Hallo allemaal, Ik ben de laatste tijd rond aan het kijken naar een mooie en functionele luiertas die ook nog eens bij onze kinderwagen past! Mutsy Evo Dark Grey - Urban Nomad Light Grey Alleen is dat helaas wat lastiger dan gedacht, de luiertas die bij deze kinderwagen hoorde vonden wij alllebei niet zo mooi. Waar hebben jullie de luiertas gekocht? #Help
Ik heb geen luiertas, nooit gehad ook. Gebruik altijd mijn eigen tas met een los verschoonmatje erin. Misschien dat je ook naar normale tassen kunt kijken?
Ik heb de micmac Brown luiertas aangeschaft. Echt leer, heel stevig. Mooi, strak design. En ook te gebruiken als normale tas. Is wel wat prijziger, maar daar staat een hoop tegenover.
Ik heb ook geen luiertas. Maar gewoon mn laptoptas Daar past ook alles prima in. Misschien als je vf heeft dat zo'n leshouder wel fijn is in je tas maar voor de rest zou ik niet speciaal zo'n ding aanschaffen
Ik had wel een luiertas, die paste qua uiterlijk niet bij de kinderwagen, maar dat stoorde me echt niet. In de praktijk heb ik ook maar 1 of 2x met de luiertas en kinderwagen gelopen; de derde keer gooide ik gewoon de spulletjes in mijn tas en onderin de kinderwagen lagen standaard luiers en billendoekjes.
Wij vonden de tas die bij de evo hoort ook niet mooi, en behoorlijk klein. We hebben deze uitgezocht: https://www.baby-dump.nl/product/tassen/468/ralph-boyer-belle/39847/ralph-boyer-bag-belle-grijs/94075/
Ik vond de tasvan mijn Joolz ook niet mooi. Ben zelf voor een leren tas gegaan die ik en mooier vind staan bij de kinderwagen en ook nog goed staat als hrote schoudertas zonder kinderwagen. Heb je al bij bijv Fab, Pacapod en naar de cowboy bags gekeken?
Die van cowboybags zijn erg mooi maar zo duur!! Ik heb er niet gedacht om eventueel een gewone mooie tas te kopen en die zo te gebruiken.. ik geloof dat je die verschoningsmatjes altijd nog los kunt kopen..
Heb geen echte luiertas, maar een mooi leren tas die prima als luiertas kan functioneren. Verschoningsmatje is ook los te verkrijgen.
Ik heb er twee van cowboysbag, heerlijke tassen ❤️ Een zandkleurige en een cognackleurige. Die laatste is overbodig, dus mocht je interesse willen dan mag je natuurlijk pb-en.
Ik vond de tas van mijn Joolz Geo super irritant, dus ingeruild voor deze: https://www.babyland.nl/cybex-priam-luiertas-happy-black Zwart past altijd!
Bij ons zoontje de bijpassende luiertas van de Joolz Day gekocht, vond hem wel mooi, maar niet heel praktisch, daar hij alleen maar met magneetjes dicht ging, zonder ritssluiting. Na lang zoeken hebben we nu deze gekocht; https://www.baby-dump.nl/product/tassen/468/babymoov-essential-bag/44901/babymoov-essential-bag-black/96927/ Heb hem nog niet in gebruik, dus kan beoordelen of hij wel/niet handig is, maar hij ziet er mooi uit, degelijk en veel ruimte, wat ik wel erg prettig vind, met name voor mee te geven naar opvang/opa en oma .
Achteraf spijt dat ik luiertassen heb gekocht. Een rugzakje met vakken was practischer geweest. Ze staan meestal in de gang en worden alleen met zwemmen gebruikt.
Hier gewoon een luiertas gekocht die ik leuk vond! Van stoer / lief lifestyle. Fijne en mooie tas, die we later kunnen gebruiken als hij gaat logeren!
Als de prijs een probleem is kijke dan ook eens op marktplaats, er staan regelmatig cowboy bags en fab leren luiertassen voor een redelijke prijs. Zo rond de 50 euro ipv de 150-200 die ze nieuw kosten. Heb de mijne destijds ook via mp gekocht.