HihiFloorriieejj dat snap ik helemaal dat je dan daar nog twijfelt! Maar fijn dat jullie er allebei wel een goed gevoel bij hebben dat jullie het niet weten. "Gelukkig" hoef ik maar een paar kleine wasjes te draaien en die te strijken. Vanavond inderdaad maar even samen met mijn man de koffer in pakken. Het huis schoonmaken hebben we (gelukkig) gister al gedaan. Dus alleen nog een stofzuiger extra door het huis en dan is dat klaar. Extra taakje voor manlief☺️ Het "grootste" probleem was nog de hond wegbrengen naar mijn ouders. Maar die waren gelukkig zo lief om haar op te halen. Inderdaad rustig aan en alles superlangzaam maar dan lukt het wel. Het is gelukkig maar voor een paar dagen. Maandag zijn we weer terug. Sinds ik wat gegeten heb ben ik nog wel misselijk en komt er nog wel maagzuur omhoog, maar heb ik gelukkig niet meer gespuugd dus dat scheelt ook.
Gefeliciteerd Spectre! Vrouwke Gelukkig ben je niet meer misselijk, al is maagzuur ook niet fijn lijkt me. Hier gelukkig geen last van. Ietje Hopelijk houd de misselijkheid op voor je. Vanavond ga ik voor het eerst zwangerschapszwemmen. Andere dames die dit doen of hebben gedaan?
Hoi dames, Even een update, ik kom na 4 weken weer onder mijn steen gekropen. We hebben na de slechte combinatietest een nipt test uit laten voeren en het duurde 3 weken voordat de resultaten bekend waren. Die onzekerheid en stress gun ik niemand! ik heb heel internet doorgespit op zoek naar ervaringen van moeders van kinderen met down. Om toch maar voorbereid te zijn op eventueel slecht nieuws. Bij de NIPT test zijn godzijdank geen afwijkingen gevonden, dus trisomie 13, 18 en 21 kunnen we uitsluiten. Wat zijn wij blij (understatement)!! Het geslacht weten we nog steeds niet. In Frankrijk kijken ze daar blijkbaar niet naar bij een nipt test (in NL wel). Komende week gaan we een weekje naar Nederland en we hebben daar een pretecho/geslachtsbepaling gepland staan. Baby spieken!! Ik las hier dat er al best een aantal meiden het geslacht weten, leuk leuk! En ook best wel wat die het niet willen weten, knap vind ik dat! Hoewel het mij helemaal niets uitmaakt wat we krijgen, ben ik véél te nieuwsgierig Mijn gevoel zegt weer een meisje!
Gefeliciteerd met de goede uitslag. Wat een opluchting!! Ik heb de laatste dagen savonds best pijn in mijn stuitje. Herkent iemand dat?
Pff respect voor de meiden die dit dagelijks (hebben) moeten doorstaan. Ik vind het helemaal niks. Gelukkig gaat het wel iets beter. Voel me nog steeds slap en moe, maar gelukkig niet meer zo misselijk. Asset ik ga volgende week beginnen met zwangerschapszwemmen. Ivm vakantie begint het dan pas weer. Jumelle gefeliciteerd met jullie goede nipt test. Kan het genieten weer beginnen. Dank je wel Pat. Is het bij jou al wat minder hectisch of duurt dat nog even ivm je zoon ook?
Knoopster ik heb ook heel erg veel last van mijn stuitje al. Als ik staand moet werken en dan even ga zitten, kan ik daarna niet meer lopen. De steken in mijn stuitje zijn dan zo heftig dat ik door mijn benen zak, echt rot. Ik moet dus ook nu al naar de fysio hiervoor.
Ik heb zittend werk (meeste van de tijd) maar gaande de dag sta ik idd steeds moeilijker op. Links onderin mijn rug en mijn stuitje spelen dan op. Vrijdag even bespreken met gyn. Uit de auto stappen is nu ook al niet zo makkelijk meer. Herken dit niet van de eerste
Fijn jumelle die goede uitslag! Misschien last van je bekken knoopster? Ik heb het zelf niet in m'n stuitje, maar meer van voren bij mn schaambeen.. voelde het vandaag voor het eerst toen ik opstond, beetje zo'n stekende pijn
Oh vreselijk Knoopster, zo herkenbaar... met de eerste zo fit en ik voel me nu echt een oud wijf, ik heb ontzettend last van mijn rug na het werken en ik kan me gewoon niet meer normaal bewegen, alsof ik al 37 weken zwanger ben.
