Er verzorgd uitzien...

Discussie in 'De lounge' gestart door Emm27, 28 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. medj1983

    medj1983 Fanatiek lid

    12 jun 2012
    3.201
    509
    113
    Ik denk dat je je het beste kunt laten adviseren door een kapper over je haar. Bij mij staat iets korter haar stukken mooier dan mijn sluike piekerige lange haar. Ik heb elke week een moment waarop ik een maskertje neem, mijn nagels verzorg etc. Verder draag ik zelden sportschoenen, mama spijkerbroeken en vesten. Dat vind ik niet vrouwelijk. Ik draag graag nette broeken, een hakje en bijv jurkjes. Ik volg geen trends, maar kijk wat mij mooi staat (dat zijn bijv geen skinny's) Qua make up houd ik het vrij naturel, beetje foundation indien nodig, wenkbrauwen, mascara en lipgloss. Oorbellen of een kettinkje maken het wel af vind ik. Veel plezier met je zoektocht!
     
  2. Roanchie

    Roanchie Actief lid

    24 apr 2016
    495
    5
    18
    NULL
    NULL
    Ik ben erg slecht met kleding dus tips kan ik je niet geven.
    Wel een beetje over haar. Ik wissel regelmatig van shampoo omdat me haar eraan lijkt te wennen (of ik haha) nu gebruik ik andrelon met marokaanse argonolie en ik sta echt versteld hoe zacht en soepel me haar is geworden, ziet er echt een stuk beter uit nu met ontzwangeren. Ik verlies echt plukken haar en pluist en dit is zeker wel minder geworden.
    Met makeup was ik ook echt niet goed, ik ben kiko binnen gelopen en heb ne laten informeren en laten ppmaken. Duidelijk verschil en zag er echt heel fijn uit.
    Heb alle spullen gekocht die ze me asviseerde en waar ik ook dacht dat ik mee kon werken. (Nachtcreme tegen me gekke huid. Foundation bronser en wimperpotlood)
    De rest heb ik even gelaten voor wat het was.
    Ik ben zeer tevreden hoe het er nu wat meer matuurlijker uit ziet en ook vrij snel klaar ben ermee.
    Maskara gebruik ik niet omdat ik onebyone wimpers draag, kost me wel wat centen in 3 tot 5 weken maar het scheeld me zoveel tijd en ik vind het erg mooi.
    Met me haar doe ik vaak een bijelkaargepakte knot in, vind dat wel erg fasion staan hihi. Soms een vlecht of vissegraat ingevlochten (ben ik wel wat langer bezig) ik bekijk soms youtube filmpjes en kijk of ik dat ook kan, soms met suc6 en soms niet
     
  3. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Ik draag alleen mascara en foundation. Ik heb smalle oogleden waardoor oogschaduw er heel gekleurd uitziet. Alsof het gesminkt is. Eyeliner maakt hierdoor mijn hele ooglid zwart, wat heel hard overkomt.
    Soms is mascara alleen mooier.

    Toen ik nog lang haar had had ik het elke dag anders, staart, knot, frommelknot, met een klem erin, kleine klemmetjes, allerlei vlechten. Kostte ook maar 5min tijd. Sowieso heb ik heel dun slap haar dat recht naar beneden hangt, fohnen en los dragen stond bij mij juist onverzorgd omdat het ook altijd bij de wortels vet was.

    Helaas is mijn haar kapot gegaan door een blondering/balayage, waardoor er 20cm afgeknipt moest. Nu heb ik kaaklengte haar dat ook vrij slap naar beneden hangt. Fohnen geeft nu wel iets meer effect. Maar ik laat het wel weer zover groeien dat ik weer wat kan varieren.
     
  4. Roanchie

    Roanchie Actief lid

    24 apr 2016
    495
    5
    18
    NULL
    NULL
    Ohja qua nagelverzorging.
    Volgens mij mag dat niet met je beroep (klopt toch?)
    Maar ik hou van nagelmode!
    Ik werk nu zelf met gellak deze blijven langer zitten en verwissel regelmatig. Nu heb ik de hologram poeder over roze nagelgel en geeft echt super tof effect, en breekt niet al te makkelijk als ik aan het werk ben!
     
  5. Emm27

    Emm27 Fanatiek lid

    24 mrt 2013
    1.906
    386
    83
    Bedankt voor de tips!
    Kapper ga ik indd doen, is zeker tijd voor. Kort kapsel wordt het absoluut niet hoor!

    Sieraden moet ik indd weer eens omdoen, heb ze nu al maanden af ivm baby (hoofd op een ketting en trekken aan oorbellen).

