Vertel je grootste blunders

Discussie in 'De lounge' gestart door Boommm, 26 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Oohhhhh wat erg😂😂😂😂

    Wat was je reactie?:)
     
  2. vertelikniet

    vertelikniet Niet meer actief

    Net een nieuwe functie als leidinggevende en ter introductie zou ik meegaan naar een bijeenkomst voor de grote heren van het bedrijf met mijn baas, nette kleding aan er zou een lunch bij zitten, dus we gingen bijtijds weg. Na de lunch even naar het toilet en wil enthousiast terug het opstapje opspringen maar was even niet bedacht op de gladde zolen van mijn pumps op de vloerbedekking en ja hoor voor alle hoge heren lag ik languit in het restaurant.
     
  3. toch3

    toch3 VIP lid

    28 dec 2013
    18.272
    17.148
    113
    Even up :)
     
  4. Melissa122

    Melissa122 Actief lid

    28 jun 2011
    247
    11
    18
    Gelderland
    Ik had een keer een examen in Utrecht. Moest hiervoor anderhalf uur met de trein.

    Toen ik daar er was, kon ik mijn tafeltje met examenformulieren niet vinden terwijl iedereen al op hun plek zat.

    Ik naar de examinator, blijkt mijn examen de dag ervoor te zijn geweest. Ik had de brief niet goed gelezen :(. Dat heeft me een dagje vrij, de reiskosten, het examengeld en een heleboel (leer)tijd gekost.

    Het volgende examen werd 4 maanden later afgenomen. Heb de brief met tijdstip tig keren gelezen, en ontzettend goed geleerd want ik moest deze halen. Gelukkig is dat gelukt :).
     
  5. Sue87

    Sue87 Niet meer actief

    Hilarisch :D

    Ik loop regelmatig perongeluk met mnbgulp wijd open. Het ergste was wel dat is met mn rok in mn mayo in n winkelcentrum liep, niet n beetje, maar n heel stuk. Pas na een meter of tien zei iemand er wat van.
    (Was na wc bezoek)
     
  6. stokstaartje

    stokstaartje Actief lid

    19 dec 2012
    119
    0
    16
    #86 stokstaartje, 30 aug 2016
    Laatst bewerkt: 30 aug 2016
    Hier 2 weken geleden een megablunder...zijn op de camping met caravan met voorluifel. We hadden de babyfoon standaard onder de luifel staan s'avonds om alles goed te horen met de kinderen in de caravan. Zeg ik tegen manlief 'savonds: 'zet jij de babyfoon even uit?'.
    Wij hadden het erg gezellig gehad in de caravan die avond/nacht;).... stap ik de volgende ochtend uit de caravan, hoor ik mijn man keihard ademen...heeft hij de babyfoon per ongeluk op standje allerhardst gezet ipv uit :$ Het kan niet anders dat iedereen die is langsgelopen heeft mee kunnen genieten die avond ervoor...echt super genant:)
     
  7. Zweden

    Zweden Bekend lid

    14 nov 2011
    711
    79
    28
    Hier eentje van eergisteren: Ik moest dochter ophalen van school en bedacht dat ik wel kon proberen om zoon (2 jaar) en baby-dochter (3 maanden) mee te nemen op de fiets. We moesten namelijk na school nog even naar de opticien in de stad en dan door voor kennismakingsgesprek bij de nieuwe bso van oudste dochter. Op de fiets is dat allemaal veel sneller en makkelijker dan lopend (en evt. met deels met de bus). Dus ik op de fiets met zoon voorop en baby in buikdrager. Ging goed. Dus vol goede moed dochter opgehaald en achterop fiets gezet. Zoon en dochter een doosje smarties in de hand voor onderweg. Ging ook goed. Maar onderweg verloor dochter haar tas waardoor ik een draai moest maken en snel moest afstappen om de tas weer te pakken. Dat ging dus helemaal mis... Ik kreeg het afstappen niet snel genoeg voor elkaar door de baby op mijn buik, waardoor we met zijn vieren op de busbaan kapseisden. Afschuwelijk! Gelukkig kon ik alles nog enigszins opvangen en de kids hadden geen schrammetje. Ik kon alleen niet meer overeind komen en moest door meerdere mensen overeind gehesen worden met fiets en kinderen. Oh wat voelde ik mij een onverantwoordelijke en domme moeder! Ik schaamde me kapot. Dit was dus de eerste keer met 3 kids op de fiets en meteen de laatste...! (Laat dit een waarschuwing zijn voor andere dames die proberen om met een buikdrager + zitje voorop te fietsen!) Schade viel dus alles mee, ik heb wat schrammen en blauwe plekken (en een gebutst ego). En oja, dochter antwoordde nog met een klein stemmetje op de vraag van een te hulp gesnelde meneer of alles goed was met haar: Nou, nou.... mijn smarties zijn allemaal gevallen...! Och arm kind, gelukkig was dat het ergste wat haar betreft, haha. Bibberend hebben de rechtsomkeert gemaakt naar huis. Moest thuis echt even janken (dat hou ik dan in op straat).
     
