Hoi ik zal eerst eens uitleggen hoe of wat. Een maand geleden kregen we te horen dat er op dat moment geen zaad cellen in het sperma van mijn vriend zat. Wij waaien natuurlijk erg teleurgesteld en zitten nu 3 maanden in de wacht omdat het ziekenhuis denkt dat zijn zaadproductie weer vanzelf op gang kan komen. Ik had zwanger worden dan dus ook logischer wijs naast me neergelegd en waren hier ook niet mee bezig. Maar sinds een 3tal dagen begon ik me gek te voelen. Ik heb erg pijnlijke borsten erg vermoeid en rare hoofdpijn. Nou zijn dit ook tekenen van een aankomende menstruatie dus ik probeerde het naast me neer te leggen. Maar dit lukte me niet en heb na het passeren van het kruidvat toch terug gegaan en snel en test gedaan. Hij is dus ook niet met ochtend urine en heb de test om 10 over 5 gedaan. Foto is na 10 min gemaakt. Ik wilde niet dat mijn vriend het zou zien om onnodige teleurstelling bij hem te voorkomen. Maar er kwam dus al snel denk ma 3 min een vaag streepje die nog wat opdroogde. Maar ik ben bang dat hij op de foto na uploaden al bijna niet meer te zien is. Ik denk ook niet dat ik zwanger ben want ja dat zou technisch gezien onmogelijk zijn. Maar het streepje staat er dus wel. Ik ga sowieso morgen ochtend nog eens testen want deze urine was totaal niet geconcentreerd. Ik zit nu 3 dagen voor nod. Zien jullie hem ook? Alvast bedankt voor mee kijken.
Ik lijk wel iets te zien! Spannend. . Benieuwd of hij gaat oplopen! Wat zou dat bijzonder zijn zeg! Duim voor je!
Heel erg bedankt voor jullie reacties. Vind het zelf ook super spannend want het zou dan echt een wonder zijn!! Nu in spanning tot morgenochtend pfff.
Hoi sennie Wat spannend zeg! Ik zie id verte vaag wat staan Ik hoop voor je en jullie dat je morgenvroeg een duidelijkere test hebt💋
Dames heel erg bedankt voor het mee kijken. Ik ben blij dat jullie hem ook zien. Aangezien ik hem hier thuis niet kan tonen was ik even bang dat mijn ogen me voor de gek hielden. Nu een bonk zenuwen in bed dus maar snel mijn ogen dicht doen en hopelijk is het snel morgen. Ik laat de uitslag hoe dan ook weten. Hopelijk natuurlijk een positief berichtje
Net getest maar is niet echt veel duidelijker geworden. Ben helaas bang dat het dus niks is. Belichting hier is niet echt goed ook ligt de test in de vensterbank.
Hè Sennie! Wat een onzekerheid he.. Het zou wel een bijzonder mooi kado zijn, zo vlak voor een traject😄 Ben je zeker van je NOD? Ik heb namelijk al twee maanden zulke testen gehad. Kruidvat testen reageerden op mijn eisprong! Nog nooit eerder gehad.. Dus stond paf! Maar het schijnt dat ze daar dus op reageren! Hoop voor jullie natuurlijk een zwangerschap!
Hoi Friesin. Ja ik ben wel zeker van mijn Nod alleen niet van mijn eisprong. Elke maand word ik na 28/29 dagen ongesteld maar wanneer dan precies mijn eisprong verschilt. Ik heb 2 maanden ovulatietesten gedaan en de eerste maand was mijn ei op dag 12 en de 2e maand was hij op dag 16. Maar ik word wel elke maand na 28/29 ongesteld. Dus lijkt me vrij wel onmogelijk dat hij op een ei zou reageren als ik over 2 dagen op dag 28 van mijn cyclus zit. Heb deze maand op dag 16 pijn gehad in mijn eierstok al hoewel ik weet dat dat niks zegt. Maar het zou wel overeenkomen met wat ik toen testte met ovulatietesten. Deze maand niet bezig geweest met zwanger worden dus ook niet met ovulatietesten. Ik ga nu maar gewoon mijn menstruatie afwachten. Heb sinds gisteren al ms krampen dus kan niks anders doen dan dat vrees ik. Dank je wel voor je reactie. En wie weet heb je gelijk en heb ik deze maand een ongewone cyclus met nu een eisprong.
Net weer getest en weer een lichte streep maar wel duidelijker dan 2 dagen terug. Weet niet goed wat te denken. Na uploaden blijft er niet veel meer over van de streep vrees ik. In het echt is hij wel vrij duidelijk pff
Ik wil je niet teleurstellen, maar ik had de afgelopen dagen allen maar zulke streepjes, sommige zelfs nog duidelijker. Uiteindelijk maar ander merk gedaan en die waren en bleven negatief. Zelfs toen ik al lang en breed ongesteld was kreeg ik nog deze streepjes op de kruidvattesten en die andere nog steeds negatief. Ik denk du vals positief/indroog streepjes. Ook staat er een topic hier bij ovulatie- en zwangerschapstesten over de kruidvat 2 v 5 en ik blijk dus niet de enige te zijn...
Jeetje wat heftig heb gelijk maar de 2e net gedaan met de urine erna en ook hier weer een 2e streep. Zijn ze dus gewoon allemaal vals positief? Dat zou toch ook slecht zijn van kruidvat!! Ik wacht het wel gewoon af. Word ik niet ongesteld kan ik altijd nog testen toch?
Precies zulke streepjes inderdaad. Het zijn volgens mij indrogers ofzo maar toch al tijdens het doorlopen en opdrogen van de test te zien. Sommige werden bij zelfs nog duidelijker toen ik ze erna met water druppelde... Hoop voor jou dat het wel raak is! Maar zou toch nog een ander merk proberen..
KV test je soms vals mee ik ook bijvoorbeeld, schrok me vorige maand een hoedje, ineens licht streepje terwijl ik een spiraal heb... maar ik zie helaas hier geen streepje op meis