    Qua make up weinig kennis.. Ik draag wel altijd wat als ik dd deur uitga
     
  6. Nummerzoveel

    Nummerzoveel Actief lid

    9 apr 2016
    289
    1
    18
    Herken het wel een beetje hoor, ik vond vaak dat ik niet genoeg tijd over had om mezelf nog even op te maken..maar ik voel me zo ongelukkig als ik 'half af' de deur uit moet. Nu heb ik alle handelingen getimed, dus ik weet precies hoe lang ik ervoor nodig heb. Zo kost make-up en haren doen echt maar tien minuten. Dus dat calculeer ik nu in, gewoon tien minuten eerder de wekker. Voelt veel prettiger. Voor kleding zou ik per seizoen een paar goede sets maken, die je met elkaar kunt combineren en afwisselen. Is even een investering maar mijn ervaring is dat je dan veel meer plezier van alles hebt en niet geneigd bent dat ene jurkje maar weer aan te doen. En als ik jou was zou ik even lekker naar de kapper gaan!
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.815
    113
    Zo herkenbaar. Ik neem mij ook altijd voor om het te veranderen, maar na een paar dagen ga ik weer terug naar het knotje, want is zo makkelijk pff. Lees dus even mee, heb nog een weekje vakantie, kids morgen naar school dus sowieso nu misschien een keer tijd voor de kapper.
     
  8. zilvervosje

    zilvervosje Fanatiek lid

    30 jul 2009
    3.133
    3
    38
    docent
    Midden van Nederland
    Je hebt vast geen tijd om uren voor de spiegel te staan, ik ook niet. En je snapt natuurlijk dat nieuwe kleren een hoop kunnen doen. Dus daar val ik je ook niet mee lastig. Hier misschien een paar dingen waar je nog niet dacht.

    Belangrijkste tip: Zorg voor de dingen die je dagelijks gebruikt/aan hebt. Dus, leuke schoenen, leuke tas, mooie jas en goed haar. En dan het liefst ook goed te combineren; dus een tas die ook op werk kan, maar ook met shoppen. Nagels niet lakken (na twee dagen ravage en mag je weer opnieuw), maar koop een blokje waarmee je ze kan oppoetsen (bodyshop, bijv) en wrijf de nagelriemen in met Argan. Kan gewoon tijdens een televisieavondje en gaat gemakkelijk een week mee.

    Voor goed haar moet je naar een goede kapper. De buurtkapper is wel goedkoper, maar waarschijnlijk ook minder goed geschoold en werkt met "oudere" kapsels. Kappers als Tony & Guy of Salon Backstage kunnen je beter adviseren als je "moeilijk" haar hebt. Kortknippen en verven zou ik niet doen; grote kans dat je ineens 45 bent ;). Bovendien, met langer haar hoef je minder vaak naar kapper en dan heb je die dure knipbeurt weer gecompenseerd ;)

    Wat ook helpt is om in het weekend vast kledingsetjes voor de week te maken. Gelukkig heb je een uniform voor werk, dus dat scheelt qua tijd. In het weekend ook even scrubben en maskertje voor je huid, arganolie na het douchen en epileren. Leg alles klaar zodat je er makkelijker naar grijpt. Kost 30 minuutjes, niet eens.

    Hou je kledingkast overzichtelijk, gooi oude/verwassen/slecht passende/niet flatteuze/etc dingen weg. Zo heb je minder "zooi" en grijp je sneller iets leuks.

    Laatste gekke tip; gebruik stijfsel of wasverzwaarder (?). Je bloesjes en broeken strijk je makkelijker en ze vallen mooier. Kost geen extra tijd en maakt net verschil.
     
  9. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Schaf goede en fijne producten aan. Dat motiveerd mij sowieso altijd 😊
    Laat je informeren, laat jezelf eens opmaken. Plan elke maand ( of 2/3 ) een afspraak bij de kapper en schoonheidsspecialiste.
    Als je jezelf eenmaal mooi voélt, dan wil je dat ook blijven.
    Het geeft zelfvertrouwen.
     
