Ja ik heb dus weinig goede hoop voor woensdag... Tegenstrijdig he , de meeste meiden hopen op zulke duidelijke testen (mijzelf incl) maar op dit moment kan ik ze wel blanco kijken....*zucht*
Ik lees al even mee en vind dit zó rot voor je. Echt naar zoveel onzekerheid. Ik hoop dat er duidelijkheid komt morgen.
Hopelijk zet de daling nu ook echt in zodat je verder kunt niks zo frustrerend als de na sleep van een miskraam vooral als het ook nog eens erg lang gaat duren
Zit al even mee te lezen maar pff wat een weg moet je gaan zeg. Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt zodat je verder kan en de daling gewoon door zet.
lees ook al een poosje mee wat heftig zeg en dan ook nog is 2 keer hoop dat je gauw duidelijkheid heb meis
Bedankt meiden! Het is zo lief al de steun en lieve woorden,ik ben blij dat er een forum is waar je dit gewoon kunt delen en waar iedereen met elkaar meeleeft. Zodra ik morgen iets weet laat ik van me horen. Zelf heb ik ook een hekel aan topics waarvan je uiteindelijk de ontknoping zelf maar moet invullen....
Jeetje wat een verwarring allemaal voor jullie Ik hoop dat je vandaag meer duidelijkheid krijgt. Succes straks in het ziekenhuis!
Dank je Ditbenik! Moet mijzelf nu vermaken tot 14.00 dus maar even wachten tot de winkels opengaan.dan eens kijken of ik iets leuks kan vinden waar ik mijn aandacht op kan vestigen.
Geen goed nieuws... Hcg gestegen naar 195 ... Gynaecoloog vermoed een bbz maar ziet het nog niet zitten....en deze keer toch weer de cyste op de inwendige echo. Vorige gynaecoloog zeker met zijn neus gekeken!!! Vrijdag weer hcg prikken en weer terug op controle..
Wat balen meid!!!! Maar geen mogelijkheid tot restweefsel dan?? Omdat het in je baarmoeder troebel was de vorige keer??