Vanmorgen Termijnecho gehad. Kleintje zag er super goed uit. 2 dagen naar voren gezet, mijn nieuwe datum wordt 1 maart. Kon inderdaad heel goed dat ik de baby al geregeld voel.
Super fijn zonnetje! Ik heb vandaag ook de combinatietest gehad. Maar ik krijg de uitslag volgende week van de verloskundige. Omdat ze het bloedonderzoek moeten afwachten. De dingen die ze nu kon zien waren allemaal goed!
Hier gaat alles goed. Zo plots als de misselijkheid er was zo plots ook weer zo goed als weg. Zo vreemd. Bij jouw? Fijn dat de eerste periode voorbij is he? Wie laat een pretecho maken. Of wil met de 20 weken echo het geslacht weten?
O dat is wel super! Hier is de misselijkheid een stuk minder maar nog wel steeds aanwezig als ik honger krijg. Gisternacht slecht geslapen (dochter was aan het spoken) en toen was ik wel kotsmisselijk. Verder nog wel moe maar niet meer zo uitgeput als dat ik was. Zeker fijn dat deze weken nu voorbij zijn. Nog paar weken en ik hoop mezelf weer te zijn . Wel veel last van mijn onderrug en ook de banden zijn nog duidelijk aanwezig. Volgende week beginnen de hobby's weer (dansen en muziek) dus ben benieuwd hoe dat gaat. Wij willen sowieso met de 20 weken weten wat het wordt en zit nog te twijfelen om rond 16 weken een extra echo te laten doen. Rond 30 weken willen we in ieder geval een 4d echo laten maken. Bij onze dochter ook gedaan en dat was super mooi!
Hier geslachtsecho gepland met 15.3 weken, spannend. vorige keer wisten wij het niet. Nu wel en wilde ik niet wachten tot de 20 weken echo haha. Nu 13 weken dansje!
Heel erg het gevoel dat het een meisje wordt, maar iedereen om ons heen zegt 'jij kan alleen maar jongens maken'. Ben alleen bang dat mijn gevoel gemaakt wordt door mijn 'hoop' op een meisje.. klinkt heel stom, want 2 jochies zou ik ook geweldig vinden, maar het lijkt me ook zo leuk om dat 'andere' mee te maken. Dus ik verteld tegen iedereen dat ik er nog geen gevoel bij heb, omdat ze anders misschien gaan denken 'ze hoopt zeker een meisje en zal wel teleurgesteld zijn als het een jongetje is'. Wat zeker niet zo zou zijn.. Bij de eerste wisten we het niet en hadden we geen meisjes naam, keek ik alleen maar naar jongenskleding/namen/kleuren etc. Nu kunnen we geen jongensnaam vinden die we mooi vinden, kijk ik alleen maar naar meisjes kleding/kleuren etc. Heel apart.. Maar ik bescherm mijzelf ook wel een beetje om er niet te veel over te fantaseren dat ik straks roze kleertjes kan gaan kopen, want het kan net zo goed een jochie zijn!
Hoi dames. Al ff niet geweest. Sorry! Ik heb inmiddels een perfecte combinatietest achter de rug! Weer een geruststelling! En we weten inmiddels ook dat we een dochter krijgen!!!!
Wat fijn lana! En wat leuk een meisje! Ik wilde eigenlijk toch wel wat eerder weten wat het wordt maar ml vind het onzin en wil gewoon de 20 weken afwachten dus over een week of 6 weten we het hopelijk . Hier het gevoel dat het een jongetje is maar op een of andere manier kijk ik meer naar meisjes kleding. Misschien wel omdat ik al een dochter heb en dus gewend ben naar meisjes kleding te kijken. Hoe voelen jullie je nu? Ik ben nog steeds flink moe en nog vrij snel misselijk (te snel naar mijn zin) maar gelukkig niet meer zoveel als paar weken geleden.
Hier gaat het weer wat beter buiten de hoofdpijn en het flauwvallen regelmatig. Nog wat ochtend misselijkheid maar tis prima te doen! Ik ben zo benieuwd wat het is ne gevoel zegt een meisje kunnen mensen hier echt aan de hand van een 12 weken echo zien wat het word of is dat een inschatting? Ik weet niet waar nub voor staat maar begrijp wel dqt het iets met geslachtsbepaling is haha iemand die iets bij mij ziet?
Ik ben er voor naar België geweest. Daar kunnen ze het vanaf 13 weken echt zien. Geen NUB meting dus maar met het blote oog. En ze wist het zeker!