  8. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Wat zal jij geschrokken zijn zeg! Maar was het je niet bekend dan dat je absoluut niet met een baby in een buikdrager op de fiets mag? Dat hoorde ik een aantal maanden geleden, levensgevaarlijk.

    Ik snap wel dat als het je enige vervoer is je toch wel iets probeert hoor, dat wel.
     
  9. Zweden

    Zweden Bekend lid

    14 nov 2011
    711
    79
    28
    Dat het niet slim is wist ik wel, maar ja even proberen en het was niet ver en wel heel handig zo.
    Ik zie het trouwens ook echt vaak om me heen gebeuren dat er met buikdragers gefietst wordt! Er zijn er dus meer die zo eigenwijs en dom zijn als ik:)...
     
  10. Amare

    Amare Niet meer actief

    Ik kwam thuis bij een collega van een andere afdeling. Ik wist dat ze kinderen had die het huis uit waren en dat ze twee honden had.
    Toen ze opendeed gaf ik haar een compliment over haar naambordje, wat leuk dat ze haar twee honden erbij had gezet en wat een leuke hondennamen.
    Je raadt het al, toen haar kinderen het huis uit waren gegaan heeft ze nooit een nieuw naambordje gehangen en waren de namen op het bordje dus van haar kinderen.
     
  11. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.118
    1.824
    113
    Waarom kijk je niet voor een fiets kar?
     
  12. Skatje

    Skatje VIP lid

    10 dec 2008
    9.026
    165
    63
    Vrouw
    Gastouder
    Arnhem
    Oh brr! Daarom fiets ik niet met kind op de buik. Als je een noodstop moet maken heeft de kleine het stuur in z'n rug. Op de rug in de drager heb ik wel eens gedaan, voelt toch veiliger.
     
  13. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    Whahahah wat een topic.

    Ik ben ook echt een held met dit soort dingen....

    Ik had ooit een vriendinnetje die aan het daten was met een jongen die ik ook kende. Ze was nog nooit vol voor een jongen gegaan, zo ook dit keer niet. Ze had me net verteld dat ze het toch afgekapt had met de knul in kwestie. Dus ik dat lekker sms-en naar mijn beste vriendin: "Oh en het is trouwens ook uit tussen (naam) en (naam), voor zover het aan was tenminste." Je raadt het al, ik stuur die sms natuurlijk naar hem....
    Oef ik schaamde me kapot.

    De leuke conclusie ervan was trouwens dat vriendinnetje en die jongen elkaar later die dag tegenkwamen, samen heel hard moesten lachen om mijn sms-je en vervolgens besloten om alsnog weer op een date te gaan. En ondertussen zijn ze al negen jaar bij elkaar :D

    Een zelfde stommiteit haalde ik trouwens uit in de MR, dat was wel heel pijnlijk. Er speelde plotseling iets in de organisatie dat op vrij achterbakse wijze geregeld was en dat was achter de rug van de MR langs gegaan. Ik was daar behoorlijk pissig om. Daarbij verdacht ik een van de MR-leden er ook van om er aan meegedaan te hebben, omdat het een kwestie was die haar persoonlijk aanging en ik haar hand erin dacht te herkennen.

    Wilde ik naar een collega MR-lid prive boos appen dat ik zeker wist dat dat andere MR-lid erbij betrokken was geweest, gooi ik dat per ongeluk in onze algemene MR-app-groep :') Ik kon wel huilen, wat onprofessioneel en superstom.

