Werk op een naschoolse dagbehandeling, 21 uur en zal er ongeveer 1300 zoveel netto aan overhouden ( net begonnen). Bijna hbo geschoold, maar mbo functie. Geen ORT, wel vakantiegeld en eindejaars uitkering. Reiskosten nog niet meegerekend in salaris.
En specialisten in maatschappen? Ik weet dat er in sommige ziekenhuizen specialisten fel ageren tegen een overgang naar loondienst, omdat dit ten koste gaat van hun inkomen. Weet jij dan waar we het over hebben qua bedragen? En tandartsen, daar ben ik nou heel benieuwd naar. Vroeger verdienden die echt riant, volgens mij, maar sinds de tarievenbeperking zou ik het eigenlijk niet weten.
Haha, ik reageerde net op haar post en sta met mijn reactie nu op p. 21. Ik had jouw reactie nog niet gelezen...
Ambulanceverpleegkundige, 36 uur, rond de 2000 netto. Met mogelijkheden om door te groeien. Tja, ik mag niet klagen denk ik..toch vind ik het niet passen bij de verantwoordelijkheden, werkomstandigheden, opleidingen etc. Maar goed dat is bekend in de zorg.
Ik denk wel dat er nog belasting afgaat, ja. Ik weet het niet zeker omdat ik net bij deze werkgever ben beginnen en morgen pas mijn eerste keer slaaris vang van deze club. Bij mijn vorige werkgever (verslavingszorg) hadden we deze regeling niet.
Ik ben verpleegkundige maar werk nu als verzorgende. Werk sinds een jaar in de ouderenzorg, ervoor gehandicaptenzorg, dat verdiende toch wel wat beter in mijn geval. Maar nu dus 20 uur als verzorgende in schaal 35. Verdien zo'n 1400 euro netto incl ORT.
Dan verdien je ruim 11 euro netto per uur? Ben benieuwd welke supermarkt dit is. Denk dat ik dan ook even ga solliciteren
Ik was beginnend jurist (lokale overheid) en had incl auto vsn de zaak (onbeperkte km en eigenbijdrage van 250) 1450 netto excl extra uren/onkostenvergoeding. Was voor 40u.
Ik werk meer dan ik bedacht had en verdien er minder mee dan de bedoeling is ik ben zzper, werk als gender balance coach coach (mensen begeleiden in geslachtsbeinvloeding). Ik vraag nu nog te weinig voor mijn kennis en expertise en ben teveel bezig met alles eromheen. Het is heel leuk om te doen, om het geld hoef ik het niet te doen. Uiteindelijk gaan de prijzen wel omhoog en ga ik de gratis voorspellingen afbouwen. Dat kost zoveel tijd en die heb ik niet nu het bedrijf zo goed loopt. Kortom: ik werk nu zo'n 50 uur per week en verdien zo'n 450 per maand. Gelukkig heeft mijn man een goed betaalde baan
Jep alleen is het gevaar met vrijwilligerswerk wel dat je veel meer doet dan je van plan was. Omdat het leuk is en je iedereen wel wil helpen. Maar dat is een leerpuntje voor mij
Toen ik bij de tandarts werkte deed ik de admin. 25.000 per maand kwam er binnen maar soms ook 30.000. Gaat schijntje aan bedragen af aangezien ze niet belastingplichtig zijn.
24 uur per week in de zorg, ruim 1600 euro netto. Incl. ORT excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering.