"Het kan nu iedere dag/nacht gebeuren", wie ook?

Discussion in 'De bevalling' started by schoentje24, Mar 28, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Paulinemama

    Paulinemama Actief lid

    Sep 15, 2015
    424
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja ik ben wel bij de naam gebleven!

    En ik ben er nog steeds blij mee!
    Maar ik twijfel soms ook nog over de naam van ons meisje.

    Maar mijn man zegt steeds ja als je een andere naam wil mag dat, maar alles is wel al gedrukt!
    Zoals geboortevlag, naambordje voor op haar slaapkamer, mutsje met naam, cadeautjes voor opa en oma met de namen van de kleinkinderen enzovoort!
    Dus hou daar rekening mee!

    En dan denk ik aan de tijd die ik nog heb,..
     
  2. Juneau

    Juneau Bekend lid

    Jan 18, 2016
    608
    0
    16
    Ja, wij hebben alleen geen eigen auto. :) Dus wij zijn afhankelijk van andermans vervoer/taxi. Moet de spullen dus echt gewoon telkens meenemen. Maar ik heb morgen een afspraak in het ziekenhuis vertelde mijn vk aan de telefoon net, voor een of ander test die gedaan moet worden voor de inleiding? Ik ben dan zo'n sufkut die de naam van de test vergeet en vergeet te vragen waar het voor dient en achteraf pas met al die vragen gaat zitten. :) Maar anyway dan vraag ik morgen wel in het ziekenhuis of ik moet blijven donderdag of niet.

    Hoe gaat het verder bij jou trouwens?
     
  3. Hopelouise

    Hopelouise Actief lid

    Jan 11, 2016
    273
    0
    0

    Gewoon even bellen en vragen vinden ze vast niet erg!
     
  4. Juneau

    Juneau Bekend lid

    Jan 18, 2016
    608
    0
    16
    Ja, ik bel morgenochtend wel eventjes! :D
     
  5. alicia1

    alicia1 Actief lid

    Dec 30, 2015
    174
    36
    28
    Ik lees iedere keer mee hier ahahaha, spannend hoor.
    Juneau : ik ben alweer bijna een jaar geleden bevallen van mijn zoontje, in het ikazia ziekenhuis trouwens. Met 41 weken en 5 dagen ingeleid dmv een ballon ook. Is zaterdagochtend geplaatst en zondagavond is mijn zoontje geboren toen. Ze vertelden mij dat ik niet naar huis mocht met die ballon in. Maar weet niet of dat zo in elk ziekenhuis gaat...
     
  6. Hopelouise

    Hopelouise Actief lid

    Jan 11, 2016
    273
    0
    0
    Iemand wel eens meegemaakt dat je huisdier anders gaat doen bij naderende bevalling?
    M'n hondje plast ineens binnen?!!
     
  7. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    Feb 18, 2014
    2,325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb geen huisdieren maar hoor het wel vaker dat katten en honden zich anders gaan gedragen.
     
  8. Bumpie

    Bumpie Bekend lid

    Dec 28, 2015
    864
    523
    93

    Goed hoor! Hier wel bang om ingeleid te worden omdat het woord "spoedkeizersnee" me de kriebels geeft. Maar denk dat net als bij jou er bij mij weinig actie zal zijn down there. Eigenlijk best gaar dat de natuur dit niet zelf fixt.
     