  10. Umm Asmae

    Umm Asmae Actief lid

    25 mei 2012
    249
    0
    0
    huisvrouw/ kapster
    ik zou graag wat willen zeggen over de verzorging van het haar,
    Ik zelf ben kapster, ik ben gestopt met het werken in een salon, rede : we maken de klanten heel veel wijs dat het goede verzorging is! in tegen deel, als deze chemische rotzooi dat er in de meest dure shampoo zit is zooo slecht voor je haar zeker op langer termijn. Google maar eens je ingrediënten op je shampoo fles, vele van deze ingrediënten komt mn vader zelfs tegen in de garage waar hij werkt.

    oplossing? Appelazijn! wel de pure bio. vaak hebben wij zo van hoe meer het schuimt hoe beter... laat je daar door niet gek maken met al die mooie reclame's

    ik raad iedereen met haar klachten echt aan om het via de natuurlijke weg aan te pakken en ook van binnen uit!
    kijk eens op Bio Eerlijk en zoek haar ook eens op facebook zij heeft super goede tips en producten voor je haar!

    succes!
     
  11. Bambi93

    Bambi93 Fanatiek lid

    4 apr 2013
    1.173
    0
    36
    Ik ben blijkbaar zo een moeder die het heeft opgegeven :D Ik was soms tot 1,5 uur bezig om mijn lange haren te verzorgen. Dan was ik een halfuur de deur uit en kaboem weer zo onhandelbaar. Ik heb ze dus kort laten knippen waardoor mijn slag ver uit mijn haren is en ik met 15min klaar ben in de ochtend.. Is wel veel onderhoudsintensiever want nu zie je het meteen als het 3 weken geleden is dat ik bij de kapper geweest ben.
    Ts: ik zou gewoon kiezen voor een vlotte outfit met leuke schoenen. Evt wat mascara en lippenstift. Nagels verzorgd ( gewoon kort en netjes) dan denk ik niet dat je er slonzig bij loopt ;)
     
  12. LaLaLi

    LaLaLi Actief lid

    1 jul 2016
    216
    0
    16
    NULL
    NULL


    Ik heb een spulletje in een flesje waar argan olie in zit, doe dit altijd na het haren stylen. Dus na het föhnen/ stijlen/ krullen. En dan vooral onderin in de puntjes -of waar het nodig is- maar niet teveel anders gaat het vettig lijken.
     
  13. LaLaLi

    LaLaLi Actief lid

    1 jul 2016
    216
    0
    16
    NULL
    NULL
    Deze is ook fijn: van de action. Niet zo duur (om eens uit te proberen?)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      11,3 KB
      Weergaven:
      13
  14. Logan

    Logan Niet meer actief

    Dat ligt toch zeker wel aan het merk dat je gebruikt. Kijk werk je met een goedkoper kappersmerk of een lijn uit het hoger segment?
    Als ik m'n haar verzorg met kerastase zit het veel beter dan wanneer ik bijvoorbeeld een shampoo van kis gebruik.
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ga lekker naar de kapper, en vraag advies. Kleur, model en in model brengen. Vraag welke producten ze gebruikt en neem dat mee. Oke, kost je even wat maar dan heb je thuis ook mooi haar.

    Ga voor je kleding eens naar een winkel waar ze goed adviseren, leg je probleem uit en neem twee setjes uit. Probeer vanuit die twee setjes de rest te kopen, en houd die 'stijl' aan.

    Ga eens naar een schoonheidssalon en laat je verwennen en opmaken. Vraag tips voor thuis...

    Hopelijk kom je zo een eind. Oh en, laat je zeker geen kort pittig kapsel aanpraten met een 'kekke kleur' want dan wordt je geheid 50 geschat. Succes! :)
     
  16. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    Hahaha, dit vind ik wel de beste tip :D
     
  17. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Ik ook! snap die plamuur lagen van tegenwoordig echt niet..
    Of de welbekende Bert wenkbrauwen...zo zonde..heel het pure weg van het gezicht..
    Net zoals de dikke walm parfum en nepnagels.. (ik bedoel dan echt alleen die laaaange nagels..)
     
  18. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Schitterende opmerking :D
     
  19. Lena1982

    Lena1982 Niet meer actief

    Schaf BB creme aan van Garnier. Echt top spul. Oogt je gezicht direct fris en egaal. Ik voel me altijd een ander mens als ik dat spul smorgens op heb gedaan..
     
  20. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Idd. Bovendien is een kort kapsel echt niet makkelijk om te stylen!
    Heb zelf een bob laten knippen toen mijn lange haren waren beschadigd en koste mij nauwelijks werk in de ochtenden met een klein kind.
    Ga een dagje shoppen en zoek op youtube of pinterest naar natuurlijke make up turtorials. Je hoeft echt geen Anastasia wenkbrauwen of lange gel nagels te nemen om er verzorgd uit te zien, maar om elke ochtend even 15 minuutjes aan je uiterlijk te werken, kan je wel meer zelfvertrouwen geven!
     

Deel Deze Pagina