    Ik heb eieren voor mijn geld gekozen en gedaan alsof ik jeugdig en emotioneel was en het eruit geflapt had, ipv te zeggen 'oeps verkeerde groep'. En duizend keer sorry gezegd. Bleek trouwens dat ze er niet bij betrokken was geweest, nog tien keer zo erg dus :')
     
  14. Leraje

    Leraje Fanatiek lid

    19 apr 2013
    4.965
    2.790
    113
    En ik heb ook een keer als klein kind op een kinderfeestje per ongeluk op de dichte toiletbril geplast; ik plaste al voor ik doorhad dat de bril dicht was. Alles nat :eek: Ik schaamde me doooood, durfde niks te zeggen en ben heel gauw het huis uit gevlucht, feestje was zo goed als afgelopen. Volgens mij zijn ze er nooit achtergekomen wie het had gedaan.
    (als zij ook hier zit, dan weet ze het nu :'))
     
  15. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    23 feb 2015
    3.654
    918
    113
    2 maanden geleden gingen we op vakantie net de auto naar italie met mijn ouders en vriend.

    De hele weg zaten we al te kijken op kentekenplaten waar die mensen vandaan kwamen.
    Ik had niet door dat we al in Italië waren, dus zei op een gegeven moment ;Hier rijden wel heel erg veel ieren zeg, iedereen heeft een i op hun kenteken.
    Ik werd echt heel hard uitgelachen door mijn vader en vriend want die i stond voor Italië xD

    Mijn vriend heeft ook een keer een blunder gehad. Ik lach hem er nog voor uit!
    We waren met vrienden een weekend naar centerparcs. We zaten met ze alle en nog wat vreemde mensen in het bubbelbad. Ik zat met me benen opgetrokken en mijn vriend zat tegen over me. Hij probeerde dus te grijpen naar mijn benen, en zag vanuit het water benen die leken van mij te komen. Dus mijn vriend pakt die benen vast en vond al raar dat ik niet reageerde. Tot een vreemde man zei: je hebt mijn been vast!
     
  16. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    dit is geen blunder van mij, maar van een vriendin van mij. Zij liep met haar man en kinderen door de Gamma op de badafdeling. Ze raakte even haar 2 jongste kinderen uit het oog, dus ging naar ze op zoek. Zaten ze allebei op een (showroom) toilet, met hun broek naar beneden....de ene had een plas gedaan, maar de ander riep keihard of mama even zijn billen wilde afvegen, want hij kon het toiletpapier niet vinden.....

    :p:p:p
     
  17. lellebel2

    lellebel2 Fanatiek lid

    18 feb 2014
    2.325
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag nog..

    Ik had een zwart jurkje aan en ging in de ochtend even de stad in en meest daarna naar het ziekenhuis. De kleine lag heerlijk te slapen en ik voelde de stuwing opkomen. Nou ja even doorbijten..het is zo weg.
    In het ziekenhuis aangekomen stapte ik de lift in en keek in de grote spiegel naar m'n baby buikje dat er nog zit, dat buikje viel in het niet want de gedroogde licht witte plekken die kringen rond m'n borsten vormden trokken mijn aandacht. Wtf! Heb ik de hele tijd zo rondgelopen en ik moet nog even!!!
    Geen tas geen sjaal geen jas helemaal niks bij me om het te bedekken. In de wachtkamer mijn baby tegen me aan gehouden maar de weg terug naar huis liep ik toch echt met die vreselijke vlekken op m'n jurk.

    Stomme zoogcompressen ook!
     
  18. moon78

    moon78 Actief lid

    15 mei 2013
    282
    0
    16
    Sta voor de klas
    Friesland
    Ik heb hem al eens eerder verteld maar mijn grootste blunder zonder twijfel is eem smsje met: ik heb zin in lekker sex met jou....
    naar mn vader te sturen ipv mijn man....:(
     
  19. zonnestraal21

    zonnestraal21 Niet meer actief

    Toen ik was bevallen kwam de kinderarts verslag brengen over mijn zoontje.
    Hij vertelde over zijn mama dus ik heel serieus en licht geïrriteerd (tegen mijn moeder!)Mama!
    Die man* wijzend naar de arts* is een heel verhaal aan het vertellen en je luistert niet eens!


    Tjaa..😁
     
  20. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    en blafte je"? Hhahahahahaahaha
     

Deel Deze Pagina