onze dochter was 18 maanden toen we voor het eerst gingen. ze heeft het geweldig gehad.. Vooral alle poppen (figuren) vond ze geweldig dus ik zou me niet te veel zorgen maken en lekker meenemen.. behalve als jij denkt dat ze eerder " een last" zou kunnen zijn. Slaapt ze nog? is ze lastig in een rij? heb je het idee dat het je die dag gaat ophouden?
Ik ga het gewoon proberen. Ja ze is wel lastig in een rij. Langer dan 5 minuten stil staan pikt ze niet 😅
En anders spitsen met je man.. Leuke dingen voor kleintjes zijn toch kijk dingen.. Maar volgende week is nog hoogseizoen dus ik vrees voor lange wachttijden
Ik vind 2 jaar net te jong en 3 een mooie leeftijd, begrijpen ze net wat meer qua wachten enzo, maar je ziet nogal dat meningen verschillen. Ik heb de jongste nu steeds thuis gelaten.
Jaaa, zeker! Ik heb even foto's teruggekeken en opgezocht waar zij (toen 15 maanden) allemaal in is geweest; - Buzz (alleen het pistool vasthouden vond ze al geweldig ) - Small World - Dombo - Ratatouille - Slinky - Tram Tours (maar die is nu dicht) - Flying Carpets - Sneeuwwitje < Zou ik écht je tijd niet aan verspillen en alleen doen als je tijd over hebt, wij dachten dat dat een prachtige attractie zou zijn maareh.. Nouja, niet dus - Pinokkio < Zelfde als Sneeuwwitje - Tea Cups - Carrousel En dan waren er nog wat dingen gesloten die ook prima hadden gekund, zoals Peter Pan en het treintje etc. Dan de shows en parade nog.. Echt méér dan genoeg te doen! Ik had haar echt niet willen missen. Ik zou me echt incompleet hebben gevoeld en ze heeft het echt zó leuk gehad ♥
Super schattig die foto! en bedankt voor je uitgebreide reactie. Ik ga alles opschrijven Ze gaat gewoon mee heb ik besloten
Gewoon doen dan idd joh. Met de oudste is het dan toch geen acht banen kan dus best. Onze jongste was 9 mnd en deed ook al het bovenstaande. Hij vond alleen Peter pan eng. Is allemaal donker. Pirates ging zelfs super. Casey junior wil ook en die bootjes eronder. Bladiebla de fees hihi kom er ff niet op. Alleen de kleuren zijn al leuk voor de kleineren. En wachten. Tjah snaai en drinken in pakken. En weet niet of ze al spelletjes op tablet doet ofzo ( zijn jah steeds eerder hiermee) dan is zoiets een optie. Download de app. En koop een dagkaart internet boor buitenland. De tijd en kloppen redelijk dan loop je niet voor niks heen en weer. Maar ben je gerichter bij attracties. Frozen sing a long is ook leuk voor de meiden. De koets met elsa kun je je besparen is aanfluiting won zonde van je tijd . Onze jongen lachde haar zelfs uit. Hij vond dat elsa veelste veel gegeten had der hoofd is zo dik was zijn antwoord......
Als ze goed tegen wachten kan (en dat zal denk ik het grootste euvel zijn, omdat het zo druk is), kan ze echt in heel veel hoor! Wat ook nog kan: *het doolhof *het kasteel van Doornroosje (eigenlijk alles wel in Fantasyland) *orbitron *autopia *dat ding van Cars (kan ff niet op de naam komen)
Wie heeft al eens bali of waikiki gehuurd? Wat is het verschil? Balie is nu 135 en waikiki 175 Wij hebben zelf al eens in bali gezeten op le chene gris
Wij hebben al eens in beide gezeten. Beide prima stacaravans, alleen is de Bali nieuwer en mooier afgewerkt. Ook is het zitgedeelte van de Bali veel ruimer qua opzet. De Waikiki heeft 3 slaapkamers en de Bali maar 2. Ik zou zeker voor de Bali gaan als het prijsverschil zo groot is. Het plattegrondje wat bij de Bali geplaatst staat op de site, is niet correct, de nieuwe Bali caravans zijn anders ingedeeld.
Hebben jullie nog restaurant tips? Wij hebben plus vouchers voor ons verblijf in November. Onze zoon is onder de 3 en moet dus met ons mee eten. We willen 2 avonden een buffet doen omdat hij goed eet. We willen 1 avond uit eten. Volgens mij gaat het park om 18:00 dicht dus dan zijn we aangewezen op de Village, onze zoon is dan 21 maanden. Moet je het buffet ook reserveren?
ik heb niet veel verstand van dat voucher gedoe. maar qua buffet is la grange lekker in village. en je kunt ook in de hotels gaan eten. hunters gril oid. alle hotels hebben buffet. dus zou kijken wat er bij de plus is en dan zoeken op bijv tripadvisor daar staan veel fotos en ervaringen op van eigenlijk alle disneyrestaurants. agrabah schijnt ook goed te zijnn. die staat bij ons in okt gepland. persoonlijk zou ik me plaza garden sparen vond dat qua prijs en wat je krijgt niet in verhouding. ook buffet kun je beter reserveren. de buffets in restaurants zijn pas vanaf 18 uur dus dat is dan niet erg. je kunt gewoon in je hotel of anders bij city hall. je reserveringen maken. dat moet voldoende zijn als je dat daar doet. tenzij je cafe mickey oid wilt doen dan is het raadzam dit eerder te regelen.
Een tip. Neem je eigen dekbedden mee. Zaten vorig jaar begin september op le chene gris en het was echt koud ondanks de verwarming en de airco op warmte stand.
Ja dankje, we nemen onze slaapzakken mee vorig jaar oktober zijn we geweest en het was inderdaad erg koud toen. Ben zo blij dat we er weer heen gaan de meiden weten van niks blijft tot de dag zelf een verassing.
Ja klopt! De eerste keer voor ons in Le Chene Gris (dat was toen in de Meivakantie), hadden we het echt koud! Daarom alle keren daarna idd extra dekbedden meegenomen.