bv op slippers lopen? Hebben jullie tips voor schoenen in huis? Ben gewoon even nieuwsgierig
Ik heb al sinds ik volwassen ben steunzolen. Ik draag ze in al mijn schoenen behalve sandaaltjes of slippers. Al draag ik die zelden. Ik heb nog nooit speciale schoenen gekocht.
Hier nu pas sinds z'n 3 maanden en ik merk zeker wel verschil. Ik draag ze niet in sandalen of slippers etc..
Nee niet aan mijn voeten, maar als ik 2 dagen of langer zonder zolen loop, krijg ik last van mijn heup, bovenbeen en knie. Soms zoveel dat ik niet meer kan lopen. Dus ik loop eigenlijk dagelijks wel met die zolen, al is het soms in de zomer maar een uur per dag.
Ik heb sinds mijn jeugd al steunzolen. Mijn voeten staan naar binnen zonder de zooltjes. Ik kan ook echt niet zonder de zooltjes. De enige slippers/sandalen die ik aan kan zijn birckenstocks. Die hebben een voorgevormde zool en daar kan ik dan wel de hele dag op lopen.
Ik heb ze al een paar jaar en kan echt niet zonder. Kleine stukjes op sandalen of slippers kan wel (even door de supermarkt heen) maar verder niet. Krijg dan zo'n pijn/kramp dat ik niet meer verder kan lopen
Ook steunzolen. Ben er superblij mee en ze worden vergoed Door mijn werkgever (ook de schuldige aan dat ik nu zolen heb). Ik kan wel een paar dagen zonder maar daarna moet ik ze weer aan want anders krijg ik last van mijn voeten/knieen/heupen en rug.
Ik heb geen zooltjes, maar ik heb ze wel nodig. Vanwege mijn hypermobiliteit zakken mijn enkels soms wat naar binnen waar door mijn voeten ook wat naar binnen gaan staan. Het is echter vrij weinig en ik heb er nog geen klachten door dus ik vindt het wel prima zo. Met mijn werk heb ik wel elke dag te maken met steunzolen (schoenenwinkel). Ik zie ze heel de dag door haha
Gelukkig wel! 😅 Dragen nl. vooral sandaaltjes vanwege het klimaat hier. Met sporten heb ik wel speciaal gemaakte sport zolen omdat ik een heel klein been lengte verschil heb en dan krijg ik anders last van mijn knie bij het duurlopen.
Ik kan vrijwel niet zonder zolen, dus ik draag in huis ook gewoon mijn schoenen. Zonder zooltjes krijg ik pijn in mn enkels, knieen, bekken en rug. Mijn zoontje heeft sinds donderdag zooltjes, we zijn de tijd dat hij ze draagt nog aan het opbouwen. Hopelijk heeft hij er ook baat bij.
Hier ook steunzolen, al van jongs af aan. Als ik ze neit draag krijg ik vrij snel rugklachten. Heb overigens platvoeten, daarom heb ik ze. Als ik sandalen/slippers van Wolky draag kan ik wel een paar dagen zonder. flipflops hoef ik niet aan te beginnen
Toen ik een jaar of 4/5 was kreeg ik als kind mijn eerste steunzolen. Van de schoolarts moest ik naar de Orthopeed vanwege (volgens haar) behoorlijke knik-platvoeten. De Orthopeed was het daar mee eens, dus direct steunzooljes. Die zolen werden toen altijd direct op-/aan-gemeten nadat de Orthopeed had bepaald dat je steunzolen moest hebben of dat de oudjes die je had te klein waren of waren doorgezakt. Je mocht dan direct door naar de naastgelegen gipskamer alwaar dan z'n meisje van de Orthopedisch-Instrumentenmaker gelijktijdig zitting hield. Ik kreeg toen zelf altijd van zulke metalen/stalen steunzolen met z'n knikleertje aan de bovenkant. Volgens de Orthopeed, waren dit de beste voor mijn voeten en sloten deze het mooiste aan. Ze zagen er nooit sexy uit. Lomp, fors en vaak (te) breed, alhoewel mijn moeder tijdens het aanmeten altijd er uitdrukkelijk bij zei smalle, smalle en nog eens smalle. Anders pasten ze niet in mijn correctie (kinder)schoenen. Heb trouwens (nu nog steeds) enorm smalle, dunne, platte en doorgezakte voeten !! Dus veel hebben ze niet geholpen om betere voeten te krijgen. Heden ten dage zijn de steunzolen niet meer van staal/metaal maar meer van kurk/leer, of plastic. Ook het aanmeten gaat niet altijd meer via gipsadrukjes maken van de voeten maar meer door gaan staan in schuimbakje (met oase/foam/fondant), blauwdrukken of via de scanner. Met onze dochter (6 jaar) zijn we in janauri bij de Orthopeed geweest, vanwege haar (plat)voetjes, manier van lopen en X-benen. Alle verhalen daarvoor gehoord als "trekt wel bij", "moet er overheen groeien" enz. Uiteindelijk toch wel direct steunzooltjes.
ik heb ze wel gehad. helaas was voor mij het effect maar tijdelijk dus ik heb ze al een hele tijd niet meer
Kan echt niet zonder. Nadat ik een uur zonder heb gelopen meteen pijn in rug, heup, knie. Ik heb ze onder andere ivm beenlengte verschil. Heb ook speciale slippers laten maken. Lijken birkenstocks maar dan van de podoloog.
ik heb ze sinds begin dit jaar. Ik had na mijn eerste zwangerschap altijd last van mijn voeten bij het opstaan, maar door een vakantie met veel wandelen ging dat overdag ineens niet meer over. Het bleek een peesplaat ontsteking door een verzakte voet. De HA constateerde het en de de orthopeed heeft me zooltjes aangemeten. Eigenlijk alleen voor links, maar ik draag er nu rechts ook een. Ik vind het lastig, ze liepen direct lekker, maar ik was gewend om op blote voeten te lopen in huis. Opstaan zonder zooltjes is nog steeds een ramp, ik struikel door het hele huis, mijn schoenen staan dus onder mijn bed en die trek ik 's ochtends gelijk aan nog voor mijn voeten de grond raken. Maar overdag kan ik wel weer voorzichtig zonder. Hele stukken lopen doe ik echter niet zonder zooltjes. Ik merk wel dat door hormoonschommelingen (menstruatie etc) de banden in mijn voet losser kunnen zitten en dan is de pijn heftiger bij het opstaan (je voelt dat er dingen net te veruitrekken in je voet)
Ik kan niet zonder, maar heb het probleem nooit met slippers omdat ik die simpelweg niet draag, haha. Ja, misschien even om van m'n stoel naar het zwembad te lopen, maar geen lange stukken ofzo.
Ik heb ze al jaren, heb platvoeten en beenlengte verschil. Slippers of zomer schoenen was Altijd een no go Dit jaar heeft mijn podo therapeut slippers op maat gemaakt dus mijn steunzolen zijn verwerkt in de zool van de slipper. Ideaal