Ik wil een weekendje naar londen gaan maar nu zag ik dat er heel veel luchtahvens zijn. Welke kan ik het beste nemen? De bedoeling is dat we van vrij t/m zon gaan dus wil de luchthaven die het handigst/snelst is. Mocht iemand ook nog een hoteltip hebben dan hoor ik het ook graag!
Volgens mij zijn er 3 bij Londen. Londen gatwick zou ik zowieso niet doen, moeilijk te bereiken met openbaar vervoer. Dan heb je nog heathrow en city airport en ik dacht dat heathrow met de metro te bereiken ik, maar twijfel eerlijk gezegd. Kun je misschien via Google een kaart van de Londense metro vinden, kun je daarop zien welke makkelijk te bereiken is.... Heb even gekeken en heathrow is met de metro te bereiken, groot vliegveld met veel taxfree, als dat nog kan tegenwoordig. Londen city is een klein vliegveld en kan ik zo snel niet op de kaart zien..... Succes met de keuze!!
Ligt er mss ook aan vanaf welke,luchthaven je in nederland vertrekt en welke airline niet iedere airline vliegt op de luchthavens in london
Londen heeft 5 luchthavens. Heathrow, Luton, Stansted, Gatwick en City. Niet alle maarschappijen vliegen naar elke luchthaven en qua prijs verschilt het behoorlijk. Stansted,Luton en Gatwick zijn met trein of bus naar het centrum te doen. Heathrow kun je met de Underground. City weet ik niet precies.
ik woon zelf in engeland, vlak bij luton. zowel luton als stansted hebben een goede treinverbinding met Londen en vanaf Luton ben je zo in Amsterdam en omgekeerd met easyjet het is goedkoper om door de weeks te vliegen dan in het weekend, dan betaal je vaak 3 zo veel..