zoontje arm gebroken

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door lilo77, 21 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lilo77

    lilo77 Bekend lid

    2 jul 2009
    692
    10
    18
    NULL
    NULL
    ons zoontje heeft 5 weken geleden zijn onderarm op 2 plaatsten gebroken. Morgen hebben we een afspraak en gaat het gips eraf. Twee weken geleden ook naar het ziekenhuis geweest om gips te verwisselen en vroeg ik of er een foto gemaakt kon worden. Dit stond niet op de planning en kon dus niet! Nu had ik vrijdag gebeld naar het ziekenhuis om te vragen of er maandag wel een foto gemaakt ging worden. Er stond een vraagteken achter wist de assistente mij te vertellen. Zelf heb ik een onderbuikgevoel dat er iets nog niet goed zit. Daarom wil ik ECHT dat er een foto gemaakt gaat worden. Heeft iemand ervaring met breuken bij kinderen die na 5 weken (nog) niet goed zijn? en hoe dan verder. Hopelijk zijn mijn zorgen om niks en ziet het er allemaal prima uit :)
     
  2. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.246
    727
    113
    Een vind ik het heel raar dat ze de eerste keer met wisselen geen foto hebben gemaakt.
    Ik heb in april mijn elleboog gebroken, eerste foto dachten ze gescheurd week in steunverband en niet gebruiken.
    Bleek ik met een tweede foto toch een breuk te hebben.
    Daarna 3.5 week in het gips en weer een foto gemaakt.
    Dat lijkt mij de eniğe manier om goed te kunnen beoordelen.
    Of er moet nog een enorme zwelling of iets hebben gezeten.
     
  3. Deedee1

    Deedee1 Bekend lid

    2 mrt 2015
    877
    1
    0
    Mijn zoon heft vorig jaar zn been gebroken.
    Er werd in het begin gezegd: 6 tot 8 weken gips, maar bij kinderen gaat het vaak snel.
    Na ruim een week weer een foto gemaakt, toen stond het bot niet helemaal recht, dat hebben ze toen gecorrigeerd.
    Drie weken later weer een foto.
    Twee weken later weer een foto en ander gips.
    Toen zeiden ze: over twee weken loopt hij waarschijnlijk wel en kan het gips eraf.
    Twee weken later liep hij nog niet, dus weer een foto en ander (flexible) gips.
    Een week later weer een foto en toen mocht het gips eraf, maar hij liep toen nog niet.

    Dus we hebben van die periode bijna net zoveel rontgen foto's als gewone foto's van hem.

    Nu is een been breuk misschien wel iets anders dan een arm breuk, maar het lijkt me dat ze toch een foto maken om te beoordelen of het allemaal goed geneest.
     
  4. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Ook ik vind het heel raar dat er geen foto genaakt is. Gips wisselen zonder dat het extra is door bijv nat worden dan moet er ook een foto gemaakt.
     
  5. sandra

    sandra Fanatiek lid

    Bij mijn zoontje was na 1 week gipswissel + foto.
    Drie weken later mocht het gips eraf en is er nog een foto gemaakt.
     
  6. Riverr

    Riverr Fanatiek lid

    27 aug 2012
    2.019
    172
    63
    Mijn zoontje heeft afgelopen dinsdag zijn elleboog gebroken. Ik wilde zeggen dat we morgen terug moeten en het je dan wel wil vertellen of er een foto is gemaakt maar ik zie dat jij ook morgen moet dus dat heeft weinig nut haha.
    Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet eens weet of hij überhaupt morgen nieuw gips krijgt, het was bij ons nog al een gedoe (dinsdagavond gevallen naar spoedpost gegaan, bleek niet gebroken, hele nacht wakker geweest met m'n zoontje, s ochtends 6u weer spoedpost en toen bleek t toch gebroken, door het niet slapen heb ik niks onthouden van wat er gezegd is) dus ik ben heel benieuwd wat er morgen gaat gebeuren
     
  7. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.779
    7.366
    113
    Mijn dochter van 5 heeft begin van de vakantie haar elleboog op 4 plekken gebroken, is geopereerd, pinnen er in. Zij heeft bij de gipswissel na 1 week ook geen foto gehad. Maar misschien dat het met pinnen er in niet verkeerd kán staan ofzo. Die dingen houden het bot denk ik goed op zijn plek.

    Dinsdag mag het gips er af, maar dan maken ze wel een foto. We hebben 3 afspraken, eerst gips eraf (en pinnen eruit, of misschien doet de arts dat) dan foto laten maken, dan naar de arts die haar geopereerd heeft. Lijkt mij eigenlijk wel logisch, dat er een foto gemaakt wordt.
     
  8. Antje77

    Antje77 Fanatiek lid

    10 mrt 2009
    4.319
    238
    63
    Zoon heeft vorig jaar zijn onderarm gebroken gehad, beiden botten. Was een gecompliceerde breuk. Zou eerst pinnen krijgen, maar hebben het toch recht kunnen zetten zonder pinnen.
    Na 1 week het gips gewisseld en foto. Toen het gips eraf mocht weer een foto. Gips moest 6 weken, maar heeft 7 weken erom gezeten zodat hij mee kon op schoolreis (zou net voor schoolreis eraf gaan)

    Ik dacht dat het na die 7 weken nog niet goed was. Bult in de arm, leek scheef. Maar dit schijnt botvorming te zijn en het volledig recht groeien zou lang duren, volgens de arts.
     
  9. lilo77

    lilo77 Bekend lid

    2 jul 2009
    692
    10
    18
    NULL
    NULL
    bedankt voor alle reacties!
    vandaag weer naar het ziekenhuis geweest en mijn voorgevoel klopte helaas. Op de foto was te zien dat de breuk gecompliceerder is dan eerst gedacht en was nog helemaal niet goed geheeld. Nu weer nieuw gips gehad die hij nog 6 weken om moet!!!!! Flink balen dus. Na die 6 weken weer een foto en dan weer overleggen (een operatie was niet uitgesloten vertelde de dokter ons).
     
  10. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.147
    3.174
    113
    Toen onze dochter 14 mnd was heeft ze haar been gebroken. Dit was 'maar' een scheurtje en heeft maar een 1wk gips gehad. Toen dit eraf mocht is er ook geen foto gemaakt.. alles goed gekomen!
     
  11. Antje77

    Antje77 Fanatiek lid

    10 mrt 2009
    4.319
    238
    63
    Dit is inderdaad erg balen. Kunnen ze niet tussentijds een foto maken om te zien hoe het hersteld?
    Is zijn arm toen wel recht gezet geworden?
    Beterschap en hopelijk geneest het nu wel goed.
     

Deel Deze Pagina