  9. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Zo eindelijk even tijd om over mijn avontuur te vertellen. Dat was letterlijk een hele bevalling!
    Vanmorgen na de ctg durfde de vk niet de vliezen te breken omdat de baby nog zo hoog lag. Risico op uitzakkende navelstreng of handje. Gyn kwam ook even voelen:$ Hij voelde een handje! Dus vliezen intact laten en met de weeenopwekkers beginnen. Na een uur van weeën 5cm, na 3 uur nog steeds 5, oprekbaar tot 7... Maar de baby was verder naar beneden dus nu durfden ze de vliezen te breken. Eigenljjk durfde ik niet want ik was bang voor een weeenstorm. Toch maar gedaan, want als het niet heftiger werd, kwam ie nooit :( Daarna werd het inderdaad heftiger. Flink heftiger. Geen weeenstorm, maar nauwelijks behapbaar. Na anderhalf uur eindelijk persweeen. Maar mocht nog niet... Wegpuffen zoveel als dat gaat. Gelukkig ging dat niet en na zo'n 15 minuten was baby Tom er!! Eindelijk!! 4670 gram schoon aan de haak. Dat had niemand verwacht! Ben blij dat ik het niet wist ;) Jammer genoeg 10 gram te veel dus moeten we een nachtje blijven om z'n suiker in de gaten te houden. Gaat goed tot nu toe gelukkig :) nu ligt hij lekker te slapen. <3
     
  10. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    Feb 18, 2014
    2,325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Van harte gefeliciteerd bioluun!!! Dat is nog eens een bevalling hey en waauuww die kleine man van jullie weegt wel wat! Super veel geluk en gezondheid samen. Lekker genieten en bijkomen nu. Alles met jou ook goed?
     
  11. Rosa Canina

    Rosa Canina Fanatiek lid

    Sep 28, 2009
    3,410
    1,065
    113
    Van harte Bioluun! Waren je andere bevallingen ook zo heftig met zulke flinke kindjes?
     
  12. cares86

    cares86 Actief lid

    Dec 9, 2015
    308
    0
    16
    Gefeliciteerd bioluun, eindelijk is hij er dan! Wat een flinke knul is Tom zeg. Hoe vinden je zoontjes het?
     
  13. Betsy

    Betsy Niet meer actief

    Gefeliciteerd!
     
  14. mamiek

    mamiek Actief lid

    Feb 25, 2016
    448
    7
    18
    Deutschland

    Ohhhhh van harte.!
    Hebben we beide onze derde zoon op de 22e!

    Toch nog!

    Lekker genieten en vooral tot rust komen,
    Lukt me ook echt nodig na zo'n bevalling!
    Lekker laten verwennen!

    Leuke naam TOM! Wat een kerel zeg!
     
  15. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Gefeliciteerd Bioluun, wat een knul zeg!!! Misschien maar beter inderdaad dat je dat niet vantevoren wist.
     
  16. Me26

    Me26 Fanatiek lid

    Sep 29, 2012
    4,746
    719
    113
    Gefeliciteerd bioluun. Eindelijk is hij er!
     
  17. vogeltje85

    vogeltje85 Fanatiek lid

    Jan 22, 2012
    1,811
    0
    36
    NULL
    NULL
    Jaaaa hij is er! Gefeliciteerd!!!!!
     
  18. MandyM

    MandyM Actief lid

    Mar 11, 2012
    171
    0
    16
    Female
    --
    Van harte Bioluun! Das met recht een bevalling! Hopelijk is alles goed met z'n suiker en mogen jullie vandaag naar huis!
     
  19. Mommy11

    Mommy11 Bekend lid

    Apr 7, 2015
    905
    202
    43
    Gefeliciteerd !! Lekker genieten nu!!

    Hier vannacht bevallen van een dochter, om 01:46. Ze woog 2170 gram.. Vliezen braken om 19:15, en om 00:45 weeën om de 3 minuten, rond 01:15 6cm, en tijdens een wee bijna 8, om 01:46 was ze er al. Ze ligt nu op de kinderafdeling maar alles gaat goed! Ikzelf nog vol adrenaline na deze snelle bevalling
     
  20. Ellenore

    Ellenore Fanatiek lid

    May 13, 2008
    2,035
    0
    0
    Hah Bioluun!!!!! Gefeliciteerd!!!! Wat een lekkere flinke knul zeg! Dus je vlk had dit niet gevoeld/gemeten?
    Je bent een kanjer hoor, zoals je door de bevalling bent gekomen. Top!

    Mommy, jij ook van harte gefeliciteerd! Gaat alles goed met je dochtertje? Ongeduldig typje dat ze al zo vroeg komt ;)

    Ik mag vanmiddag beginnen met de ballon...
     

Share This Page