Ja dat dus Vind het ook zo vroeg voor dit soort klachten. Hoe vervelend ook.. bv en wel blij dat ik niet de enige ben Benieuwd wat gyn er van vind vrijdag
Wij mogen morgen ochtend even langs de VK om te kijken of ze het geslacht kan zien, ik had gevraagd of ze pretecho's deden en toen zei ze kom zo maar even lanfs... spannend!
Asset bij de vorige heb ik aan zwangerschapszwemmen gedaan. Echt even heerlijk. Tot dat je er uit gaat, heavy! Dit keer doe ik niet mee. Gaat me lichamelijk niet lukken. Fijn Jumelle . Wat een opluchting! Hier, dag 2 van de migraine "overleefd". Man is thuis gebleven en ik ben ingestort. Vermoed dat morgen niet beter zal verlopen. Dan kan hij helaas geen vrij krijgen dus ben nu al in paniek. Ook heb ik gekke steken in mijn buik. Van mijn navel tot schaambeen. Denk dat het met de banden te maken heeft.
Jeetje wat heftig maar wat fijn dat trisomie 13,18 en 21 is uitgesloten! Hopelijk kun je nu genieten van he zwangerschap
Wat leuk, spannend!! Nou, hier vanavond poging 2 om achter het geslacht te komen (pretecho). Hoop dat de kleine ons nu wel even laat spieken
Jumelle Wat fijn dat de uitslagen goed waren! Kan me voorstellen dat dit een onwijs lastige periode was om in die onzekerheid te zitten. Hopelijk kan je nu dubbeldik genieten van jouw zwangerschap! Harpelhazel Leuk dat je gewoon mag langsgaan! Ik kan me voorstellen dat als je het geslacht wil weten, dat je hier niet voor kan wachten Hou ons op de hoogte! Sado Ik hoop dat ze het deze keer goed kunnen zien. Wat kunnen die kleintjes al eigenwijs zijn hé? Die van ons lag bij de echo constant ondersteboven en dan weer helemaal opgekruld. De gyn heeft veel dingen nog niet kunnen controleren hierdoor, hopelijk is de baby bij de 20 weken echo wat braver Asset Ik had nog nooit van zwangerschapszwemmen gehoord! Waar doe je dit dan juist? Ik zal hier ook eens voor informeren. En vanaf wanneer mag je daar naartoe gaan? Ik heb hier nog steeds geen buik, zelfs niet een beetje en als ik nu zou gaan zou ik me een 'indringer' voelen, haha, sta ik daar tussen al die bolle buiken
Ietjuh, het is nog steeds even hectisch. Mijn zoon zit nog in de kliniek tot 14/9. Morgen hebben we weer ouderbegeleiding aan de andere kant van het land, dus vandaag rijden we al een stuk die kant op, zodat ik niet op en neer hoef op 1 dag, dat test mijn lijf niet zo goed. Nu erg druk om proberen te zorgen dat we aansluitende hulp krijgen als hij thuis komt, maar men wat een ramp die jeugdzorg Nederland. Mijn werk wil ook maar niet vlotten, dus dat werkt stress verhogend. Ik moet natuurlijk einde jaar alles klaar hebben zodat ik vanaf de kerstvakantie met een soort van verlof kan. Gelukkig ook wel goede momenten. Vind het erg leuk dat ik weer een dochter krijg, al wat wezen shoppen. Heb haar een enkele keer gevoeld. Het eten lukt steeds beter waardoor ik inmiddels weer op gewicht ben tov 16 weken terug. Wel venijnige pijnlijke steken in minn buik en zij gehad de laatste dagen. Ik denk dat mijn buik toch wat aan het oprekken is. Ook mijn cesar therapie oefeningen misschien iets te enthousiast gedaan. Vooral blij dat ik bijna geen dag meer overgeef.