Lesbische mama's (to be)

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door vliegje, 15 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Jammer veertjuh... balen 😕
     
  2. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Balen Veertjuh! Op naar de volgende ronde :D

    Lekker dat je zoveel afleiding hebt Kim. Je hebt in ieder geval veel leuke dingen in de planning staan.

    Wij hebben vanmorgen vanuit de kliniek te horen gekregen dat onze donor nu al niet meer beschikbaar is. We hadden er al rekening mee gehouden maar we balen er toch heel erg van. Voordeel is wel dat we nu rustig aam kunnen doen voor een tweede want dat maakt dan toch niks meer uit. Mijn vrouw zal ook de tweede dragen dus sowieso 50% genetische overeenkomst. Maar toch, we hadden het liever anders gezien.
     
  3. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Balen Veertjuh, en Stier voor jullie ook zeg!
    Ik begrijp dat niet bij privé klinieken, als je daar aangeeft dat je nog zaad wil voor een 2e kindje, heb je daar dan geen rechten op?

    Ik ben blij dat we toen zoveel rietjes hebben gekocht. Nu dus nog 7 over dus we kunnen nog een kleine 1000 euro terugkrijgen ook. Toch een fijn idee. Soort buffer. We hadden genoeg rietjes gehad voor een 2e, als het niet meer was gelukt weet ik niet of we voor een andere donor waren gegaan gezien de kosten. Dus ik ben wel erg dankbaar dat het allemaal zo snel gelukt is.

    Maar weet je, genetische verwantschap zegt soms zo weinig. Je maakt zelf de liefde en de familie en als je dat overbrengt op je kindjes, is het goed toch.
     
  4. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    balen veertjuh en stier.

    vliegje bij ons kon je wel reserveren en ik ben toevallig laatst nog gebeld of we voor een 2de willen gaan. nou hebben we nog 2 cryos van dezelfde lichting als tess dus in dan soort tweelig van dr :p. maar zoiezo ook nog 3 rietjes en dan zouden we dus nog meer kunnen reserveren maar dat hebben we nog niet gedaan omdat we hopen het met dit te kunnen bereiken aangezien we weer voor icsi meteen zullen gaan bij een 2de. werden er ook op gewezen dat wachttijd 3 maanden dus dat vind ik wel fijn.

    wat je zegt stier klopt wel dus staat er minder 'druk' op omdat dan de donor bijna op zou zijn zeg maar. en wat vliegje zegt klopt ook... je bent een gezin die verboden is door liefde
     
  5. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Nee bij deze kliniek kon je niet alvast voor een tweede reserveren. Dat wisten we van te voren maar hadden de stille hoop dat hij toch nog beschikbaar zou zijn. Wat Vliegje zegt klopt, familie maak jezelf. We vinden het ook niet zozeer voor onszelf jammer maar voor de kinderen. Dat de een een donor blijkt te hebben die bijvoorbeeld wel eem bepaalde band op wil bouwen of contact wil houden en de ander niet. Dat zou ik zo naar voor die ander vinden. Maar goed, dat is voor later zorg.
     
  6. vliegje

    vliegje Fanatiek lid

    26 mei 2008
    4.369
    266
    83
    Vrouw
    Zou je daar niet op kunnen selecteren? Iedere donor moet zich wel bekend maken toch? Alleen contact is een 2e natuurlijk ja.. Ach, weet je, je voed je kindjes op een bepaalde manier op en misschien hebben ze genoeg aan de naam of een fotootje. En hoeven ze geen contact. Dat hoop ik toch stiekem wel hoor...

    Ik ben wat minder aanwezig de komende 1,5 week! Nog een druk weekend, inpakken en maandag naar Tenerife. Als het lukt een berichtje te plaatsen tussendoor, doe ik dat.
     
  7. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Nee daar kun je bij deze kliniek niet op selecteren, zal bij andere klinieken misschien weer anders zijn. Geen enkele donor is meer anoniem in NL en kinderen hebben recht op 1 ontmoeting. Wat ik al zei, is voor later zorg.

    Alvast een hele goede reis en een fijne vakantie gewenst!
     
  8. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    een donor hoeft zich idd niet bekend te maken. kinderen hebben bepaalde rechten die met bepaalde leeftijden samen hangen. vind dit idd ook voor lateren zorg.

    veel plezier alvast vliegje!!
     
  9. Vulpen

    Vulpen Fanatiek lid

    30 jul 2014
    3.151
    3.794
    113
    Stier: Wat fijn dat je dochter zo enthousiast was over het kdv! Maakt het hopelijk wat makkelijker om haar daar te brengen :)

    Denanja: ja, intakegesprek inmiddels gehad, was een prettig gesprek. Ik dacht dat ze met een meetlat de afstand tussen het bed en het raam zou gaan meten maar het was alleen informatie geven, viel dus reuze mee.

    Veertjuh: jammer dat het niet gelukt is, sterkte.
     
  10. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Vulpen, fijn dat de intake goed was. Is inderdaad meer een beetje een voorlichtigdpraatje. Hebben jullie er een goed gevoel bij?
    Het id inderdaad zo fijn dat M het kdv zo gezellig vond. Ze heeft van de weeromstuit gisteravond van 20-22 in haar eigen bed geslapen. Een unicum!
     
  11. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    jeuuuuj stier super!!!
    hoe raar t ook klinkt sinds de gastouder heeft tess ook smiddags in dr eigen bedje eslapen en gisteren en vandaag ook nog na dr eerste flesje al!! dus niet meer beneden! die van ons hebben dezelfde gewoontes haha
     
  12. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Haha nou inderdaad, ze gaan lekker gelijk op! Vanmiddag even laten wegen; 6240 😱
     
  13. denanja

    denanja Fanatiek lid

    18 nov 2013
    3.636
    203
    63
    Weert
    denk dat ik maandag even naar t weeg uurtje ga. verwacht dat ze ook zoiets is
     
  14. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Zo. Wij eten de komende maanden droog brood maar we zijn nu wel de trotse eigenaren van een elektrische bakfiets! Kan niet wachten tot hij bezorgd wordt :D
     
  15. spunkie

    spunkie Bekend lid

    15 apr 2014
    528
    32
    28
    Noord-Holland
    Nice stier!
    Wij hebben "maar" een simpele mamafiets. ;)

    Wij weten wat het gaat worden.
    Een jongen!!!
     
  16. Skatjekim

    Skatjekim Fanatiek lid

    16 sep 2015
    1.241
    120
    63
    Vrouw
    Noord Brabant
    Gegeliciteerd Spunkie!
    En idd nice Stier!
     
  17. Stier86

    Stier86 Niet meer actief

    Wow Spunkie, wat gaaf! Gefeliciteerd!

    Ik heb geen rijbewijs dus voor mij is het mijn 'auto' zeg maar. Vandaar de trapondersteuning, moet er makkelijk langere stukken mee kunnen afleggen.
     
  18. Evira

    Evira Fanatiek lid

    18 feb 2011
    1.533
    0
    0
    Gefeliciteerd SPunkie. Leuk een jongen!
     
  19. Veertjuh

    Veertjuh Actief lid

    5 mei 2016
    388
    260
    63
    Vrouw
    Helpende
    Rotterdam
    Spunkie wat leuk dat jullie weten wat het word :)
    Kan je gericht gaan winkelen voor spullen en kleertjes :).

    Xxx
     
  20. spunkie

    spunkie Bekend lid

    15 apr 2014
    528
    32
    28
    Noord-Holland
    Ja klopt Veertjuh. Eerst maar alle meisjeskleding verkopen die op zolder liggen.
     

Deel Deze Pagina